Horoskopas vasario mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Vasario pradžia sėkmę žada tiems Avinams, kurie dirba intelektinį darbą, ypač susijusį su rašymu, muzika, kūryba ar ekonomikos mokslais. Nenusispjaukite į tobulėjimą, jeigu tik turėsite galimybių dalyvauti mokymuose, paskaitose, pamokose ir panašiai - sėdėkite pirmose eilėse - informacija bus naudinga.

Susidarykite tikslų ir planų sąrašus - privalote matyti prieš akis ir kasdien kartoti, ko siekiate ir kuria kryptimi judate. Kartokite tai kaip maldą: atsikėlę, dirbdami, laisvą minutę ir atsigulę į lovą.

Tikėtinos naujos pažintys, kurių priežastis bus jūsų išorinis žavesys, tačiau, norėdami tęsti santykius turėsite pasistengti įrodyti, jog turite tiek pat gražų vidų. Taip pat geras metas keisti įvaizdį, labiau pasidomėti sveiku gyvenimo būdu.

Palankios dienos: 6, 7, 13, 14, 20, 21.
Nepalankios dienos: 2, 4, 8, 19.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučiams paskutinis žiemos mėnuo bus pasyvumo viršūnėlė: miegas, valgis, TV žiūrėjimas, skaitymas bus pagrindinė jūsų veikla. Apie aktyvius laisvadienius negalėsite net klausyti, tad bėda, jeigu jūsų antroji pusė ar geriausi draugai tikėsis įtraukti į savo veiklą. Geriausia, ką galėsite įsivaizduoti save darant, tai mėgautis masažu, užsiimti joga. Į duris gali pasibelsti meilė - nesvarbu kokio esate amžiaus, visgi karšti jausmai užsiliepsnos greitai ir netikėtai. Tiesa, norėsite nuo aplinkinių slėpti ne tik meilės objektą, bet ir savo svajingos nuotaikos priežastis.

Pirmojoje vasario pusėje nepralošite, jeigu dar suskubsite paatostogauti ten, kur galite paslidinėti.  Puikus laikas garantuotas, nesvarbu net, jeigu apie leidimąsi kalneliais negalite pagalvot, būsite patenkinti laiku, kurį praleisite žiūrėdami į kalnus ir gurkšnodami karštą vyną.

Neleiskite laiko veltui, mokykitės, plėskite savo pasaulėžiūrą - tam vasarį būsite imlūs. Beje, prieš svarbius sprendimus, dar gerai patikrinkite faktus ir dokumentus.

Palankios dienos: 8, 9, 15, 16, 22, 23.
Nepalankios dienos: 3, 5, 10, 19, 27.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Turėsite gerą nuotaiką, puikią intuiciją ir daug daug idėjų bei gerų siekių. Nesikuklinkite ir mintimis bei planais pasidalinkite su draugais ar net mažau pažįstamais asmenimis. Nesijaudinkite, jie tikrai nepavogs jūsų minčių ir neįgyvendins, kadangi mokėsite jas pateikti taip, jog skambės įtikinamai, tačiau sunkiai įvykdomai. Visgi būryje atsiras žmonių, kurie sugebės drauge su jumis išplėtoti idėja ir galbūt pradėti ją įgyvendinti.

Seksis su pinigais, todėl bandykite lošti loterijose, gali pasisekti ir lošimo namuose, tačiau nerizikuokite kvailai - nieko nebus.

Meilėje seksis tik tuo atveju, jeigu atsikratysite pavydo jausmo ir įtarinėjimų. Tai ne jūsų antrosios pusės, o jūsų liga. Daug tikėsitės Valentino dieną, deja, didelė tikimybė, jog nusivilsite.

Palankios dienos: 2, 3, 10, 11, 20, 21.
Nepalankios dienos: 1, 7, 9, 19, 25, 28.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasinaudoję asmeniniu žavesiu ir sukauptomis žiniomis (ypač bendravimo su žmonėmis) galite šiuo sunkiu momentu palypėti karjeros laiptais. Taip, jeigu jau atsidursite aukščiau ir reikės bendrauti su žmonėmis, juos motyvuoti - pasiruoškite sunkiam gyvenimo etapui ir nemigai, tačiau geresniam finansiniam stoviui. Pasitikėkite savimi, nes trauksite net itin įtakingus asmenis, kurie gali padėti išbristi jūsų įmonei iš ekonominės duobės.

Nevenkite pokalbių su savo antrąja puse, dabar geras laikas išsiaiškinti santykius, pasidomėti vienas kito tikslais ateityje ir nustatyti santykių rimtumą.

Antrojoje mėnesio pusėje skirkite daugiau laiko intymiam gyvenimui. Pasitelkite fantaziją, kurkite idėjas, kaip galėtumėte pradžiuginti ir patenkinti lovos partnerį ar partnerę. Vykdykite visas fantazijas ir stenkitės, kad naktys būtų nepamirštamos.

Astrologai pataria mąstyti pozityviai net jeigu netikėsite tam tikromis išsakytomis mintimis. Tikėkite ir kitais žmonėmis, ypač šeimos nariais.

Palankios dienos:  8, 9, 17, 18, 19, 27, 28.
Nepalankios dienos: 2, 4, 12, 19, 25, 26.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Vienas žmogus yra engėjas todėl, kad daugelis kitų yra vergai - įsidėmėkite šį posakį, nes abi pusės išties viena su kita bendradarbiauja. Net patys blogiausi engėjai nesugebės pavergti jūsų, jeigu būsite stipri asmenybė. Stenkitės, ugdykitės ryžta ir nusibrėžkite tikslus - jūsų sėkmė taps išties reikšminga.

Esate svajotojai, todėl mintyse nešiositės idealus, galbūt iš praeities, galbūt įsivaizduojamus. Jeigu jaučiatės vieniši, nebijokite puoselėti gražių vizijų, nes vieną dieną jas įgyvendinsite.

Pasitikrinkite sveikatą, nes pasirūpinę dabar, išvengsite problemų kovo-balandžio mėnesiais.

Jeigu dabar atrodo, kad nepalankios gyvenimo aplinkybės lydi per ilgai, nenugrimzkite blogose mintyse, geriau būkite nepasitenkinę ir dėkite visas jėgas, kad tik pasiektumėte gerą gyvenimą.

Beje, žemiški siekiai Liūtams vasario mėnesį bus realūs, svarbiausia, kad jie patys tuo patikėtų. Astrologai pataria ugdyti ryžtą ir pripažinti savo silpnybes.

Palankios dienos: 2, 8, 14, 16, 18, 26, 28.
Nepalankios dienos: 3, 4, 19, 21.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Vasaris atneš jums harmoningą ir intymiai malonų laiką. Geriau nei bet kada jausite savo partnerio troškimus ir įžvelgsite svajones. Būkite malonūs, mąstykite ne tik apie savo gerovę, bet ir apie partnerio ar partnerės. Pasistenkite atsikratyti neigiamų jausmų, ypač, jeigu sieloje gyvena neapykanta. Patikėkite - ji jus nuodija net tada, kai miegate. Būkite laisvi nuo savo blogų įpročių ir negatyvių jausmų.

Daug kas jūsų gyvenime paskutinįjį žiemos mėnesį priklausys nuo minčių. Kuo kruopščiau prižiūrėsite savo minčių sodą, tuo lengviau įgyvendinsite troškimus. Didieji laimėjimai ateis tik tuo atveju, jeigu atsikratysite savanaudiškumo ir padėsite kitiems pasiekti jų viršūnes. Gali būti, kad teks trečią mėnesio savaitę susivaldyti. Nepasiduokite nedoroms mintims, Būkite budrūs.

Palankios dienos: 1, 5, 7, 12, 18, 21, 25, 27.
Nepalankios dienos: 4, 9, 11, 24.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Branginkite vizijas ir idealus, meilumą, kuris gimsta, žvelgiant į artimus žmones, muziką, kuris jus žavi. Svajokite šį mėnesį didingai, nes vizija bus ateities garantas. Gerą nusiteikimą pajaus ir jūsų gyvenimo žmogus - santykiai taps harmoningi, seksualiai aktyvūs ir būtinai nuoširdesni.

Jeigu esate su kažkuo susipykę - būtinai susitaikykite, nes pajusite naują įkvėpimo bangą. Beje, anot astrologų, jus gali suerzinti aplinkinių nuomonė apie jūsų biudžetą, kadangi šie ims skleisti gandus, kad verčiatės kažkuo nelegaliu, esate įsitraukę į keistą veiklą ar jus remia garbingas žmogus, gaunantis atgal fizinį malonumą. Nekreipkite dėmesio į aplinkinius, juk jie jūsų gyvenime nieko nekuria. Būkite nuosaikesni, tvirtesni ir ramesni.

Palankios dienos: 4, 5, 17, 18, 25, 26.
Nepalankios dienos: 2, 12, 14, 20, 21.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gerinkite santykius su darbuotojais, ypač, jeigu esate darbdavys. Pasistenkite nuraminti savo komandą, kadangi dėl ateities nerimo, jų darbo našumas mažėja.

Sėkmingai klostysis išvykos, tikėtini meilės romanai ar vienos nakties nuotykiai. Būkite atsargūs, jeigu esate kažkam įsipareigoję. Saugokitės ne tų, kurie galėtų pranešti, bet to ar tos, su kuria susidėsite, nes ateityje pavydas pravers burnas. Atsikratykite pagiežingų minčių, vien nuo jų darotės pikti ir nemalonūs.

Jums antrąją ar trečią mėnesio savaitę gali pasiūlyti darbą namuose - neatsisakykite, nes papildomi pinigai greitai taps itin vertingi. Vienišus asmenis, gali apsėsti melancholija, ypač, jeigu širdyje skauda dėl iširusių santykių su mylimu asmeniu. Nenusiminkite, nes dar šį mėnesį jums numatoma nauja pažintis su itin žavia asmenybe, kuriai nesugebėsite atsispirti netgi norėdami.

Palankios dienos: 1, 7, 10, 15, 18, 21, 27, 28.
Nepalankios dienos: 3, 6, 11, 25, 26.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būkite savo sielos šeimininkais - analizuokite savo esybę ir asmenybę, skverbkitės į sielą ir kiekvieną savo potyrį paverskite priemone, kaip ugdyti sąmonę ir tikėjimą tuo, kuo trokštate tikėti, bet aplinka tam šiuo metu nepalanki. Bandymas ir atkaklumas šį mėnesį bus varomosios jūsų jėgos.

Visą vasarį jausitės romantiškai nusiteikę. Bendravimas su priešinga lytimi dabar jums bus neįtikėtinai malonus ir mielas. Trauks prie stiprių priešingos lyties asmenybių, norėsite flirtuoti ir jau greitai kurti rimtesnius ar atsakingesnius santykius.

Pirmoji mėnesio pusė tinkama planuoti asmeninį biudžetą, būtinai susirašykite savo pajamas ir išlaidas. Tinkamas metas apsipirkti. Beje, greitai nustebsite, jog mokate taupyti ir džiaugsitės pagausėjusiomis santaupomis, kurias norėsite išleisti atostogoms.

Vasarį tikėtina, jog sutiksite ar suplanuosite susitikimą su buvusiu bendraklasiu.

Palankios dienos: 2, 3, 8, 9, 22, 23.
Nepalankios dienos: 6, 10, 11, 14, 28.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Dieviškumas ir blogis slypi mumyse ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kuri pusė suvešės. Vasarį maištausite pats prieš save. Jeigu aplinkybės bus blogos, būtinai pagalvokite, kas jas sukėlė. Ar tik priežasčių nereikėtų ieškoti savyje? Jeigu jūsų vienintelis tikslas šiuo metu turtai - būkite pasiryžę tam aukotis. Neteisinkite savo silpnybių. Kuo labiau svajojate ir nieko nedarote, tuo labiau traukiate neigiamas mintis ir taip niekada nepajudėsite iš mirties taško.

Būsite linkę kaltinti dėl bet ko aplinkybes, visgi atminkite, kad pats esate jų kūrėjas ir tik nuo jūsų minčių priklausys, ką atneš rytojus. Nesusipainiokite meilės pinklėse, gali būti, kad pateksite į kelių asmenų malonę ir negalėsite pasirinkti, kuriam ar kuriai norite atsiduoti. Jeigu turite per daug laiko - lavinkite erudiciją.

Palankios dienos: 2, 8, 11, 18, 22, 26, 28.
Nepalankios dienos: 4, 10, 25.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ravėkite aroganciją iš savo širdies visu pajėgumu. Liaukitės verkšlenti ir keikti likimą, juolab nekaltinkite dėl savo gyvenimo kitų - tapkite savo sėkmės kalviu, iš esmės pakeiskite savo mąstymą, taip pakeisite ir materialinę aplinką.

Nebūkite egoistais, netgi, jei jums dabar atrodo, kad tai visai teisinga. Tvardykite pyktį, ypač agresiją. Būsite linkę į meilės romanus, tiesa, pradžioje galvosite tik apie seksualinį pasitenkinimą, tačiau vienos nakties nuotykis peraugs į įsimylėjimą - štai toks jums bus vasario mėnuo.

Neaukokitės dėl kūno, pasitelkite sveikas mintis ir blaivų protą - nepersistenkite. Jūsų nervų sistema gali susilpnėti vien dėl to, kad per daug galvojate apie idealias kūno linijas. Atminkite, kūno formuoja ne tik maistas ir sportas, bet ir geros emocijos. Kūną tobulinkite nuo proto. Atidžiai tikrinkite maisto produktų galiojimo laiką, kadangi gresia skrandžio apnuodijimas.

Palankios dienos: 1, 5, 7, 12, 15, 19, 22, 28.
Nepalankios dienos: 2, 3, 8, 13, 24, 26.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nieko nepasieksite, jeigu dreifuosite kasdien taip pat, kaip iki šiol. Šiuo metu esate pakankamai silpna asmenybė, analizuokite save, kodėl praradote gyvenimo polėkį, kur klaidžioja jūsų mintys ir kodėl nepasiekiate numatyto tikslo. Astrologai sako, kad pirmiausia turite atsakingai vykdyti kasdienines pareigas, nes taip sustiprinsite ryžtą.

Pasidomėkite galimybę lavinti kūną, kūno kultas jums nėra svetimas, ypač tai būdinga bus šio mėnesio viduryje. Nepriekaištaukite artimam žmogui dėl priaugtų kilogramų ar nesutvarkytų nagų - kartais pastabos turėtų būti taktiškesnės ir laiku.

Tikėtina, kad pagerės finansinė padėtis. Tiesa taip nutiks ne dėl papildomų pinigų, o dėl jūsų taupumo. Antroji vasario pusė bus sėkminga, pasirodant nepažįstamų žmonių draugijoje - jūs patiksite ir jūsų lauks bet kur ir bet kada.

Palankios dienos: 1, 4, 7, 12, 18, 25, 27, 28.
Nepalankios dienos:  3, 6, 11, 21, 26.