Horoskopas vasario mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Laukia daug darbų ir romantiškų nuotykių!

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Vasaris jums bus itin gražus mėnuo. Aistros gali ir pritrūkti, tačiau pajusite laimę, harmoniją, dosnumą. Veneros ir Jupiterio įtaka žada ypatingą sėkmę bendraujant su gimusiais po Dvynio ženklu: tai gali būti naujas romantinis ryšys, geras verslo sandėris ir kt. Galite tikėtis staigmenų, tad būkite atviru ir naujovėms pasiryžusiu žmogumi, viską vertinkite kitaip nei iki šiol.

Šis mėnuo - tai laikotarpis, kurį teks itin daug bendraut, todėl turėsite prisiminti savo sugebėjimus. Laukia daug renginių, kuriuose turėsite apsilankyti. Kai kurie jų labiau bus susiję su darbu, bet prisiminkite, kad tai nedraudžia jums mėgautis tuo, ką matote ir girdite.

Lankytis parduotuvėse bus sudėtinga: artėjant pavasariui, ypač moterims, norėsis visko iškart. Vis dėlto savo ambicijas turite išmokti valdyti ir vadovavimasis protu vėliau atneš daug naudos.

Gerai seksis komandinis darbas ir viskas, kas su tuo susiję, tačiau prieš pasikliaujant žmonėmis reikėtų juos įvertinti: galimos apkalbos ir intrigos už jūsų nugaros. Išlaikykite budrumą, bet kartu per daug jo ir nesureikšminkite.

Jei apsvarstysite savo sprendimus, finansinėje srityje vasarį netikėtumų laukti nereikėtų. Energijos visą mėnesį netruk, nors jaučiama Merkurijaus ir Marso įtampa, kuri gali lemti nežymų sveikatos pablogėjimą (slogą, peršalimą) ir taip sumažinti jūsų aktyvumą.

Palankios dienos: 1, 2, 14,15.

Nepalankios dienos:  25, 26, 27.

Jautis (04.21 – 05.21)

Vasarį tam tikrais laikotarpiais gali pasireikšti didelis jautrumas dirglumas, tačiau galima laukti pagalbos iš partnerio - šį mėnesį romantikos tikrai netrūks. Prieš ką nors darant keletą kartų pagalvokite, nes gali pasitaikyti pasidžiavimo, liūdesio ir nusivylimo jausmų supainiojimas.

Kalbant apie santykius visiškai nesvarbu kokia stabili dabar jūsų emocinė ir psichologinė būklė - ji gali būti greitai suardyta. Ir tai nebūtinai bus mylimas žmogus, gali būti, kad tai padarysite ir jūs.

Aplink jus vyksta daug diskusijų, aptarinėjamas jūsų elgesys. Nekreipkite dėmesio į tai, nes pakeisti nieko negalite, tačiau pasimokykite iš savo klaidų. Vasario mėnuo geras laikas sentimentams: prisiminti senus draugus, klasiokus.

Finansinė būklė tiesiogiai priklausys nuo kelionių. Turėsite arba pinigus, arba kelionę. Rinktis jums, bet jei norite turėti viską iškart - kelionę atidėkite vėlesniam laikui ir geriau ją planuokite.

Karjeros srityje gali pasitaikyti proga užsitarnauti pagarbą kolegos sąskaita. Pasinaudokite tuo, bet prisiimkite sau tik dalį laurų ir liksite laimėtoju viršininko akyse.

Palankios dienos: 1, 7, 21.

Nepalankios dienos:  2, 6, 16, 9.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Vasaris meilės mėnuo, tad romantiniai santykiai ir bus jūsų gyvenimo centru. Šis mėnuo puikus metas Dvyniams, norintiems užmegzti naujus santykius, pagerinti esamus. Dabar galite būti kaip niekad atviri ir nuoširdūs, tikrai sulauksite padėkos. Aiškumas ir protas bei logika šį mėnesį jums tiesiog neegzistuos.

Tiesa, romantišką nuotaiką ribos darbas, kurio bus tikrai nemažai. Karjera pakiš koją ir kitiems jūsų tikslams, todėl turėsite pasirinkti prioritetus. Nerimas, skubėjimas, dirglumas, kuriuos nulems Merkurijaus įtaka privers jus suprasti, kad esate tik žmogus. Prisėskite minutėlei ir pagalvokite, ar tikrai pasirinkote teisingą kelią.

Kūrybingumas liesis per kraštus. Jį galėsite pritaikyti įvairiose situacijos sprendžiant problemas. Nebijokite savo idėjomis pasidalinti su kitais, jie jums vėliau grąžins šią ,,skolą''.

Namai ir karjeros sritis pareikalaus daugiausia dėmesio, o visa kita skirsite meilės santykiams, tad laiko pasirūpinti savimi tikrai neliks. Vis dėlto turėtumėte jo rasti, nes energijos reikės ir ateityje, tad bent šiek tiek jos vertėtų pasilikti.

Palankios dienos: 5, 9, 10.

Nepalankios dienos:  16, 22.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Marsas ir Plutonas nulems jūsų dominavimą ir tai vyks visur: namuose, santykiuose, darbe. Daugiausiai problemų tokia būklė gali sukelti meilės ryšiuose, tad užuot buvę griežtu vadovu, geriau pasikliaukite blaiviu protu ir net savotišku atšiaurumu. Pasistenkite mėgautis santykiais, žaisti, o ne sukelti problemas ten, kur jų galėtų ir nebūti.

Šį mėnesį galite sulaukti kaltinimų dėl atsakomybės, brandos, dėmesio ir atkaklumo trūkumo. Šiuo metu susiduriate su nusivylimu, bet šią problemą išsprendus viskas susitvarkys. Pernelyg spontaniškų sprendimų reikėtų vengti, nes vėliau suvoksite, kad galėjote pasielgti protingiau ir naudingiau.

Sąstingis profesinėje srityje turėtų baigtis kartu su didžiaisiais šalčiais. Matoma augimo tendencija: antroje vasario pusėje turėsite galimybę pasiekti tiek, kiek per paskutinius 3-4 mėnesius.

Intensyvesnė veikla laukia jei mokotės ar studijuojate, ruošiatės keliauti. Čia prireiks naujų žinių ir įdirbio. Vis dėlto geriausiai padės ankstyvas planavimas ir lankstumas, kurio šiemet jums teks išmokti.

Mėnesio pabaigoje pasirūpinkite sveikata ir savijauta. Tikriausia negailėjote savęs ir švaistėte jėgas - dabar puikus metas jas atgauti. Būkite atsargūs vaikštant gatvėje ar vairuojant. Labai padės tikėjimas savo jėgomis ar kuo nors daugiau: prašykite ir jūs tai gausite (ypač kalbant apie pinigus).

Palankios dienos: 1,2,11,14,18.

Nepalankios dienos: 22,23.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Daugiau žadančio mėnesio tiesiog negali būti! Liūtas bus valdova namuose ir darbe, o meilėje laukia laimė ir harmonija. Ir tai dar ne viskas: Venera jums žada su meilės santykiais susijusių vilčių ir svajonių išsipildymą, taigi aistros vasarį tikrai neturėtų pritrūkti.

Jei esate vienišas nepraleiskite progų: vasarį meilė tykos už kiekvieno kampo. Netikėtas prisilietimas parduotuvėje ar užkliuvimas gatvėje gali būti lemtingas įvykis santykių pradžioje. Su draugais elkitės atsargiai: meilės strėlių gali pasirodyti ir iš jų pusės, tačiau šiuo atveju gadinti draugiškus santykius neverta.
Bendradarbių ir viršininkų būsite ne tik pastebimas, bet ir stebimas. Žinoma, jaudintis dėl to neverta, nes lydės didelė sėkmė, bet nebūkite išdidus ir atsainus kitiems, nes vėliau tai gali atsigręžti priešinga linkme.

Turite polinkį į įtampą, tačiau vasarį jos pavyks išvengti. Krizines situacijas įveikti padės sukaupta patirtis ir greitas mąstymas. Pusiausvyrą palaikyti padės ir dėmesys sveikatai: jei turite lėtinę ligą šį mėnesį būtinai apsilankykite pas gydytoją, net jei nieko blogo ir nejaučiate.

Palankios dienos:15, 17 - 23.

Nepalankios dienos: 8, 12.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Laukia jaudinantis laikotarpis. Merkurijaus įtaka leis gyventi idealioje poroje su mylimuoju, santykiai bus dinamiški ir aistringi. Sentimentams neliks vietos: džiaukitės tuo, ką turite ir gyvenkite čia ir dabar.

Romantiškų tonų suteiks ir Neptūnas: laukite staigmenų iš draugų ir artimųjų, dėmesio jums tikrai netrūks. Vis dėlto už sutrikimą, pasimetimą, impulsyvumą, melą ir išdavystes teks stipriai kentėti, pasistenkite situaciją ištaisyti, kol dar yra laiko.

Iš praeities gali sugrįžti žmonės, kurie linkėjo jums blogo, todėl skirkite jiems laiko ir įvertinkite, ko jie siekia.

Sausį jus lydėjo darbų gausa ir įtampa, tad vasarį galima bus šiek tiek atsipalaiduoti ir darbui skirti mažiau dėmesio. Veneros įtaka padės lengviau susitvarkyti ir su namų ruoša. Viskam turėkite paruošę strategiją ir mėnuo preis neįtikėtinai puikiai!

Palankios dienos: 2, 5, 14, 16.

Nepalankios dienos: 7.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Valentinas jus tikrai myli, tad laukite daug dėsmesio ir meilės. Tiesa, apie tai galvoti neteks, nes viskas vyks tiesiog savaime. Venera su Jupiteriu jūsų minti nukreips į studijų ir kelionių sritį, tad jausmams vietos kaip ir neliks.

Romantinis ryšys gali įsipinti į darbą ar kitą kasdienę jūsų veiklą. Taigi mokykitės, dirbkite, keliaukite, o likimas viską puikiai sudėlios į vietas už jus.

Karjeros srityje didesnių pasikeitimų laukti nevertėtų - čia laukia sąstingis. Jei norite pokyčių teks gerokai pasistengti. Pradėkita planuoti kovo mėnesio darbus, nes kitaip atėjus laikui susidursite su tikra jų lavina. Visada turėkite atsarginį sprendimą, nes vasarį gali būti, kad jus paves technika: kompiuteris, mobilusis, spausdinimo aparatas ir kt.

Kalbant apskritai jus lydės sėkmė, o pasiekimai priklausys nuo to, kiek pastangų dėsite. Labai daug išmoksite kelionėje, ypač jei nebijosite bendrauti su aplinkiiais.

Vasarį gana didelė pervargimo, išsekimo rizika, tad būkite atsargus. Saugokite save ir venkite išsišokimų ar skandalų, kurie sukelia įtampą, stresą, pyktį ir kitus neigiamus jausmus.

Pasidarykite visų dokumentų atsargines kopijas.

Palankios dienos: 1,3,11,19,28.

Nepalankios dienos: 6,16,18.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Norėsis ramybės ir saugumo, tačiau papulsite į tikrą veiksmų areną. Skorpionui ypač seksis vedybiniuos santykiuose: puikiai sutarsite su sutuoktiniu. Jei oficialiai jūsų santykiai dar neįteisinti - vasaris puikus metas sutikti tekėti ar pasipiršti.

Meilė, erotika ir nuotykių troškimas jus tiesiog pripumpuos adrenalino. Laimei, emocijos kurias patirsite spontaniškumo vedini bus geros ir malonios. Nepamirškite, kad kuo aistringiau užsidegate kokiai nors veiklai ar sprendimui, tuo greičiau ir atvėsite. Veikite apgalvotai ir nereiks gailėtis vėliau.

Marsas ir Merkurijus žada pokyčius, todėl būkite pasirengę reaguoti nedelsiant. Vasarį pasitaikys gera proga atskleisti savo gabumus ir jų dėka užsitikrinti finansinį stabilumą. Pasikliaukite savo kūrybiškumu ir nuveiksite puikų darbą. Labai geras laikas menininkams, sportininkams ir kitiems, kurių veikla susijusi su energija ar kūryba.

Palankus metas investuoti. Didžiausios sėkmės sulauksite pasirinkę su ūkininkavimų susijusią sritį, namus, interjerą.

Atėjo laikas į savo gyvenimą įnešti daugiau drausmės. Tai jums išeis į naudą. pradėkite sveikai maitintis, sportuoti, šokti ir pan. - turėsite daugiau energijos ir daugiau nuveiksite. Rizikingų veiklų geriau atsisakyti - skraidymas, šokinėjimas su gumu ir pan. nuotykiai turėtų būti atidėti iki kovo.

Palankios dienos: 12, 14, 18, 19, 26.

Nepalankios dienos: 1, 2, 8.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Laukia netikėti nuotykiai, meilė ir aistra gali sugrįžti į jūsų gyvenimą. Nebūkite sentimentalus ir pasiruoškite veikti. Parodykite iniciatyvą ir  surasite meilę iš naujo, nors ir buvote nustoję ja tikėti. Tiesa, gali būti, kad kartu su romantika į gyvenimą grįš ir neigiami dalykai: ašaros, pavydas, konkurencija ir nesusipratimai. Tai normalu, jūs dėl to nekaltas, todėl reaguokite ramiai.

Vasario laikotarpis pažymėtas itin sėkmingos intelektinės veiklos ženklu. Tai palankus metas susitvarkyti svarbius dalykus, priimti sprendimus, spręsti problemas. Asmeninius interesus seksis suderinti su darbu, tad gali būti, kad kartu gausite ir puikią kelionę, ir nudirbtą darbą.

Šį laikotarpį pasiseks, jei imsitės pelningos veiklos. Geras metas susitikti su žmonėmis, kurie galėtų būti klientai ar verslo partneriai. Apskritai, bendravimas ateityje duos apčiuopiamos materialinės naudos, tad pažįstamus vasarį ypač branginkite.

Finansinė padėtis bus gera, nors tam tikrų problemų gali iškilti, bet jos bus nesunkiai išsprendžiamos. Vis dėlto vasaris bus varginantis, tad patartina pasirūpinti savo sveikata. Teigiamą poveikį sveikatai turės ir informacija, kurią surinksite, literatūra, pokalbiai.

Venkite viešbučių, motelių ir kitų nakvynės vietų - gali iškilti erzinančių techninių nesklandumų.

Palankios dienos: 7, 10, 18, 19.

Nepalankios dienos: 5.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Atrodo, kad mėnuo bus labai taikus ir ramus, be neįprastų įvykių. Rūpesčiai poroje daugiausiai kils dėl rutinos ir buitinių dalykų, tad skirti jiems daug dėmesio tikrai neverta. Vasaris privers jus visapusiškai įvertinti gyvenimo situaciją ir priimti reikalingus sprendimus. Būtent tai lems tolesnius santykius su antraja puse, tad prie nusprendžiant galutinai gerai reikia gerai pagalvoti.

Vienišiams meilės paieškos tikriausia ir bus didžiausiu mėnesio rūpesčiu. Tikėtina, kad dabar galite užmegzti tvirtus santykius, kuriuose laukia sėkmė. Saugokitės išnaudotojų - kai kurie nori būti su jumis tik dėl materialinės padėties, tačiau tokie žmonės tikros laimės jums neatneš, nešvaistykite jiems laiko.
Veneros įtaka su grįžtančiu pavasariu į jūsų namus atneš ir pinigų - vasaris bus turtingas mėnuo. Visa tai nudžiugins ir leis ramiau atsikvėpti, tačiau taip pat suteiks pareigą tinkamai šiais pinigais pasirūpinti. Juos švaistant - sėkmė nusigręš ir pajamos vėl dings.

Gali būti, kad susidursite su šiokia tokia painiava ir nesusipratimais, tačiau reaguojant ramiai viską pavyks išspręsti. Visą mėnėsį atokiau laikykitės nuo raštų ir dokumentų - su jais susidraugauti dabar bus sunku. Neskubėkite priimti svarbių sprendimų, ypač jei sprendžiate ne savo, o kitų likimą.

Palankios dienos: 9, 13, 15, 21.

Nepalankios dienos: 6, 20, 25.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Veneros įtaka bus stipriai jaučiama. Tai meilės, supratimo ir namų bei porų valdovė, tad šiose srityje vyraus harmonija ir laimė. Skirkite daugiau dėmesio antrąjai pusei ir šeimos nariams, parodykite kokie jie jums brangūs. Akimirka praeina ir baigiasi, tad turite išmokti ją branginti.

Vasaris - palankus metas santuokai sudaryti. Jei tuoktis dar nesiruošiate, pagalvokite, gal vertėtų susižadėti. Dabar tam puikus metas, nes ore sklando meilė, o Kupidonas šaudo savo strėles.

Karjeros ir piniginėje srityje gali atsirasti nesklandumų, tačiau įdėus šiek tiek pastangų viskas išsispręs. Pasikliaukite savo žavesiu ir gausite puikių kontaktų, kurie pravers ateityje. Meno ir intelektinėse srityse seksis ne itin gerai, nesinorės sprausti net į menkiausius rėmus, tad susikaupti rimtam darbui bus sudėtinga.

Visą mėnesį išlaikysite greitą gyvenimo tempą, tačiau panašu, kad jums tai visiškai nepakenks - energija niekur nedings iki paskutinės vasario dienos. Iškils moralinių klausimų, kuriuose teks nuspręsti kaip pasielgti. Aukšta moralė trukdys jai nusižengti, bet skyrę laiko apmąstymams priimsite tinkamiausią sprendimą.

Laukia daug pagundų, bet šį mėnesį nuo jų geriau susilaikyti!

Palankios dienos: 5, 8, 12, 17, 25, 27, 28.

Nepalankios dienos: 2, 10, 19.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Vasarį tiesiog imsitė skraidyti padebesiais. Užmiršite apie darbus, apie pareigas, apie tai ką su kuo ir kada tarėtės. Kartais jums tai būdinga, todėl aplinkiniai lengvai prisitaiko, bet piktnaudžiauti jų gerumu neverta.

Vasaris pažymėtas svarbių naujų santykių laikotarpiu. Karaliausite namuose, tačiau tuo pačiu pritrūks ir nuotykių. Vis dėlto turėtumėte būti atviru bei sąžiningu ne tik sau, bet ir atrąjai pusei: gal ji jaučiasi taip pat ir kartu rasite tinkamą sprendimą. Vienišiams šis laikas - tikras meilės maratonas, nuo priešingos lyties dėmesio teks tiesiog slapstytis, o į pasimatymus lakstyti net nespėsite.

Turėkite išminties ir kantrybės - tai padės pašalinti visas kliūtis judant jūsų užsibrėžto tikslo link. Pastaruoju metu jums trūksta iniciatyvos, bet dabar Marso įtaka jos pridės su kaupu. Pasinaudokite šia proga ir išsikovokite tai, ko norite visos gyvenimo srityse. Nepamirškite, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose, tad be pastangų nieko ir negausite.

Gali būti, kad pasitaikys puiki proga pakeliauti, bet pritrūks laiko. Finansinė padėtis bus gera, priklausys nuo jūsų iniciatyvumo. Sunkiai susitaikote su stresu, nors jau turėjote priprasti: jis niekur nedings net ir sėkmingiausiomis dienomis.

Palankios dienos: 2,11, 27.
Nepalankios dienos: 4, 10, 17.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.