Horoskopas 2012 metams

 

Bendroji prognozė

2012 Metų Horoskopas 12 zodiako ženklų.
2012 metai pagal Rytų kalendorių yra juodojo Drakono metai. Jie prasideda 2012 m. sausio 23 d. ir tęsiasi iki 2013 m. vasario 9 d. Pagal kinų Feng Shui, 2012 metų elementas yra Vanduo

Pagal senąjį Avestos horoskopą, kuriuo tikėjo ir lietuvių protėviai baltai, 2012 metais kovo 21 d. prasidės Voverės metai.
Šaltinis: www.horoskopai.lt

Avinas (03.21 – 04.20)

Avinas, ištvėręs 2011-uosius ir vadovavęsis filosofija “viskas, kas vyksta, – tik į gera”, 2012-aisiais metais gali atsikvėpti ir drąsiai žengti pirmyn, nes šie metai žada visapusišką sėkmę. Tikėtina, kad 2012-ųjų metų pačioje pradžioje Avino dėmesys greitai atitols nuo žaidimų (poilsio ar pramogų) ir koncentruosis į darbą. Būtent po sausio mėn. 10-osios dienos 2012-aisiais metais, bus sunku įkalbėti visus Avinus kam nors kitam. Visas Avinų dėmesys bus sukoncentruotas ties profesine veiklą. Šiame periode Jūs galėsite lengvai pasiekti savo tikslus, todėl bus verta visą savo laiką ir energiją skirti darbui, o visa kita atidėti velesniam laikui.

2012 metais, kovo mėnesį Avinui patartina pradėti labiau rūpintis savo sveikata ir išvaizda. Saulės užtemimas 2012 metų gegužės mėn. pradžioje bus įsimintinas Avinams, kurie dar vis bus vieniši, kadangi tai sėkmę žadantis astralinis ženklas, galimai žymintis naujų ir sėkmingų santykių pradžią. Privalote būti plačiai pravėrę akis, kadangi po gegužės 10 d. bus pats tinkamiausias metas pamatyti ir atrasti žmogų, kuris jau seniai negali užgniaužti jausmų Jums. Taip pat šis užtemimas žada sėkmingą periodą ir tiems Avinams, kurie ankšiau surado antrąją pusę, tačiau ne visada jaučiasi įvertinti mylimo žmogaus. Šis metas atneš darną ir šilumą į kiekvieno Avino šeimą.

2012-ųjų metų vasara bus visiškai priešinga nei pirmoji metų pusė. Iki rugpjūčio Jūs megausitės laisve, kelionėmis ir naujais potyriais. Būtinai laikykite šalia savo pasą, o lagaminą visada paruoštą kelionei. Su rugpjūčio pilnatimi gausite galybę šansų pradėti naują hobį, keisti veiklą, susipažinti su naujais žmonėmis – tuo metu nebus laiko nuobodžiauti, visa tai suteiks daug džiaugsmo ir leis megautis gyvenimu. Būtent nauja pažintis arba nauja veikla, tikėtina, bus tai, ko ieškojote, ilgai laukėte, ir galiausiai atradote.

Iki pat rudens džiaugsitės laisve, tačiau tai tik laikina būsena. Labai tikėtina, kad jau rudenį 2012-aisias Jūs pradėsite intensyviai galvoti apie naują ir didelį posūkį profesinėje veikloje. Taip pat nuo spalio mėn. vidurio Jūsų gali laukti pokyčiai santykiuose su antrąja puse. Vienas iš šių pokyčių, galbūt net abu vienu metu, tikrai nenuvils Jūsų ir tų, kurie bus kartu su Jumis.

Prieš pat 2012 metų pabaigoje skirsite laiką atostogoms, kurios atneš gausybę nuostabių akimirkų ir leis užbaigti metus taip kaip ir pradėjote – žaismingai ir be didesnių rupesčių. Tačiau iškart po švenčių teks grįžti prie mokslų, darbų, verslo ir toliau kilti aukštyn profesinėje veikloje.

Jautis (04.21 – 05.21)

2012-ųjų metų pradžia Jaučiui nebus tokia palanki, kokia buvo praėjusiais metais. Pirmieji pora mėnesių išties gali būti itin sunkūs, tačiau nėra kliūčių, kurių Jautis neįveiktų. Šįkart metų pradžioje teks pasinaudotį garsiąja Jaučio kantrybe ir iškentėti bent jau porą pirmųjų mėnesių, o po jų nors kalnus versk – viskas seksis.

Nors 2012-ųjų žiema Jaučiams nusimato įdomi, tačiau svarbesnių sprendimų priėmimą patartina atidėti iki pavasario. Jei norite keisti darbą, tinkamiausias tam metas bus pavasarį 2012-aisiais. Ir žinoma, po žiemos šalčių ir vargų geriausia dalis 2012-aisiais Jaučiams ta, kad jei tik ko nors užsinorėsite ir apie tai intensyviai galvosite, bei truputį padirbėsite ties savo noro įgyvendinimu, neabejotinai pasieksite laimėjimą. Beveik neįmanoma, kad negautumėte to, ko labiausiai trokštate.

2012-aisiais pavasaris bus linksmas ir visuomeniškas, o didžiausia problema, su kuria gali tekti susidurti, bus apsisprendimas dėl vieno ar kito nuostabaus pasiūlymo – kurį priimti, o kurį atmesti. Asmeniniuose santykiuose galima tikėtis gana netikėtų kardinalių pokyčių į gerą pusę balandžio mėn. pabaigoje, iškart po balandžio mėn. 15 d. 2012, kai Saturno planeta bus nutolusi per patį mažiausią galimą atstumą nuo Žemės. Šis įvykis privers kiekvieną Jautį siekti bendravimo džiaugsmo ir norėsis labiau atsigręžti į antrąją pusę, o tokios nesant, ieškoti širdžiai artimo žmogaus.

Tačiau pats įstabiausias 2012 metų laikas bus vasarą. Šis metų laikas atneš didžiausius ir įsimintiniausius pasiketimus Jaučio gyvenime. Tai bus pats tinkamiausias metas kelionės ir naujoms pažintims. Iki pat liepos mėn. pabaigos Jūs būsite kaitinami nenusakomos aistros, tačiau patartina šių jausmų itin atvirai nedemonstruoti, o palaukti rugpjūčio. Būtent 2012-ųjų rugpjūčio mėn. pasieksite maksimumą visose gyvenimo sferose – aistros ir energijos perteklius leis priimti tik pačius geriausius sprendimus visose gyvenimo sferose ir privers Jus bei aplinkinius jaustis tobulai. Tai reiškia, kad Jums nepavyks išvengti to, kas turi įvykti – kažko labai rimto, susijusio su kažkuo, ko labiausiai trokštate.

2012-ųjų metų rudenį didelių pasikeitimų Jaučio gyvenime nebus. Tačiau pokyčiai bus, nors ir maži, bet nemažiau svarbūs ir galimai pozityvus. Jūs privalėsite išlikti laimingi ir dėkingi už kiekvieną smulkmeną, kuri pasitaiks Jūsų gyvenime, nors galbūt ne visi maži dalykai pasirodys teigiami ar daugiau reikšmingi. Metų pabaigoje patartina daugiau laiko skirti poilsiui, o visus svarbesnius sprendimus, ar tai būtų susiję su asmeniniais santykiais, ar darbine veikla, patartina atidėti naujiems metams.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

2012-ųjų metų pradžioje Dvynius užguls finansiniai rūpesčiai, atkeliavę dar iš praėjusių metų. Iki pat žiemos pabaigos teks priiminėti svarbius sprendimus, susijusius su finansais, ir kuo greičiau tai padarysite, tuo laimingesni būsite – atsivers naujos galimybės, kurios padarys Jūsų gyvenimą daug malonesnį. Pats tinkamiausias metas užbaigti seniai pradėtus darbus bus nuo sausio mėn. 9 d. iki 15 d. Jei tik galite, darykite ir tikrai nesigailėsite. Naujas energijos pliūpsnis leis imtis naujos veiklos ir už tai dar šio sezono pabaigoje būsite apdovanoti – skinsite labai sunkaus darbo labai materialius vaisius.

2012-aisiais balandžio mėn. galite tikėtis pokyčių draugų rate ar socialiniame gyvenime. Gali tekti užimti tvirtą poziciją ir vienam pačiam priimti svarbius sprendimus, kurie įtakos kitų gyvenimus labiau nei Jūsų pačių. Nors pradžia nebus lengva, tačiau jau gegužės ir liepos mėnesiais tai daryti Dvyniams bus daug lengviau. Visa tai leis Dvyniams stebinti aplinkinius ir sulaukti ne tik dėmesio, bet vis stipresnio palaikymo. Taip pat tapsite itin gerbiamas naujų draugų rate.

Staigūs ir netikėti pasikeitimai įvykę 2012 m. vasarą neatrodys ilgalaikiai. Tačiau tai tik pirmas įspūdis, kuris greičiausiai bus neteisingas. Jei žengsite žingsnį atgal ir peržvelgsite šiuos pokyčius atidžiau, pamatysite, kad esate pačioje pradžioje naujos metamorfozės. Nors nuotaikų kaita bus dažna, tačiau galiausiai pasieksite galutinį šios metamorfozės tašką. Ir tik tada atrasite, kad kiekvienas įvykis buvo reikšmingas ir labai reikalingas, nes leido atrasti naująjį AŠ. Būtent tai Dvyniams ir suteiks didžiausią pasitenkimą 2012 m. vasaros pabaigoje. O 2012 metų rugpjūčio mėn. 31 d. patekėjus pilnačiai Dvyniai gaus pirmąją progą parodyti naująjį savo veidą. Nepraleiskite šios progos, būtinai ją išnaudokite.

2012 m. rudenį aukščiausią prioritetą skirsite meilės paieškai ar egzistuojančių artimų sanktykių stiprinimui – visos mitys bus tik apie tai. Šalia malonių akimirkų su mylimų žmogumi gali tekti prisiminti tai, kas neleido nurimti metų pradžioje – pinigai, skolos, papildomas uždarbis. Gali būti grąžinta skola arba paslauga, apie kurios egzistavimą jau buvote užmiršę. Ir visa tai dar kartą primins, kad už gerus darbus atlyginama dešimteriopai. Rudens pabaigoje ar žiemos pradžioje atsiras galimybė užsidirbti papildomai ir tuo pačiu patirti malonumą. Jei tai – hobis pavirs į darbą – nutiks būtent per atostogas, patartina nežiopsoti, o imti ir daryti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gimdamas Vėžys atsinešė į šį pasaulį gebėjimą išlaikyti saugumą. Tai talentas, leidžiantis užsigarantuoti saugumą kiekviename žingsnyje. Toks būdas Vėžiams visada leidžia būti apsutiems šilumos ir jausitis saugiai jaukiame lizde, kur supa vien tik mylimi ir mylintis žmonės. 2012 metai išlaikys tą patį Vėžio norą vientisumui. Tačiau 2012-aisiais metais Vėžiams dėl Urano planetos padėties Saulės ir Mėnulio atžvilgiu bus sunku išvengti trinties. Dėl šios įtakos atsiras stipri ir staigi kasdienybės laužymo tendencija. 2012-aisiais neabejotinai jausite transformaciją, kurios eigoje jausitės laisvesni, tačiau tai suteiks nemažai streso. Tokia transformacija į nežinomybę – tai siaubingas dalykas kiekvienam Vėžiui. Tačiau noras augti apeis įgimtą potraukį saugumui ir 2012-aisiais metais Jūs turėsite viską, ko reikės finalinei metamorfozei.

2012-aisiais, Plutono planeta aktyvuos Mėnulį, kuris atstovauja emocijas ir savęs pažinimą, bei Merkurijaus planetą, kuri įtakoją tai, kaip ir ką mąstome. Visi šie veiksmai bus sužadinti pasąmonės plote, kuris atsakingas už sveikatą. Būtent dėl to gali atsirasti keistas jautrumas maisto produktams, ypatingai pieno produktams. Visus 2012-uosius Vėžiams patartina vartoti kuo mažiau produktų iš pieno. Taip pat tikėtina kad visus metus būsite nusiteikę intensyviai domėtis sveika gyvensena, galbūt net prisijungiste prie bendraminčių bendruomenės, kuri palaiko ir puoselėja sveikos gyvensenos idėją. Žinoma, tai bus visiškai nauja sritis Jums ir teks pakovoti su nenoru išlysti iš savo jaukaus guolio. Bet galimybė pamatyti, kas vyksta aplink Jus pasaulyje, verta tokios kovos. Tačiau nereikalaukite iš savęs per daug be reikšmingos priežasties. Prisiverskite daryti tik tai, kas būtina ir nepamirškite, kad gyvenimas yra labai trapus ir trumpas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

2012-ieji gali būti itin sėkmingi metai kiekvienam Liūtui. Jau pačią pirmą 2012 metų dieną, Mėnulis jungsis su Uranu Avino ženkle, o Merkurijus bus Šaulio zodiako ženkle. Būtent šis išsidėstymas suformuos Liūto diagramoje didįjį ugninį trikampį, kuris bus vienintelis toks ir suteiks Liūtui pranašumą prieš kitus zodiako ženklus.

Nuo pat metų pradžios Liūtui, tereikės tik trupučio įkvėpimo, kad galėtų kibti į darbus ir daryti juos sėkmingai. Jei jausis gerai – niekas nesutrukdys. Viskas, ko imsis Liūtas, darys tai su didžiausiu užsidegimu, kuris leis pasiekti labiausiai trokštamus rezultatus per trumpiausią įmanomą laiką, o ir po to neteks nuobodžiauti. Pasiekus ankščiau užsibrėžtus tikslus, dar net neįpusėjus 2012-iemsiems metams, bus itin tinkamas metas pradėti planuoti naujas veiklas, darbus, kurie ateityje dar labiau ir įvairiapusiškai praturtins ne tik pačiam, bet ir aplink esančių žmonių gyvenimus. Visa tai garantuotai pavyks tam Liūtui, kuris intensyviai naudosis jam suteikta proga ir nenuleis rankų vienoje iš keletos silpnumo akimirkų, kurių atsiradimui turės blaškymasis dėl žmogiškų ir labai žemiškų pagundų.

2012 m. rugpjūčio 17 d. jaunatis pakils Liūto ženkle, tad labai tikėtina, kad galbūt būtent šiuo metu Liūtas priiminės pačius svarbiausius sprendimus, kurie įtakos visus likusius metus ir tęsis dar net 2013-aisiais. Nesvarbu, kad didysis ugnies trikampis sudarė itin palankias sąlygas kiekvienam Liūtui veikti greitai, čia ir dabar, tačiau tai buvo pirmojoje metų pusėje, tad dabar būtina elgtis labai atsargiai, neskubėti ir viską kruopščiai apmąstyti prieš priimant ilgalaikį sprendimą. Dėl susidariusios įtemptos padėties iš esmės galima kaltinti tą pačią dieną įvyksiantį susijungimą tarp Marso ir Saturno. Ši pora visuomet įneša painiavos, dėl kurios atsiranda įvairios kliūtys ir vėlavimai. Užsitęsusias dvejones ir lėtą veiksmų seką galima bus labai lengvai pamiršti, nes sėkmę vis dar garantuos metų pradžioje įvykęs susijungimas, tad geriau vėliau nei niekados.

Mergelė (08.24 – 09.23)

2011-ųjų metų paskutinysis mėnuo neapdairiai Mergelei galėjo pridaryti nemažai finansinių sunkumų, tačiau džiugi žinia ta, kad jau 2012-aisiais visi finansiniai nuostoliai bus atstatyti! Mergelė 2012-aisiais metų pradžioje turi neįtikėtinai didelį pranašumą finansiniuose reikaluose ir būtent 2012-aisiais pirmoje pusėje gali tikėtis pakankamai žymaus lėšų augimo banko sąskaitoje. Šią itin teigiamą prognozę lemia tai, kad 2012 metų pradžioje Jupiteris (pertekliaus planeta) būdamas Jaučio zodiake, jungsis su Marsu (kovingoji planeta) Mergelės zodiako darbo ir profesinės veiklos dalyje. Ir galiausiai, šį susijungimą dar sustiprins Saulės ir Plutono, buvimas Ožiaragio ženkle – suformuotas Didysis Žemės trikampis visada leidžia sėkmingai vystyti verslą, lipti karjeros laiptais ar siekti pasisekimo profesinėje veikloje. O kadangi kiekviena Mergelė pasižymi itin dideliu išmanumu ir sąžiningumu darbinėje veikloje, tad nebus problemų išnaudoti šią palankią situaciją savo naudai. Jūs būsite linkę užbaigti svarbiausius projektus ir judėti pirmyn prie naujų ir net geresnių.

2012 m. rugsėjo mėn. 6 d. susiformuos kitas Didysis Žemės trikampis, o rugsėjo mėn. 16 d. jaunatis patekės Tavo ženkle. Tad šiuo metu visos aplinkybės pasisuks į teigiamą pusę ir Mergelei, kuri dar nėra patenkinta savo padėtimi, galiausiai ims labiau sektis. Šis išsidėstymas visuomet žada teigiamas permainas, tad bendrai ekonomika ims atsigauti ir tai pajus ne tik gimusieji po Mergelės ženklu. Tačiau vis tiek planetos labiausiai šiuo metu įtakos Mergelės zodiako ženkle gimusių gyvenimus. Būtent tuo metu tavo rankose bus didžiulė galia kurti – viskas, ko tikėjaisi labiausiai ir galbūt net daugiau, ims pildytis!

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svarstyklėms 2012-ieji metai atneš pokyčius, kurie Jus pakeis iš esmės. Labai tikėtina, kad 2012-aisiais šeimyninis gyvenimas keisis dramatiškai. 2012-aisiais taip pat galite tikėtis, kad dažnai jausite sunkią naštą kūrybinėje veikloje. Tačiau tikėtina, kad priimant atsakingus sprendimus bus lenga apsispręsti ir čia jausitės lyg žuvis vandeny. Jūsų mąstymo kryptis ir pasaulėžiūra ir taisyklės, kurio laikotės gyvenime, gali sušvelnėti arba net keistis. 2012-ieji bus pokyčių metai. Tai nebus lengva priimti, tačiau tik šie pokyčiai leis dar arčiau priartėti prie idealaus pasaulio, kurį esate sukūrę mintyse. Taika ir meilė plasdės ore, Jums tereikės atsipalaiduoti ir priimti visa tai į save.

2012-aisiais Merkurijaus (komunikacija) ir Saulės (tapatybė) padėtis Plutono ir Urano atžvilgiu bus įtempta. Ši konfigūracija lems, kad Svarstyklės patirs spaudimą. Galimas konfliktas tarp darbo ir namų. Taip pat tikėtina, kad aplinka, kurioje Jūs gyvenate, kels didelius reikalavimus Jums. Tai įneš nepageidaujamos konfrontacijos tarp vidinio ir išorinio pasaulių. Pavyzdžiui, atsiradę pokyčiai darbinėje veikloje konfliktuos su buitiniu gyvenimu ir taip įtakos esamą harmoniją namuose. Pokyčiai įneš daug sumaišties ir pakeis įprastą rutiną, dėl to gali atsirasti padidintas dėmesys sveiko gyvenimo būdo paieškai, o galbūt net sveikos gyvensenos pasirinkimui. Radikalius pokyčius gyvenime dar niekada nebuvo lengva priimti. Žmogaus natūra linkusi priešintis tam, kas visiškai nauja. Tačiau būkite budrūs – neatstumkite to, kas gali iš esmės pagerinti Jūsų gyvenimą. Po visų įmanomų, nors ir ne lengvų, pasikeitimų būsite visapusiškai atsinaujinę. O atsinaujinimas reiškia naujus potyrius ir naują laisvę.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

2012-ieji metai pasirūpins Skorpionu, ir suteiks tai, ko labiausiai siekiate ir trokštate: gilų bei reikšmingą pasikeitimą. Skorpionai 2012-aisis bus tikri virtuozai dvasinių ir fizinių jėgų atgavimo procese. Taip pat 2012-aisiais Skorpionai turės puikias galimybės išnaudoti žinojimą, kaip viską, kas sena, užbaigti, ir pradėti viską iš naujo. Seniai žinoma, kad iš pelenų kylantis Feniksas kartu su skorpionu ir ereliu yra tavo zodiako ženklo simboliai. Tau taip pat nėra svetima tamsioji gyvenimo pusė, kur tenka ištverti daugybę sunkumų. Bet Skorpionas, perėjęs ugnį ir ledą, atsiduria taške, iš kurio atsiveria tikrasis augimas. Taigi, jei išgyvenai gyvenime krizę, žinokite, kad tai tik tam, jog galėtumėte pasiekus dugną tvirtai atsispirti ir kilti aukštyn.

2012-ieji metai galimai atneš pasikeitimų į asmeninį gyvenimą – gali tekti kraustytis į kitus namus. Toks pokytis gali būti įtakotas kovos dėl didesnių siekių gyvenime. 2012 metais labai tikėtina, kad atsiras naujas žmogus-partneris, kuris savo autentiška sąžiningą natūra apžavės jūsų protą ir sielą. 2012-aisiais gali tekti mokytis gyventi gyvenimą be paslapčių ir apsupti save žmonėmis, nuo kurių nereikia nieko slėpti. Tačiau tai nebus paprasta ir teks palikti komforto zoną, prie kurios jau buvote pripratę.

Išskirtiniausias 2012-ųjų metų aspektas – tai atsirasiantis ryšys yra tarp Marso ir Jupiterio. Pastaroji planeta pateks į Skorpiono zoną, kuri atsakinga už socialinį ryšį su artimaisiais, draugais ir kolegomis, taip pat ši zona atskinga už humaniškumą, viltis ir troškimus. Tai reiškia, kad galbūt 2012-ais metais prisijungsite prie grupės, turinčios dideles ambicijas. Su Jupiteriu opoziciją 2012-aisiais sudarys Marsas ir taip sustiprins įtaką Skorpiono zonoje, kuri atsakinga už kūrybiškumą. Todėl tavo galimas dalyvavimas naujoje veikloje bus itin aktyvus. Tačiau gali atsirasti trintis dėl per daug aistringo veikimo ir netgi kova. Skorpionui būtina išlikti atsargiam ir patartina vegti situacijų, kuriose galimas bet koks fizinis susidūrimas. Dėl to tau gali pasirodyti itin sudėtinga veikti harmoningai su naująja grupe. 2012 metais individualizmas jus vers jaustis nejaukiai ir norėsis sukilti. Giliai viduje žinosite, kad kompromisas būtinas ir svarbu, kad kompromisai būtų surasti, nes tik tokiu atveju galėsite sėkmingai augti ir kilti aukštyn. 2012-aisiais gali tikėtis, kad jūsų rutina iš esmės keisis, o taip pat ir tikėjimas ir požiūris į dalykus, apie kuriuos niekada ankščiau neteko pagalvoti.

2012-ieji metai bus svarbūs, nes pasikeitimai įvyks gilus ir labai reikalingi. Juodojo Drakono metais sustiprės jūsų sveikata ir visapusiškas augimas. Pavyks padaryti keletą itin svarbių atradimų ir patirti paslapčių atskleidimus, kurie sukrės ir paliks pėdsaką ilgam. Pokyčiai – centrinis visų 2012 metų aspektas. Būkite sąžiningi bendravime ir ši savybė padės susikurti pasitikėjimą pačiu savimi bei įgyti pasitikėjimą aplinkinių akyse. Jums bus atsilyginta tuo pačiu, jei atversite savo širdį – kitą širdį jums atvers kažkas kitas. Tik tokioje pozicijoje nepatirsite praradimų. Taigi, tikėkite savimi, stovėkite tvirtai ir sakykite, ką galvojate, – visa tai jėga! Jėga jūsų rankose.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šaulys, visada sugebąs išsilaikyti virš kitų, įžengs į 2012 metus su tikslu pasiekti prasmingų pokyčių savo ir kitų gyvenimuose. Šaulys 2012-aisiais metais itin fokusuosis į socialines problemas, atsirandančias dėl komunikacijos stokos. 2012-aisiais būsite visur, spėsite nuveikti itin daug, taip pat laukia daug trumpų kelionių, kurios privers judėti į priekį ir neleis atsipalaiduoti bei privers jausti intensyvų užimtumą. Taigi, 2012 metais būsite labai užimti. Tačiau tarp darbinės veiklos atrasite daug laiko ir artimiesiems. Šeimos nariai, artimieji ar giminaičiai šiais metais bus itin arti Jūsų. Rasite laiko ir bendriems pomėgiams ir pokalbiams, galbūt net sužinosite praeities paslapčių, kurios tik stumtels Jus judėti kryptingai pirmyn tikslo link su dar didesniu pagreičiu.

2012 m. Šaulys turės “steliumą” – tai daugybinis planetų išsidėstymas-susijungimas. Venera (vertybių planeta), Saturnas (darbo planeta), Merkurijus (proto planeta) ir Šiaurinis Mazgas įtakos kiekvieno Šaulio gyvenimą 2012 metais. Šių dangaus kūnų išsidėstymas zonoje, kuri atsakinga už bendravimą, pakeis Šaulio bendravimo būdą ir įprastą dienos rėžimą. Dėl Saturno konjunkcijos su Venera, kurią Saturnas užlies savo energiją, Šaulys gali jausti tarpusavio santykių su antrąja puse atšalimą ar buvimą “mirties” taške, kada santykiai nebejuda nei pirmyn nei atgal. Nors Saturnas santykius vėsiną, tačiau kartu ir nubrėžia ribą meilei. Tikėtina, kad dar 2012 metais pradėsite mokytis, kaip nustatyti teisingas ribas santykiuose su kitu žmogumi, kaip teisingai išnaudoti laiką – galimai bus atrastas balansas tarp skiriamo laiko sau, antrąjai pusei bei kitiems. Jei to nedarys pats Šaulys, tai kažkas kitas jam visa tai parodys. Dėl Neptūno padėties Saturno ir Veneros atžvilgiu, Šauliui pavyks pažvelgti iš arčiau ir giliau į santykius bei nustatyti naują vertę bei reikšmę savo gyvenime sutiktiems žmonėms. Šauliui puikiai pavyks išreikšti savo mintis, jausmus, suprasti vidinius procesus, kurių galbūt niekada neteko analizuoti. Gyvenimas bus pilnas naujų potyrių ir atradimų, kurie neleis nuobodžiauti.

Jupiteris 2012-aisiais įtakos Šaulio darbinę veiklą. Tikėtina, kad darbinėje veikloje bus šuolis aukštyn ar kitokio pobūdžio ekspansija, plėtra. Viso aplinkinio pasaulio požiūris į Jus keisis ir plėsis. Jupiteris – valdanti planeta – apdovanos Šaulį perspektyviomis įžvalgomis, vizijomis bei galimybe rasti išeiti iš pačių netikėčiausių situacijų. 2012-ais metais Šaulys turės puikia galimybę reikštis ir tai jam daryti seksis puikiai, naturaliai, todėl palaikymas visada atsiras.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Zodiako ženkle Ožiaragis labiausiai raguotas iš visų zodiakų, o taip pat įžvalgiausias ir labiausiai subrendęs. Kiekvienas gimęs Ožiaragio ženkle pasižymi itin išvystytu ir turbūt pačiu tvirčiausiu psichiniu stabilumu, praktiškumu, kantrumu, progresyviu mąstymu, kuris leidžia pažvelgti į ateitį toliau už visus, ir ambicingumu. Ožiaragis – tai Žemės ženklas, valdomas Saturno planetos, kuri 2012 metais paruošusi keletą siurprizų, po kurių Ožiaragį gali aplankyti pelnyta ir seniai laukta sėkmė. Kadangi Ožiaragis pats praktiškiausias iš visų zodiako ženklų, todėl gimusiems šiame ženkle ir toliau prognozuojama pakankamai sėkminga karjera versle.

Nors praėjusieji keli metai įnešė didelė sumaišti į praktiško ir verslaus Ožiaragio gyvenimą, tačiau jau 2012-aisiais dauguma problemų ims spręstis savaime. Per paskutiniuosius metus daugelis Ožiaragių nebuvo patenkti esama padėtimi profesinėje veikloje, kuri daugeliui Ožiaragių nėra tinkama ir priimtina, tačiau tai taps praeitimi jau greitai – 2012 metais atgausite tai, ko seniai nusipelnėte. Tai reiškia, kad dėl po truputį besitraukiančios recesijos iš pasaulio ekonomikos žemėlapio, Ožiaragis pagaliau gaus norimą rezultatą (paaukštinimą, mokslinį laipsnį ar rinkos dalį) naudodamas įgimtus verlsumo įgūdžius.

Tačiau ir 2012 metais bus labai svarbus kantrumas ir kryptingas rezultato siekimas. Patartina koncentruotis ties vienu projektu, viena veikla, turėti pagrindinį tikslą ir tikslingai jo siekti, nekreipiant dėmesio į smulkmenas, kurios iš pirmo žvilgsnio pasirodys didelė kliūtis, tačiau Ožiaragiui, visuomet kopiančiam tik aukštyn, nebus problema jas įveikti. Taigi, nesustokite ir būsite ten, kur trokštate!

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandenis – didis altruistas. Altruizmas, tai būdo savybė, kuri labiausiai būdinga Vandeniams ir visus juos išskiria iš kitų zodiako ženklų. Kaip buvo ankščau ar yra dabar, taip bus ir vėliau. Vandenis ir 2012-aisiais metais labiausiai pasižymės altruistišku elgesiu ir bus visų mylimas ir dėl to gerbiamas. Vandenio zodiako ženklui taip pat priskiriamas tamprus ryšys su mokslais, labiausiai tiksliaisiais – tai chemija, fizika ir astronomija bei matematika. Šis ryšys niekur nedings ir 2012-metais, todėl geriausių rezultatų gali laukti tie Vandeniai, kuriems profesinėje veikloje tenka susidurti su tiksliaisiais mokslais. Deja, šis stereotipas yra visiška priešingybė Vandenio socialiniams bruožams. Vandenis ir 2012-ais metais trokš buvimo su savo draugais, šeima ir artimaisiais, bet taip pat dievins ir savo darbą. Tačiau negalima ignoruoti fakto, kad tas, kuris didesnę savo dėmesio dalį skirs profesinei veiklai, susidurs su socialinio gyvenimo stoka ir pradės jaustis vienišas. Patartina 2012-aisiais metais rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, kurį geriausia derinti su artimaisiais. Taip pasieksite pačius geriausius rezultatus ir darbe, ir asmeniniame gyvenime bei kartu pasirūpinsite ir savimi.

Gimusieji po Vandenio zodiako ženklu iš tiesų turi daug panašumo su Svarstyklių zodiako ženklo atstovais. Abu sugeba viską tinkamai pasverti ir išlaikyti balansą, kol kiti ženklai susiduria su korektiško vertinimo trūkumu, o taip pat dalinasi dar ir šiais bruožais: sumanumu, visuomeniškumu bei mandagumu. Dorumas, tiesumas, sąžiningumas ir, žinoma, tiesos sąkymas, labai svarbūs dalykai Vandeniui, tačiau dėl Marso planetos įtakos 2012-ais metais Vandenis gali persistengti ir būti per daug atviras. O per didelis atvirumas labai tikėtina, kad gali lengvai įžeisti kito žmogaus jausmus, todėl patartina 2012-aisiais būti atsargesniems sakant tai, ką manote, tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbinėje veikloje. Buvimas atlaidesniu leis išvengti nereikalingų konfliktų ir padarys gyvenimą žymiai produktyvesnį.

2012-aisiais Vandeniui pavyks puikiai išnaudoti ir dar pora teigiamų charakteristikų: draugiškumą ir lojalumą. Tai savybės būtinos norint užmegzti naujas pažintis, surasti draugų ir išlaikyti artimą bei ilgalaikį ryšį. Nors Vandenis linkęs į nepriklausomybę ir individualumą, tačiau draugiškumas ir lojalumas nugalės, tad 2012 metais naujos pažintys garantuotos, o esami ryšiai tik stiprės. Bet nepasaint Jūsų altruizmo, taktiško ir mandagaus bendravimo, bei teisingo aplinkybių vertinimo, draugiškumas ir pagarba kitiems pradings tada, kai dirbsite savo darbus ir naudosite sumanumą. 2012-aisiais išmintis Vandeniui neleis atsitraukti nuo tikslų siekimo ir kai tik Vandenis dirbs, draugiškumas ir taktiškumas neegzistuos prieš tą, kuris nežinos savo vietos, todėl būtina dirbančio Vandenio netrukdyti, o leisti daryti tai, kas jo manymu būtina. Priešingu atveju tas, kuris nesivadovaus šia taisykle ir trukdys Vandeniui, pasigailės savo neatsakingumu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neptūnas, kuris yra Žuvų zodiako ženklo valdovas, 2012-aisiais metais praeis pro Žuvų ženklą. Dėl to, 2012 metais atsiras ryški tendencija, kad žmonių, gimusių Žuvų ženkle, dvasingumas bus itin sustiprintas nei įprastai ir būtent šis aspektas labiausiai atsispindės kiekvieno gyvenime.

2012 metais atsiras itin didelis susidomėjimas menais, galbūt netgi pavyks atrasti naują veiklą ar hobį – užsiėmimą, susijusį su menu. Ypač dvasingumas, atsiradęs dėl Neptūno pozicijos 2012 metais, apdovanos aukšta energija tą, kuris jau ankščiau užsiiminėjo tapyba ar muzika. Taigi šie 2012-ieji metai itin palankūs meniškos sielos Žuvims.

2012 metais dvasingumo suaktyvėjimas padės tampriai bendrauti net ir skirtingų religijų pasekėjams – nebereikės galvoti apie skirtumus, nes galėsite tiesiog dirbti, siekiant didesnio gėrio. Taip pat ši įtaka išliks ir tarp itin skirtingų asmenybių, kurios ankščiau sunkiai rasdavo bendrą kalbą. Būtent tai leis pasiekti aukštų rezultatų darbinėje veikloje: įveiksite kliūtis siekiant paukštinimo ir kylant karjeros laiptais, pavyks rasti kompromisus versle, sėkmingai bendradarbiauti mokslinėje ar kitoje profesinėje veikloje. Taigi kiekvienas, gimęs Žuvų zodiako ženkle, šiais 2012-aisiais metais ras daugiau kryptingumo ir ryžtingumo gyvenime nei kada nors ankščiau. Žuvų zodiako ženklo simbolis yra dvi žuvys, iš kurių viena plaukia žemyn, o kitą aukštyn. Šį simbolį daugelis astrologų interpretuoja kaip metaforą, skirtą pabrėžti Žuvų neryžtingumą, neaiškumą. Tačiau ši charakteristika gali iš esmės pasikeisti jau 2012 metais.

2012-aisiais metais daugelis Žuvų koncentruos didžiausią dėmesį vienam tikslui – kas nėra būdinga Žuvims. Nors ir būsite pajėgūs matyti įvairias puses kiekvienos problemos, tačiau atsiradusi energija fokusuoti dėmesį ties pačiu svarbiausiu aspektu, leis pasiekti tikslą daug greičiau ir efektyviau. Šis ypatybė Jums bus naujiena, bet kartu ir labai naudingas bei svarbus pokytis.