Horoskopas 2014 metams

 

Bendroji prognozė

Žaliojo medinio arklio metai žada būti energingi, kupini gyvenimiškų permainų ir pasikeitimų. Visa ko pagrindas - praėję metai, tad netikėtumų pernelyg daug nebus, viskas turėtų rutuliotis nuosekliai. Tiesa, spontaniški sprendimai taip pat turės rimtus padarinius ateičiai, tačiau jie nebūtinai bus blogi - viskas priklausys tik nuo jūsų pasirinkimo. Itin daug laimės tie, kurie nevengia patys imtis iniciatyvos, siekia įgyvendinti svajones, generuoja naujas idėjas.

2014-aisiais galima tikėtis pokyčių visose gyvenimo srityse: tai geras metas kurti šeimą, sulaukti jos pagausėjimo, kilti karjeros laiptais, kurti verslą, keisti gyvenamąją vietą. Arkliui būdingas veržlumas, energingumas atsispindės ir įvykių tekmėje, tad jei dėsite pastangas sulauksite siekiamų rezultatų.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Šio zodiako ženklo atstovų laukia nuostabūs metai, kurie suteiks galimybę įgyvendinti visas užduotis, kurios tinkamo meto jau ilgai buvo laukta. Užsispyrusiems avinams teks peržengti save ir išmokti lankstumo, tolerancijos, nauju žvilgsniu pažvelgti į supantį pasaulį. Šiais metais stipri energetiką įtrauks į įdomią veiklą ar hobį, kuris gali pakeisti jūsų gyvenimą, taip pat tikėtinos tolimos kelionės ir nuotykiai. Vis dėlto pagrindiniu gyvenimo centru turėtų išlikti namai ir šeima.

Teks patikrinti, kokios tvirtos yra jūsų ambicijos ir nuostatos, priimti svarbius sprendimus. Neapsisprendimas ir dvejonės tik kaišios pagalius į ratus, tad teks veikti griežtai. Planetų išsidėstymas lems keletą pasirinkimų, kurie padės pasiekti gyvenimo tikslus. Itin reikalinga bus diplomatija ir taktiškumas, o santykiuose su žmonėmis prioritetu bus kūrybiškumas. Astrologai pataria dar metų pradžioje susikurti planą ir išsikelti tikslus - tai padės tikslingai judėti į priekį ir metų pabaigoje jau raškysite savo darbo vaisius.

Jautis (04.21 – 05.21)

Metai gali atnešti pokyčių, bet to turi panorėti ir patys Jaučiai. Priešingu atveju viskas tekės įprasta vaga. 2014-ieji itin geras metas pakeisti gyvenimo įpročius, atsisakyti žalingų įpročių, pasirūpinti sveikata. Taip pat patartina vadovautis savo sąžine, o jei yra ją neraminančių dalykų - juos kuo skubiai išspręsti. Palankus metas imtis naujos veiklos, kuri leis lengviau atsikvėpti ir veikti kryptingiau. Šiais metais Jaučiai pasižymės stipresne nei įprastai psichine ir emocine būkle, todėl į viską žvelgs ramiai, šaltakraujiškai ir racionaliai.

Žvaigždės šiais metais žada kaip niekada didelį įkvėpimą kurti, kuris padovanos puikių naujų idėjų. Tai jūsų didžiausias turtas, kuris kartu su paprastumu ir gebėjimu prisitaikyti prie aplinkybių atneš ne tik didelės finansinės naudos bet ir asmeninį pasitenkinimą. Itin venkite pagundų, kurių ateinančiu laikotarpiu taip pat nepritrūks.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Žaliojo arklio metais gyvenimas bus lengvas ir paprastas, tekės kaip srauni upė, pakeliui nugriaudama visas didesnes ir mažesnes užtvaras. Planetų išsidėstymas lems, kad Dvyniai itin trauks kitus žmones, spinduliuos charizmą ir pasitikėjimą savimi. Tai atvers daugybę naujų kelių tiek asmeniniuose, tiek ir verslo ryšiuose, tačiau prieš neriant į sumanymus reikėtų gerai pagalvoti. Šie metai - puikus laikas įgyvendinti savo idėjas ir planus, ypač jei jie susiję su darbu. Turėsite iš naujo apmąstyti savo prioritetus, nes tiek sėkmė, tiek laimė į jūsų duris pasibels neįspėjusi ir netikėtai.

Didelės svarbos viskame kame jums turės ramybė ir harmonija, todėl kiek pasikeis ir supanti aplinka, kuri šiemet taps daug subtilesne. Dabar galite nuveikti daugiau nei per keletą pastarųjų metų, tad diskusijoms ir ginčams atėjo galas - dabar turėtumėte tiesiog veikti. Bet kokia kaina venkite nuobodžiavimo, nes vieną kartą pakliuvus į šį liūną, grįžti į normalias vėžes bus sunku. Kils didelis noras rizikuoti, tad nusprendę nerti stačia galva turėsite susitaikyti ir su padariniais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiemet daugiausia laiko skirsite asmeniniam gyvenimui, o ne karjerai ar profesinei veiklai. Nors vėžys ir šeimyniškas ženklas, išaugusi santykių svarba bus kiek netikėta. Likimas atsiųs daug progų pagerinti savo socialinį gyvenimą, praplėsti pažinčių ratą. Jei dar nemokate, teks išmokti klausytis, o ne kalbėti. Spinduliuosite kūrybine energija, o kūrybinė veikla suteiks atsipalaidavimą ir pasitenkinimą, leis sulaukti pripažinimo.

Būkite tikri, jūsų ego taip pat neišeis atostogų, tiek šiek tiek prisnūs. Vis dėlto nuolaidžiauti kitiems nebūsite linkę ir toliau sieksite valdyti viską, kas tik yra aplink jus. Vidinė laimė aplankys tuos, kurie savo emocijas ir poreikius išmoks suvaldyt, daugiau dėmesio ir pagalbos skirs kitiems.

 

Liūtas (07.23 – 08.23)

2014-ieji bus labai produktyvūs, gausite progą patenkinti ambicijas ir susikurti beveik tobulą gyvenimo modelį. Tiesa, sunkaus darbo bei triūso taip pat teks įdėti. Galimi radikalūs pokyčiai gyvenime. Laukia nauji projektai, kuriems anksčiau pritrūko drąsos ir motyvacijos. Būkite pasirengę priimti svarbius gyvenimo sprendimus, kurie pakeis ateitį, tačiau į tai per daug koncentruotis neverta - nepamirškite pasidžiaugti ir tuo, ką turite dabar.

Atsargiai prisiimkite įvairaus pobūdžio ilgalaikius įsipareigojimus, nes įvykdyti juos gali būti sudėtinga. Jūsų kelyje nestigs kliūčių, bet išmokę jas įveikti tapsite stipresni, įgausite vidinę ramybę. Šiemet tinkamas laikas atskleisti savo gebėjimus ir žinias suinteresuotiems asmenims. Tai gali peraugti į pelningą veiklą. Netaupykite energijos, pasidalinkite ja su kitais ir visus metus jus lydės sėkmė.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Žaliasis arklys žada Mergelėms didelį energijos užtaisą, geros nuotaikos pliūpsnį. Gyvenimas bus gražus ir lengvas tarsi giedra saulėta diena, o lietaus debesys susikaups itin retai. Vertinkite aplinkinių patarimus ir sukauptą patirtį, kuria su jumis pasidalina - tai padės teisingai pasirinkti gyvenimo kryptį. Atitrūkti nuo rutinos ir rasti motyvaciją padės meniniai užsėmimai, įgysite vidinės stiprybės.

Šiemet plėsis jūsų socialinis ratas, ryšiai. Tikėtini užjūrio kontaktai, kurie gali peraugti tiek į meilės ryšį, tiek į verslo santykius. Laukiantiems didelių gyvenimo pokyčių teks truputį nusivilti - tam dar neatėjo metas. Energiją sutelkite bendruomeniškai veiklai, labdarai. Tai padės pagerinti reputaciją ir susirinkti pliusus ateinančiam laikotarpiui.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Metai praslinks be didesnių kančių ir skausmo, kuris gyvenimą vis pertraukdavo pastaruoju metu. Dabar viskas bus jūsų rankose, tad galėsite pasirinkti savo likimą. Pelninga veikla suteiks asmeninę laisvę, kurios iki šiol trūko. Santykiuose atrasite progą atleisti ir pamiršti. Dabar yra tas metas, kai galite peržengti savo ribas, atsikratyti baimių ir kitų suvaržymų.

Spinduliuosite vidine šviesa, o asmeninėmis jūsų vertybėmis nesuabejos niekas. Dabar matysite realybę aiškiau nei kada nors. Tai padės daryti įtaką kitiems, pasiekti užsibrėžtų tikslų. Priimsite protingus sprendimus, tačiau venkite vadovautis emocijomis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Visų Skorpionų laukia nemažai siurprizų. Apskritai, ateinantis laikotarpis atneš jums visa, kas geriausia. Susipažinkite su gyvenimo pokyčiais ir judėkite tolyn, imkitės naujos veiklos. Įdomūs pasiūlymai ir galimybės plaukte plauks iš visų pusių, tad nurimkite ir nevilkinkite įvykių. Pirmenybę teikite savo emocijoms ir gyvenimo idealams.

Pavyks rasti atsakymus į daugybę neatsakytų klausimų, kurie gana ilgai kankino. Išmokite prisitaikyti ir gyvenime įsivyraus harmonija. Žvelkite į ateitį ir dirbkite vardan jos, o praeities šešėlius ir slogią nuotaiką palikite praeityje.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tai metas, kai likimas suteiks progą, kurios ilgai laukėte, apie kurią svajojote ir laikėte gyvenimo idealu. Visi su tuo susiję veiksmai bus paprasti ir lengvi. Esminių pasikeitimų reikėtų tikėtis gyvenimo būde. Pasiryžkite įgyvendinti tai, apie ką jau kurį laiką garsiai kalbate, bet drąsos vis pritrūksta. Iš tikrųjų galimos nedidelės kliūtys, tačiau kūrybiškumas, kurio Šauliams netrūks, padės jas įveikti.

Praeities atspindžiams neleiskite gadinti jums nuotaikos. Tai kas praėjo, praėjo ir nieko čia jau nebepakeisite. Pažvelkite į pasaulį su nauja jėga ir pamatysite jį tokį, koks jis yra dabar. Jūsų socialiniame gyvenime laukia pagyvėjimas. Bendravimas suteiks pasitikėjimo savimi, naujo įkvėpimo. Tikėkite savimi ir susikursite tai, ko seniai troškote.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jausitės esantys savose rogėse. Viskas, ką dirbsite bus skirta asmeninei naudai. Vis dėlto atkreipkite dėmesį ir į aplinkinių pagalbos šauksmus, padėkite sergančiam giminaičiui. Stenkitės, kad gera gyventi būtų visiems, esantiems aplink jus, tuomet gerai jausitės ir patys. Šiemet galimos ilgalaikės atostogos, į kurias teks išeiti nebūtinai savo noru. Tai nėra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio - šis atokvėpis padės atrasti įkvėpimą imtis didesnių gyvenimo projektų.

Nebijokite parodyti pasauliui savo individualumą ir originalumą, išreikškite savo vidinį pasaulį išore. Pamėginkite išsiaiškinti, kodėl pastaruoju metu sudėtinga buvo bendrauti su žmonėmis, galbūt buvote pernelyg uždari ir melavote. Turėsite išmokti subalansuoti savo gyvenimą. Pergalvokite savo elgesį ir nebijokite keistis dėl šviesesnio rytojaus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tai emocijų metai, kai vyraus jausmai, o ne racionalus protas, tačiau be jausmų jūsų gyvenime nebūtų tiek daug sėkmės, kiek laukia šiemet. Gyvenkite harmonijoje su aplinka, pasistenkite viskame įžvelgti grožį. Nestigs įkvėpimo ir kūrybinės energijos, tačiau įgyvendinti idėjas bus sudėtinga - tam dar neatėjo tinkamas metas. Labiausiai tikėtina, kad šiuos metus judėsite lėtai, bet stabiliai, po truputį artėsite siekiamo tikslo link.

Laukia palanki progą patobulinti savo vidinį pasaulį. Išmėginkite tai, į ką iki šiol žiūrėjote skeptiškai - nustebsite, kad tai jums tikrai patiks. Pasikliaukite artimaisiais ir šeimos nariais, klausykite patarimų. Būtent šeimos parama padės jums nuversti kalnus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šis laikotarpis bus kupinas gerumo, stiprybės ir džiugesio. Likimas galimybių šįkart pašykštės, todėl tas, kurias gausite, turite itin branginti. Įvairios mintys atves prie vidinių pokyčių, kurie padės iš naujo įvertinti savo interesus. Negyvenkite praeitimi ir ženkite drąsų žingsnį į priekį.

Dažnai kils noras išsiskirti iš pilkos minios, tačiau priėmę šį sprendimą turite būti pasirengę susitaikyti ir su jo padariniais. Kompromisas su savimi šiuo atveju tinkamesnis pasirinkimas, ypač kalbant apie asmeninio gyvenimo erdvę. Venkite neteisybės ir, jei tik įmanoma, stenkitės užkirsti jai kelią. Neslėpkite jausmų ir idėjų, parodykite talentus ir norą mokytis. Sėkmė ir laimė tykos Žuvų pačiose netikėčiausiose vietose. Nedvejokite prašyti pagalbos ir jos tikrai sulauksite.