Horoskopas 2018 metams

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Laukite sėkmės, pagyrų ir malonumų, Avinai! Surimtėkite ir nepaliaukite dirbti dėl karjeros ir saviugdos tikslų. 2018 metai prasidės jūsų planetai Marsui susijungus su karališkuoju Jupiteriu Skorpiono žvaigždyne. Ruoškitės valdyti!
Nuo kovo pabaigos iki balandžio vidurio Merkurijus keliaus atgal Avino žvaigždynu. Pažvelkite į veidrodį ir nuspręskite, ką galėtumėte pakeisti išvaizdoje, savo paveiksle ar projekcijoje. Kiekvienas gali gauti naudos iš šiokio tokio patobulėjimo. Tapsite geresni, ryškesni ir stipresni.
Nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pabaigos jūsų planeta Marsas keliaus atgal. Gyvenimas nesustos. Marsas, esantis Vandenio ir Ožiaragio ženkle, paskatins jus nusistatyti savo tempą ir atlikti daugiau rimtų strategijų savo socialiniame gyvenime ir darbe.
Kai Saulė įžengs į Avino žvaigždyną, Merkurijus susijungs su Venera Avino ženkle. Jei išvystysite savyje jausti ryškų gyvenimo skonį, turėsite pakankamai energijos ir proto patenkinti save. Uranui pasiekus Avino žvaigždyno pabaigą, vis dar yra šansų, kad turėsite tikslių ir stulbinančių idėjų ar planų, jog išpildytumėte savo svajones.

Jautis (04.21 – 05.21)

2018-aisiais sudrebinkite pasaulį! Jūsų valdanti planeta Venera šiais metais yra viena iš geriausiai sujungtų ir galingiausių jėgų danguje.
Naujųjų metų dieną Venera, kaip ir Jūs, bus itin energinga. Susijungusi su pragmatiškuoju Saturnu Ožiaragio ženkle, Venera dabar susijungs su Saule. Jūsų tikslai ir troškimai nebus atmesti. Tad tegu jie būna dideli ir kilnūs.
Venera taip pat priartės prie Plutono Ožiaragio ženkle. Nebūkite prieštaringi daryti didelį pokytį ar sugriauti savo esamą poziciją, jeigu to reikia.
Kai Saulė įžengs į Jaučio žvaigždyną, Venera jau bus ten. Apsupkite save gražiomis mintimis nuostabiame fone, venkite kompromisų ir nesileiskite būti skubinami. Šiais metais motina Gamta yra visiškai jūsų pusėje.
Spalį Venera grįš atgal į Skorpiono žvaigždyną, o Lapkritį - tiesiai į Svarstyklių ženklą. Jūsų santykiai taps rimti, o papildomai skirtas dėmesys santykiams juos paveiks palankiai.
Materialiame pasaulyje taip pat sulauksite sėkmės. Gerai ir atidžiai apžiūrėkite, ką pritraukėte prie savęs. Nenutraukite to, kas vyksta puikiai ir kas labiausiai jus tenkina. Būkite labiau konstruktyvūs ir patenkinti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Sveiki atvykę į judrius bei gražius 2018-uosius, Dvyniai! Jūs turėsite šansą susipažinti su daugiau žmonių ir užsiimti daugiau naujų veiklų nei bet kada anksčiau.
Šie metai jums palankūs pradėti daug naujų projektų bei pradėti tyrinėti naujus gyvenimo kelius. Dieną prieš Saulei įžengiant į Dvynių žvaigždyną, Venera įžengs į kerintį ir populiarų Vėžio ženklą. Marsas bus ką tik įžengęs į daug mąstantį ir šviesaus proto Vandenio žvaigždyną, o Uranas įžengs į metodišką, materialistišką Jaučio ženklą. Tikėkitės, kad 2018 metai atneš jums naujų tendencijų ir šiokių tokių pasikeitimų jūsų socialiniame gyvenime ir karjeroje. Galėsite įžengti į naują pasaulį.
Visi trys Merkurijaus grįžimai atgal šiais metais bus ugnies ženkluose. Gyvenimas vargu ar visiškai sulėtės. Pavasarį šiek tiek mažiau aukštinkite save, o patobulinkite savęs pristatymą. Vasarą mažiau rizikuokite ir daugiau linksminkitės. Vėlų rudenį apgalvokite pastarąsias patirtas dideles pamokas ir išmintingiau jas pritaikykite.
Kai tik Venera įžengs tiesiai į lapkritį, jūsų planeta Merkurijus susijungs su dosniuoju Jupiteriu. Jūsų meilės gyvenime nereikia sulėtinti tempo ar prarasti dėmesio. Kokie karšti metai!

Vėžys (06.22 – 07.22)

2018-ieji jums bus kaip atversta knyga. Turėsite prieigą viskam, ką žvaigždės turi jums pasiūlyti. Jei tai susiję su darbu, šeima, finansais, meile ar bet kuo kitu, bus planeta, kuri galės jums padėti.
Naujųjų metų dieną Mėnulis paliks Dvynių žvaigždyną ir įžengs į Vėžio ženklą. Mėnulis taip pat bus priešininkas atsakingajam Saturnui. Jūs turėsite įgūdžių ir instinktų, kad viskas vyktų sklandžiai ir balansuotai.
Mėnulio užtemimas sausio mėnesį, kai mėnulis bus Liūto ženkle, galės jus nustumti į dėmesio centrą toliau, negu kad norėjote. Tai auganti patirtis, kuri parodys jums, kaip geriau elgtis su valdžia.
Per kitą mėnulio užtemimą liepos pabaigoje, Mėnulis bus Vandenio ženkle. Turėsite aiškesnį pasaulio vaizdą ir galėsite geriau apgalvoti didesnes problemas.
Jupiteris, grįžtantis atgal į emocionalų Skorpiono žvaigždyną nuo kovo iki birželio pradžios, pavers jus dvasiškesniais. Žvelgsite per kliūtis ir pamatysite džiugesnes, sėkmingesnes išvadas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

2018 metai liepsnoja energija, iššūkiais ir praktiškiausiomis bei toliausiai siekiančiomis galimybėmis. Liūtai, jūs žvelgiate į auksinius metus!
Kai Saulė įžengs į Liūto žvaigždyną, tai bus didžioji žemės trejybė: Uranas bus gerai įsitvirtinusiame Jaučio ženkle, Venera – metodiškame Mergelės ženkle, o Saturnas ir Plutonas – pragmatiškajame Ožiaragio žvaigždyne. Ką pasieksite 2018-aisiais, gali išlikti. Planuokite ir leiskitės pirmyn išmintingai.
Mėnulio šiaurinis orbitos taškas dabar yra Liūto ženkle. Įvykiai jūsų gyvenime gali turėti toli siekiančių pasekmių, taip pat galite jausti karmą.
Per mėnulio užtemimą sausio mėnesį Mėnulis bus Liūto ženkle, kas tikriausiai gali sukelti emocinių problemų iš praeities. Per mėnulio užtemimą liepos mėnesį Liūto žvaigždyne bus Saulė. Tada jausitės labiau emociškai prislėgti. Dalinis saulės užtemimas rugpjūtį galės paveikti jūsų socialinį ar profesinį statusą. Pasistenkite tai paversti į gera!
Merkurijus per liepą ir rugpjūtį grįš atgal į Liūto žvaigždyną. Marsas taip pat grįš atgal į Vandenio ženklą. Per daug nepersistenkite, labiau apgalvokite prieš priimdami veiksmus ir išsiveršite į priekį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mergelės, 2018-ieji yra jūsų metai sustiprėti! Intensyvumas turi savo kalnelius, tad jūs galite daug ko pasimokyti iš pakilimų tuo pačiu ir meistriškai susidorojant su bet kokiais nuosmukiais.
Kai Saulė įžengs į Mergelės žvaigždyną, Mėnulis susijungs su viskuo rizikuojančiu Plutonu labiausiai pragmatiškame ženkle, Ožiaragyje. Šis intensyvumas nuspalvins jūsų visus metus.
Jūsų planeta Merkurijus šiais metais turės tris grįžimus atgal, visi jie bus ugnies ženkluose (Avino ženkle balandį, Liūto ženkle rugpjūtį, Šaulio ženkle lapkritį). Po kiekvieno grįžimo atgal, jausite aistrą savo gyvenimui ir matysite, kaip viskas susidėlioja jums palankia linkme.
Žemės ženklai taip pat jums suteiks galią. Uranas įžengs į Jaučio ženklą, kad tvirtai išlaikytų finansus ir kūniškus malonumus bei įaudrinimą.
Saturnas grįš atgal į Ožiaragio ženklą nuo balandžio iki rugsėjo pradžios. Rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjo pradžioje jausitės galingi.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svarstyklės, 2018-aisiais dėmesys sutelktas į jus. Pasiruoškite žmonėms suteikti patarimų ir lyderiauti. Tai vyks lengvai ir natūraliai, tad atsipalaiduokite ir mėgaukitės dėmesiu.
Naujųjų metų dieną jūsų planeta Venera turės galią susijungti kilniąja Saule ir galinguoju Plutonu. Treniruokite savo autoritetą su malone ir dosnumu. Tai duos daugiau priežasčių žmonėms jus gerbti ir mylėti.
Visi trys Merkurijaus grįžimai atgal bus ugnies ženkluose. Tai gali pristabdyti neramų kasdienį gyvenimą, ir užbaigti metus su didžiuliu pliūpsniu energijos ir daugiau. Rugpjūtį tapsite kūrybingas ir elegantiškesnis. Lapkritį ir gruodį nusistatykite savo tempą ir pasiruoškite įkaitusiam švenčių sezonui.
Marsas, grįžtantis atgal nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pabaigos, gali atidėti ar pakreipti karjeros planus, bet tai baigsis stabilesne karjeros trajektorija.
Venera, grįžtanti atgal nuo spalio iki pirmos lapkričio pusės ir atsidūrusi Svarstyklėse, turės jums didesnę įtaką. Svarbiausia, įsiviešpataus meilė!

Skorpionas (10.24 – 11.22)

2018-aisiais būsite galingas asmuo ir gamtos jėga, Skorpionai! Metai prasidės jūsų planetai Marsui susijungus su įtakinguoju Jupiteriu Skorpiono žvaigždyne. Jei tik kažką suplanuosite veikti, niekas negalės jūsų sustabdyti.
Naujųjų metų dieną Saulė susijungs su valdančia planeta Plutonu. Jūsų intensyvumas gali žmones išgąsdinti.
Kad tai palengvėtų, malonioji Venera taip pat susijungs su Saule žemės ženkle Ožiaragyje. Šiais metais didelė sėkmė ir populiarumas bus lengvai prieinami.
Šiais metais Merkurijus grįš atgal į ugnies ženklus. Trečiasis grįžimas, lapkritį ir gruodžio pradžioje, bus daugiausia Šaulio žvaigždyne, bet baigsis Skorpione. Tai gali jus paveikti greičiausiai socialiniame ar mokymosi gyvenime.
Marsas grįš atgal nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pabaigos Ožiaragio ženkle. Labiau apgalvokite savo pastangas karjeros srityje ir rugsėjį pasirodykite pasiruošęs užvaldyti pasaulį!

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šauliai, į 2018-uosius įženkite dideliu greičiu ir spartėkite toliau. Jūsų planeta Jupiteris yra galinga bei ambicinga ir padės jums skrieti pilnu greičiu link to, kas jus stumia į priekį.
Naujųjų metų dieną Jupiteris susijungs su kryptinguoju Marsu „nedykinėjančio“ Skorpiono ženkle. 2018-aisiais laiko nešvaistysite. Turėsite didelių planų, ką galėsite nuveikti, ką pamatyti ir kur nuvykti.
Prasidėjus 2018 metams, Saulė, Venera ir Plutonas bus Ožiaragio ženkle, o Jupiteris ir Plutonas sudarys kooperatyvią sekstilę. Norėsite pamatyti rezultatus, kurie išliks.
Jupiteris grįš atgal į Skorpiono ženklą nuo kovo iki liepos pradžios. Tai duos jums laiko atlikti atsargius stebėjimus ir skaičiavimus, kurie patobulintų jūsų profesinius ir socialinius tikslus.
Lapkričio 8d., Jupiteris paliks Skorpiono žvaigždyną ir įžengs į savo namų ženklą: Šaulio žvaigždyną. Nuo to momento iki pat metų galo galite jausti, jog niekas negalėtų jūsų sustabdyti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ožiaragiai, 2018-aisiais gyvenimas teiks daugiau išminties. Aiškesnė perspektyva žymiai palengvins jūsų bandymą pasiekti tikslus ir svajones.
Naujųjų metų dieną idealistinis Neptūnas sudarys apytikslę sekstilę su Saule ir Venera. Tai nebus vien išoriškas žavesys. Gracija bus jūsų sąjungininkė ir gera fortūna.
Taip pat, Marsas ir Jupiteris sudarys produktyvią sekstilę su Saule ir Plutonu. Galėsite viską daryti rimtai ir naudingiausiu būdu.
Jūsų planeta Saturnas dabar yra savo namuose, Ožiaragio ženkle, ir tai jums suteikia didelę galią. Vasarą Marsas grįš atgal į Vandenio ženklą, o tada į Ožiaragio. Sutelkite ir nukreipkite didžiąją energiją.
Saturnas grįš atgal nuo balandžio vidurio iki rugsėjo pradžios. Tuomet tikėtina, kad būsite labai nekantrūs ir nervingi. Nedvejokite dėl sunkumų ar kliūčių. Metodiškai įveikite šiuos sunkumus ir pasirodykite labiau organizuotas ir gerbiamas nei anksčiau.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandeniai, 2018-ieji pilni pokyčių, kurie pavers jus svarbiais ir įtakingais. Galbūt ne visada priimate save rimtai, bet pasistenkite priimti rimtai bent tai, ką darote, ir pamatysite didžiulį progresą ir sėkmę.
Jūsų planeta Uranas gegužę lėtai pereis iš Avino žvaigždyno į Jaučio ženklą, o lapkritį grįš atgal į Avino ženklą. Šiais metais gali pradėti vykti svarbiausi pasikeitimai jūsų kasdieniame gyvenime.
Saturnas, kita jūsų planeta, šiuo metu saugiai yra savo namuose: Ožiaragio ženkle. Saturnas gali suteikti pagrindą ir stabilumą, kai Uranas labiau mėgsta eksperimentuoti ir rizikuoti.
Vasarą grįžtantis atgal Marsas taip pat suteiks ramybę, kad išorinis pasaulis netaptų sudėtingas.
Venera grįš atgal nuo spalio iki lapkričio vidurio. Tai gali kiek atvėsinti užkaitusį meilės gyvenimą ir duoti laiko jūsų mylimiems žmonėms praktiškai patobulinti jūsų santykius.
Vandenio ženklas gerai rezonuoja Marso-Jupiterio sąjungą, kuri bus šių metų pradžioje. “Aistra,” “jėga,” ir “populiarumas” yra jūsų šių metų raktažodžiai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Žuvys, 2018-ieji yra sunkiam darbui, o žvaigždės sunkiai dirba jums. Naujųjų metų dieną Mėnulis, Jupiteris ir Neptūnas bus vandens ženkluose. Jūs visus metus labai troškote jautrumo, aštrių įžvalgų ir intuicijos.
Žemės ženklai išlaikys realybę, kai Saulė, Venera, Saturnas ir Plutonas bus Ožiaragio ženkle Naujųjų metų dieną. Gegužę Uranas galiausiai įžengs į Jaučio žvaigždyną. Praktiški, materialūs reikalai akcentuojami visus metus, tačiau su Uranu niekas neturėtų būti nuobodu ar laikoma savaime suprantamu dalyku.
Jūsų planeta Neptūnas lieka Žuvų žvaigždyne. Nesvarbu kaip materialus pasaulis bandytų kišti savo darbotvarkę, jūs neprarasite savo svajonių.
Jūsų kita planeta, Jupiteris, daugiausia laiko šiais metais praleis Skorpiono ženkle, grįždamas atgal nuo kovo iki rugsėjo pradžios. Su esminiais kasdienio gyvenimo sunkumais susidorosite greitai ir lengvai.
Lapkritį Jupiteris paliks Skorpiono ženklą ir įžengs į savo namų ženklą: Šaulį. Tegu vakarėliai prasideda!