Horoskopas 2019 metams

 

Bendroji prognozė

2019 metų horoskopas pažers daug netikėtumų ir naujų patirčių, būkite pasiruošę. Kiekvienam zodiako ženklui žadamos reikšmingos permainos. Pagal kinų horoskopą, 2019-ieji – Kiaulės metai, simbolizuojantys džiaugsmą ir neregėtą sėkmę visose gyvenimo srityse! 2019-aisiais seksis norintiems pagerinti savo finansinę situaciją ar siekiantiems užsidirbti nemenką sumą investuojant.
Šie metai bus kupini pozityvumo, draugiškumo bei meilės, nes Kiaulė pritraukia sėkmę visose srityse.

Parengta pagal www.dienoshoroskopas.lt

Avinas (03.21 – 04.20)

Horoskopas Avinams numato nemažai pakilimų bei nuosmukių. Pirmaisiais metų mėnesiais galite jaustis neramūs, labiau pažeidžiami, lengviau pasiduodantys pykčiui. Galite pasijusti atitolę nuo savo šeimos (ypač tėvo ar brolių). Žvelgiant į ateitį, patartina įdėmiai stebėti įvykius aplink jus, nes dėl neapdairumo galite pakliūti į gana rimtą bėdą.
Galimi teigiami pokyčiai versle, kas atsispindės didesniu klientų srautu ar išaugusiuose pardavimuose. Neturintys nieko bendro su verslu taip pat turėtų sulaukti gerų žinių dėl paaukštinimo ar paskatinimo. Galimos trumpalaikės ar ilgesnės kelionės siekiant užsidirbti ar patirti kažką naujo.
Galimai pagysite nuo ilgai kamavusio negalavimo ar traumos, galiausiai pakeisite savo gyvenimo būdą, krypsite į sveiką mitybą, sportą. Žvaigždės įspėja šiais metais atsakingai elgtis su pinigais bei gerai pagalvoti prieš investuojant, įsigyjant brangius pirkinius.
Kita vertus, 2019-aisiais horoskopas prognozuoja, kad gali išsipildyti ir seniai puoselėti lūkesčiai ar svajonės. Būkite pasiruošę paploninti piniginę netikėtoms progoms, susijusioms su artimu žmogumi.

Jautis (04.21 – 05.21)

Horoskopas Jaučio ženklui numato nepaprastai didelę sėkmę. 2019-ieji bus itin produktyvūs, tiek siekiant darbinių karjeros aukštumų, tiek apčiuopiamos naudos iš investicinių projektų. Santykiai su šeima ir partneriu žydės tarsi gėlė. Jaučiui horoskopas pranašauja daug naudos darbinėje veikloje.

Ateinančiais metais pats palankiausias metas kurti planus ir juos įgyvendinti gaunant daugiausiai naudos. Jei praeiti metai neatnešė daug džiaugsmo, tai 2019-aisiais pasijusite tarsi naujai gimę, skinsite praeities sunkaus darbo vaisius.

Laukia netikėti pokyčiai, planetų susijungimas atneš nemažai siurprizų, finansinės naudos, progų pakeisti savo gyvenimą iš esmės. Galimai užmegsite naujų pažinčių,  turėtų sektis sudarant svarbias sutartis, taigi metai atneš daug gero jums ir jūsų šeimai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Horoskopas Dvyniams pranašauja reikšmingus metus, kupinus pokyčių, netikėtų įvykių. Galimi tiek teigiami, tiek ir nelabai džiuginantys pasikeitimai. Jausitės lyg įstrigę linksmuosiuose kalneliuose, po pakilimo lauks nusileidimas ir atvirkščiai.

Ateinančiais metais patartina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Stenkitės puoselėti sveiką gyvenseną, daugiau sportuokite, judėkite.

Gera naujiena, kad turėtų sektis asmeniniame gyvenime, santykiuose su antrąja puse, draugais, šeima. Visgi tam tikrais periodais gali tekti pasistengti dėl sutarimo ir darnos.. Nepaisant visų svyravimų, jūsų gyvenimo partneris ištikimai palaikys jus, kad ir kas benutiktų. Toks atsidavimas Dvyniui suteiks papildomų jėgų.

Karjeroje laukia nauji vėjai. Būsite priversti priimti reikšmingus sprendimus, turėsiančius įtakos tolimesnėms darbinėms perspektyvoms. Galbūt gausite naują, viliojantį darbo pasiūlymą, bet, prieš priimant galutinį sprendimą, pagalvokite apie realią naudą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžiams būdingas prigimtinis jautrumas, intuicija, tai pasitarnaus siekiant finansinės gerovės ar reikšmingo pakilimo karjeros laiptais. Tie, kas turi nuolatinį darbą, sulauks vertingos rekomendacijos, o sunkus triūsas neabejotinai atves į pelnytai užsitarnautą sėkmę. Turintiesiems savo verslą irgi nusimato neblogos perspektyvos. Atsivers durys į naujas rinkas, galite išsiplėsti, sulauksite partnerių.

Šiais metais Vėžiams palanku sudaryti santuoką, susižadėti.

Vėžiai gali įsigyti naują automobilį, būstą ar bent jau sėkmingai parduoti dabartinį turimą nekilnojamąjį turtą. Turėtų pagerėti ir santykiai su šeima.

Seksis Vėžiams, kurie šiuo metu studijuoja.

Liūtas (07.23 – 08.23)

2019-aisiais į Liūto gyvenimą grįš optimizmas ir tikėjimas rytojumi. Būsite gerbiami, pastebėti vadovybės, pradėsite labiau pasitikėti savo jėgomis, o ši savybė prisidės prie pasiekimų darbinėje veikloje.

Jausite ryškius gyvenimo pokyčius. Ypatingas džiugesys, užsidegimas padės įgyvendinti ir realizuoti senas svajones. Tik nepamirškite pasirūpinti ir sveikata, antraip koją gali pakišti netikėtos ligos.

Patartina daugiau dėmesio skirti savo vaikams, ypač nuo balandžio iki rugpjūčio mėnesio.  Horoskopas prognozuoja, kad fortūna jums bus palanki. Atsikvėpti leis ir išaugusios pajamos. Išaugs ir kūrybingumas, savo vaisius nuskins žmonės, kurių veikla susijusi su menu, literatūra.

2019-aisiais Liūtams palanku susilaukti atžalų, pradėti studijas, kelti kvalifikaciją.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mergelėms horoskopas 2019-aisiais pataria ruoštis tiek sėkmei, tiek ir nuopuoliams. Nuo metų pradžios iki balandžio darbinėje veikloje laukia produktyvesnis etapas. Tai pasireikš padidintu atlyginimu ar išaugusiu pelnu, jei turite nuosavą verslą. Galimai pavyks išspręsti rūpesčius dėl nuosavybės ar paveldėjimo teisių.

Mergelėms būdingas praktiškumas bei analitinis mąstymas ateinančiais metais tikrai pasitarnaus. Nepaisant neryžtingumo, dažniausiai pasiseks priimti tvirtus ir teisingus sprendimus. Didžiausi iššūkiai karjeroje laukia nuo balandžio iki rugpjūčio.

Gali kilti rūpesčių asmeniniame gyvenime. Ateinančiais metais patariama susilaikyti nuo per didelio išlaidavimo, rizikingų finansinių operacijų. Nuo rugpjūčio iki metų galo galimi pokyčiai profesinėje srityje bei asmeniniame gyvenime.

Tačiau nesižavėkite kažkieno žadamais „aukso“ kalnais ir nesivelkite į neaiškius sandorius. Jau įsitvirtinusiems darbo rinkoje nusimato sunkesnis, gerokai darbingesnis periodas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svarstyklių gyvenime 2019-aisiais vyraus labai prieštaringi jausmai. Horoskopas prognozuoja, kad kitų akyse galite pasirodyti kaip didvyriai, tačiau didelės finansinės sėkmės nepranašaujama. Neužtikrintumas ateitimi atneš sumaišties, vers jaustis nuolatos įsitempusiems. Nemažai streso kels ir problemos šeimyniniame gyvenime.

Tačiau versle turėtumėte pasiekti gerų rezultatų. 2019-ieji Svarstyklėms leidžia tikėtis stabilumo ir tai būtina išnaudoti. Nepražiopsokite puikių progų realizuoti save ir išpildyti slapčiausias svajones. Kiek tik įmanoma laikykitės toliau nuo ginčų, tuščių diskusijų. Svarstyklėms labai svarbu pasiekti balansą ir išlaikyti pusiausvyrą.

Sprendimas išvykti studijuoti už savo valstybės ribų šiais metais tikrai pasiteisins. 2019-aisiais Svarstyklėms vertėtų labiau rūpintis savo vaikais, jų sveikata.

Gera žinia, kad šie metai nemenkai pastorins jūsų piniginę. Deja, horoskopas įspėja, kad pašlijusi sveikata gali šiek tiek aptemdyti šį džiaugsmą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Visiems Skorpiono ženklo atstovams 2019 metų horoskopas žada savus privalumus ir gyvenimo pamokas. Bene pastebimiausi pokyčiai nusimato karjeros srityje. Metų pradžia – turbūt pats sėkmingiausias laikas. Metas palankus ir norint pakeisti savo mitybos įpročius, pradėti sportuoti.

Galite susidomėti dvasiniu tobulėjimu ir tam skirti nemažai laiko bei finansinių išteklių. Rūpesčių gali sukelti artimo šeimos nario ar vaikų sveikatos būklė. Visgi metai bus dėkingi ir už visą praeityje įdėtą triūsą būsite apdovanoti su kaupu. Darbinėje aplinkoje jausitės pastebėti, įvertinti vadovybės, o tai tik padidins norą judėti toliau, pateisinti nepakeičiamo darbuotojo vardą. Neblogos perspektyvos nusimato verslu užsiimantiems Skorpionams.

2019 -aisiais jausitės tarsi gimę po laiminga žvaigžde. Turėtų išsispręsti visi įstrigę klausimai, susiję su paveldėjimo teisėmis, dokumentų tvarkymu. Pasieksite pergalę teisminiuose procesuose.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Horoskopas prognozuoja, kad 2019-aisiais Šaulius užklups tikras galimybių ir palankiai besiklostančių aplinkybių lietus. Laukia ne viena auksinė proga, suteikianti šansą patobulėti kaip asmenybei bei sėkmingai atlikti visas susiplanuojamas užduotis.

Ateinančiais metais finansinė Šaulių padėtis turėtų būti pakankamai stabili. Galimai sulauksite paramos iš savo vaikų. Lydimi žvaigždžių nulemtos sėkmės, lengvai susitvarkysite net su pačiais sudėtingiausiais iššūkiais. Neabejokite – metai jus globos tarsi kūdikį.

Kiaulės metais vertėtų neskubėti priimti sprendimų, susijusių su asmeniniu turtu. Jei tai neišvengiama, patartina būti budriems ir įžvalgiems.

Neprisiimkite atsakomybės už svetimas klaidas, kas galiausiai pakenktų jūsų turimai gerai reputacijai, nes Šauliai pasižymi empatija ir subtilumu. Jokiu būdu neįsipainiokite į slaptus meilės ryšius – tai rimtai pakenktų jūsų šeimos gerovei.

Dėmesį sutelkite į savo sveikatos stiprinimą, sveikesnio gyvenimo puoselėjimą. Metų pabaigoje visi nesklandumai ir barniai nurims, įsivyraus santarvė.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Horoskopas 2019-aisiais Ožiaragiui žada daug permainų. Gyvenimas nušvis kitomis spalvomis, o pokyčiai asmeniniame gyvenime ir karjeroje jus pasieks septynmyliais žingsniais. Ožiaragis apibūdinimas kaip ambicinga, atkakli ir visada nusiteikusi padėti draugui asmenybė. Kadangi pasižymite neeiliniu darbštumu, pats metas būtų pagalvoti apie ateities perspektyvas. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kur investuojate savo santaupas.

Galbūt planuojate įsigyti būstą? Atrodo, kad būsimas išlaidas pavyks padengti su tarsi iš dangaus nukritusiu laimėjimu loterijoje ar neplanuotai išaugusiu pelnu. Labiausiai tikėtina, kad investuosite į tam tikrą nekilnojamąjį turtą.

Ožiaragiams metus patartina pradėti atsikratant žalingų įpročių ar nesveikos mitybos.   Darbinėje veikloje galite pasižymėti savo kūrybiškomis idėjomis.
Stenkitės kontroliuoti savo norus, atsargiai elkitės su pinigais. Didesnę metų dalį sėkmės neturėtų trūkti, tad turintiems grandiozinių planų rekomenduojama pasinaudoti palankia metų pradžia, o rugpjūtį bei rugsėjį jau galėsite mėgautis išlauktais rezultatais. Ožiaragiams kitais metais pavyks tapti pavyzdžiu, pasiekti naujų aukštumų visose gyvenimo srityse.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šie metai Vandenius apdovanos nepaprastai aštriomis įžvalgomis, kurios leis susidoroti su bet kokiais gyvenimo iššūkiais. Atrodys, kad nėra kalno, į kurį nepajėgtumėte įkopti.
Horoskopas prognozuoja, kad 2019-aisiais pajusite, kaip iki šiol vyravęs bejėgiškumas ir tamsa visiškai atsitrauks, užleisdami vietą pozityvioms nuotaikoms, ypač išaugs pasitikėjimas savimi: sugebėsite išspręsti kiekvieną uždavinį, sėkmė lydės kiekviename žingsnyje. Pasiruoškite lagaminą – tikėtinos įdomios, daug įsimintinų akimirkų padovanosiančios kelionės ar bent jau trumpos komandiruotės. Nebūsite linkę užsisėdėti namuose, vilios tolimų kraštų egzotika, norėsis pažinti kitų kultūrų žavesį.

2019-aisiais Vandeniai sustiprins ryšius su šeima, džiaugsis mylimojo dėmesio bei maloniomis staigmenomis. Atsiras būtinybė atnaujinti būsto interjerą ar įgyvendinti seniai atidėliotus remonto planus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Horoskopas pranašauja, kad Žuvims galimi netikėti įvykiai, kurie pareikalaus daugiau susitelkimo bei drąsos priimant lemtingus sprendimus. Tačiau net tamsiausias tunelis galop atveda į šviesą! Po ilgo ir sunkaus etapo sulauksite pelnytos sėkmės, svajonių išsipildymo ir itin vaisingo derliaus. Metai ypač palankūs kurti naujus ateities planus, keistis visomis prasmėmis.   Sunkus darbas duoda rezultatų!

2019-aisiais susitelkti rekomenduojama Žuvims, kurių pagrindinis tikslas šiuo metu – su mokslu susijusių aukštumų siekimas. Negudraukite ir rimtai susitelkite į studijas, nes pasiduodami tinguliui labai pakenksite tolimesnėms karjeros perspektyvoms. Suprasite, kad nėra jokių stebuklingų sėkmės paslapčių, tai tik siekiamo tikslo rezultatas. Einant metams, kils sumaištis santykių sferoje, bet nenusiminkite – šis etapas netruks per ilgai. Mėgausitės ir užsiimsite mėgstama veikla. Palankus metas sutvirtinti esamus ryšius, užbaigti senus projektus.