Reklama

Nuomonės, Nuomonės | 2018-03-01 11:24 | Autorius:
Versija spausdinimui

Ar Baltoji regionų knyga įveiks demografines dykras?(3)

Žymos: ,
  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter

Paskutiniai komentarai

  • ambalistai vadinami mažeikiškiais? Varyt visus lddp-istus geležinkelio atstatyt – tegu naktimis pluša nenaudėliai, o tai dar didesnių nuostuolių komuniagos mums pridarys.

  • Vajetau, tik įpusėjau straipsnį… bet nebeturėjau jėgų baigti… Su visa pagarba buvusiems mažeikišiams ir tiems, kurie turėjo noro skraidyti ar išmokti važiuoti dviračiu…. Kokių dar galių verslui? Juk tik verslo dėka ir turime emigraciją… Pralobę nemokėdami normaių atlyginimų, vengdami Lietuvos valstybei mokėti mokesčius, dabar kalba apie emigrantų susigražinimą… REANIMACIJA… damušam damušam, bet staiga persigalvojam, gal reanimuokim?… paklausėt, o jie nori grįžtį? Kai bus normalios sąlygos, kurios pateisins jų lūkesčius, grįš patys… Nu ir kiek galima pilstyti iš tuščio į kiaurą…. Jei atsistatydintų rajono valdžia, būtų mažas, bet jau pozytivus žingsnelis išsivadavimo iš praeities šmėklų, o straipsnio autorius galėtų kadidantuoti pradžiai į merus, o paskui nors ir Europarlamentą…. Pakutinius 20 metų pas mus tik Giedraitis taip gražiai kalbėjo, įtikėjęs pats savim…. mintinai lyg mantrą visais klausimais….

  • Ne, VISI brokdariai ir ambalistai pribaigs regionus.

Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');