Ar domitės „Eurovizijos“ dainų konkursu?

Šią savaitę Švedijos sostinėje Stokholme vyksta televizijos konkurso „Eurovizija“ dalyvių pasirodymai. Antrajame šio konkurso koncerte su daina „I’ve been waiting for this night“ dalyvavo ir mūsų šaliai atstovaujantis Donatas Montvydas. Jo pasirodymas buvo sėkmingas – šį vakarą lietuvio pasirodymą matysime „Eurovizijos“ finale.
Gatvėje sutiktų žmonių klausėme, ar jie domisi „Eurovizijos“ dainų konkursu, kaip jie vertina Donato Montvydo pasirodymą ir koks lietuviams bus konkurso finalas.

Inesa VALYTĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Inesa VALYTĖ,
dirbanti:
– Pirmojo „Eurovizijos“ konkurso koncerto nemačiau, bet ketvirtadienį vakare jį žiūrėjau – vis dėlto įdomu, kaip sekasi lietuviui. Donatą Montvydą palaikau ir labai šaunu, kad jis pateko į finalą. To ir reikėjo tikėtis, nes daina tikrai nebloga ir pasirodymas buvo geras. Bent jau ne ką prastesnis už kitų. Jau esame finale, o kaip bus toliau, nelabai svarbu, nors, aišku, norėtųsi kuo aukštesnės vietos – juk tiek tam ruoštasi.

Martynas JOKUBAUSKAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Martynas JOKUBAUSKAS,
studijuoja Norvegijoje:
– „Eurovizijos“ pasirodymus žiūriu nuo pat pradžių ir labai palaikau mūsų atlikėją. Manau, kad ketvirtadienį jo pasirodymas buvo puikus – man patiko, matėsi, kad daug dirbo, tad ir rezultatas yra geras.
Šiemet „Eurovizija“ tikrai stipri, Donato varžovų dainos įspūdingos, tad ir jam finale reikės pasistengti. Kad lietuvis pateks į konkurso finalą – nė neabejojau. Šiaip konkurse mano favoritai, kaip visada, yra švedai. Donatas laimės pirmą vietą – jei visi taip galvos, tikrai laimėsim. Lietuva šiemet parinko gerą atstovą, tad jei ne pirmą, bet turėtume užimti aukštą vietą.

Linas ŽALNIERUKYNAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 Linas ŽALNIERUKYNAS,
moksleivis:
– Ketvirtadienį vakare televizoriaus nežiūrėjau, tad ir „Eurovizijos“ nemačiau. Aš jos išvis nestebiu, nes manęs tokie dalykai visai nedomina, tokios laidos tiesiog netraukia – randu geresnių užsiėmimų. „Eurovizija“ man primena kažkokį klounų šou.
Žinau, kad lietuviai pateko į finalą. Donato dainą esu girdėjęs – vieną kartą tikrai klausiau. Jei pateko į finalą, dešimtuke gal bus. Kad mūsiškiai laimėtų, aišku, norėtųsi – visą laiką lietuviams norisi linkėti gero.

Ramutė PUKINSKIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 Ramutė PUKINSKIENĖ,
namų šeimininkė:
– Kažkaip šiemet „Eurovizijos“ pasirodymų dar neteko žiūrėti – vis pritrūksta laiko. Ketvirtadienio vakarą buvau užsiėmusi visai kitkuo, net televizoriaus nebuvau įsijungusi.
O šiaip anksčiau „Eurovizija“ domėdavausi ir dabar domiuosi. Ir šiemet ne kartą girdėjau Donato dainą, bet kaip ji vadinasi, tikrai nepasakyčiau. Ir kaip lietuviams sekėsi ketvirtadienio vakarą, tikrai dar neteko girdėti. Dabar iš jūsų sužinojau.
Donatas turėjo patekti į finalą, nes jo daina nebloga, jis puikiai elgiasi ir jaučiasi scenoje. Finalą būtinai žiūrėsiu, kaip lietuviui seksis – neįsivaizduoju, nes sunku ką nors prognozuoti. Aišku, norėtųsi kuo aukštesnės vietos, bent jau dešimtuko.

Česlovas ČYŽAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Česlovas ČYŽAS,
senjoras:
– Kažkas sakė, kad lietuvis finale bus aštuonioliktas, bet aš jam, geriausiu atveju, duočiau tik devynioliktą vietą. Tai yra toks pat šūkavimas, panašus į tai, kaip ten tie mūsiškiai prieš keletą metų draikėsi scenoje.
Šiaip „Euroviziją“ žiūriu pusiau miegodamas ir iki galo neištempiu. Ketvirtadienį prisiverčiau pažiūrėti iki galo ir net rezultatų sulaukiau.
Už mūsiškio pasirodymą tikrai buvo geresnių. Man patinka pasirodymai, kur dalyvauja gražios moterys. Man atrodo, kad Donatas per daug save aukština, nors turint galvoje, kad kai kurių didelių valstybių atstovai neišėjo į finalą, o mes išeiname jau kelintus metus iš eilės – tai yra gerai.

Vaida KLEMENIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Vaida KLEMENIENĖ,
augina vaikus:
– Šiuo metu „Eurovizijos“ nežiūrime: kaime gyvename, turime ūkį, vaikučių, tad net vėlai vakare dar yra kas veikti. O ta „Eurovizija“ nelabai ir domimės. Žinau, kad šiemet mums ten atstovauja Donatas Montvydas (ištarė su patosu). Tiek tai jau tikrai pasidomime.
Girdėjau, kad jis jau ir į finalą išėjo, tad smagu. Ar jo daina tik nėra lietuviška ir išversta į anglų kalbą? Esu ją girdėjusi. Man visai patiko.
Galėtume patekti nors ir į dešimtuką, bet geriausiai būtų pirmoji vieta – lietuviai turi palaikyti saviškius.

One Reply to “Ar domitės „Eurovizijos“ dainų konkursu?”

  1. brrr parašė:

    baisuokliai ir mintys nupususios

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*