Ar nerimą keliančios žinios neužgožia kalėdinės nuotaikos?

Metų pabaiga mūsų nedžiugina: pasaulio bei mūsų šalies ekonominis nestabilumas, banko „Snoras“ griūtis, politikų planuojamas mokesčių didinimas įneša vis daugiau nerimo į žmonių gyvenimus.
Didžiųjų metų švenčių išvakarėse „Santarvė“ teiravosi praeivių, ar ši įtampa neužgožia švenčių laukimo?

Renata Daunienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Renata DAUNIENĖ
,
bedarbė:
– Po truputį jau ruošiamės artėjančioms Kalėdoms. Pasipuošėme eglę namuose… Suprantama, kad mokesčiai be galo daug atima iš šeimos, o norisi, kad pinigų liktų nors kiek ir šventėms.
Visi jaučiame, kad jokio pagerėjimo dar nematyti mūsų šalyje. Tačiau mes nepasiduodame. To mums sūnus neleistų: jis tiesiog užkrečia švenčių laukimu.

 

 

 

 

 

 

Kęstutis Buivydas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kęstutis BUIVYDAS,
ūkininkas:
– Nors man toks oras patinka, bet šventinės nuotaikos dar nejaučiu. Net žmonės atrodo kažkokie liūdni, susirūpinę.
Manau, kad ne vienam man taip atrodo. Prieš šventes prekiauju eglutėmis ir matau, kad ne pirmi metai vyrauja kažkoks slogutis: sunkmetis stipriai palietė ne vieną iš mūsų…

 

 

 

 

 

 

Algimantas LABANAUSKAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Algimantas LABANAUSKAS,
apskaitininkas:
– Jau gyvenu šventinėmis nuotaikomis! Sakyčiau, kad ir miestas jomis gyvena – visur pasipuošę. Tikiuosi, kad su draugais linksmai praleisime šv. Kalėdas ir taip pat smagiai sutiksime Naujuosius.

 

 

 

 

 

 

 

 

Inga Steponavičienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Inga STEPONAVIČIENĖ,
mokytoja:
– Manau, kad kokį požiūrį žmogus turi į šventes, taip jų ir laukia. Jeigu neteikiama pirmenybė materialinėms gėrybėms, žmonėms neturėtų kilti kažkokių problemų… Aš jau gyvenu kalėdinėmis nuotaikomis.
Net neįmanoma kitaip: dirbu tokį darbą, kad mūsų jaunosios kartos šių didžiųjų metų švenčių supratimas iš dalies priklauso ir nuo mūsų.

 

 

 

 

 

 

Birutė Intitė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Birutė INTITĖ:
– Gyvenu Latvijoje, o į Mažeikius atvažiuoju į svečius pas seserį. Galiu patikinti, kad tikrai jaučiamos šventinės nuotaikos ir pas mus, ir pas jus! Nors sniego nėra ir eglės dar nepasipuošiau, bet jau gyvenu didžiųjų švenčių laukimu. Ypač laukiu Naujųjų metų sutikimo!

 

 

 

 

 

 

 

Feliksas Knieta. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Feliksas KNIETA,
operatorius:
– Mano nuotaikos itin geros ir labai laukiu didžiųjų metų švenčių! O pasakykite, kodėl turėtume liūdėti!? Sakyčiau, kad beveik visi gyvename pakankamai neblogai. Juk tokio gyvenimo, kokį teko patirti žmonėms po karo, mes tikrai negyvename ir negyvensime. O šaliai atsistatyti reikia ne dvidešimt, bet – penkiasdešimt metų! Manau, kad esame per daug išlepinti ir per daug dejuojame.

One Reply to “Ar nerimą keliančios žinios neužgožia kalėdinės nuotaikos?”

  1. Stanislovas parašė:

    Nesutinku su Knietos mintimis, kad šaliai atstatyti reikia 50 metų.Gal po karo ir taip. bet dabar ,kas sugriovė šalį?.Kas sugriovė kompresorių gamyklą, ETG ir kitus šalies gigantus. O už šiuos “gerus darbelius” niekas nenubausti, nesėdi kalėjime o atvirkščiai valdo šalį, gauna signatarų rentas. Taigi gerbiamasis Knieta, šventinės nuotaikos nekokios. Man nuotaika pagerės kai gražins atimtą už 1995-2002 metus pensijos dalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video