Laiškas Kalėdų Seneliui

Parduotuvės jau suskubo ruoštis ir puoštis šventėms. Lentynose karnavaliniai drabužiai, eglės žaisliukai, kiti švenčių atributai… Žiūriu į juos ir norisi trepsėti kojomis: greičiau, greičiau ta stebuklinga Kalėdų naktis! Su nekantrumu lauksiu Kalėdų Senelio, o ankstų rytą lįsiu po egle ieškoti savo dovanos.
Tik vos nepamiršau parašyti laiško į Laplandiją. Juk Laplandija – ne močiutės kaimas. Gal jau laikas?
Tad ir užlėkiau į Kalnėnų vidurinę mokyklą pasitarti su vaikais, kaip, kada ir kur siųsti laiškus. Neiškenčiau nepaklaususi, ir ko jie prašys sau bei artimiesiems…Greta, 7 m.:
– Aš dar neparašiau. Per anksti. Dar nesugalvojau, ko prašysiu Kalėdų Senelio. (Minutėlę susimąsto.) Žinau! Noriu paspirtuko. Lauksiu pavasario, kad galėčiau važinėtis.

Laurynas, 6 m.:
– Laiško neparašiau, bet rašyti jau moku. Nežinau, kada rašysiu. Prašysiu “beibleido”. Dar norėčiau žaislinės mašinos su pulteliu. Saldainių nereikia. Mėgstu, bet bijau, kad kitų dovanų neatneš.

Laurynas, 10 m.:
– Kalėdos dar toli. Iki gruodžio parašysiu, gal anksčiau. Gruodžio pradžioje puošiam eglutę. Laišką padedu po eglute. Pats senelis susirenka laiškus, tik nesimato, nes vakaras. Iš ryto jau nebėra laiškų.
Aš prašysiu gerų mokslų, kad viskas sektųsi. Dar prašysiu populiariausių dainininkų muzikos diskų. Patinka angliškos grupės, iš lietuviškų – „B’avarija“, „Delfinai“.
Sesutei paprašysiu lėlės. Tėveliams – kad daugiau pinigų turėtų, kad laimingi metai būtų.

Raminta, 8 m.:
– Rašysiu prieš Kalėdas. Visada siunčiu per paštą. Užrašau: Kalėdų Seneliui, į Laplandiją. Pašto ženklą nupiešiu pati.
Prašysiu drabužių. Svajoju apie gražią palaidinukę, apie žieminius batus. Dar norėčiau Barbės. Turėjau, bet sulūžo. Nauja būtų gerai. Ir saldainių. Pilnos dėžutės. Tėveliams irgi paprašysiu saldainių.

Eglė, 9 m.:
– Parašiau. Tik neišsiunčiau. Laukiu Kalėdų. Turiu labai daug norų, bet jie neįmanomi. Norėčiau skraidyti kaip paukštis. Norėčiau suprasti gyvūnų kalbą. Šiaip tai per Kalėdas norėčiau gauti kailinius. Patiko tetos kailiniai. Norėčiau tokių, tik rausvos spalvos.
Tėveliui reikėtų batų. Ir dar mamai ir tėčiui reikėtų šiltesnių kelnių. Savo 1 m. 7 mėn. sesutei paprašysiu judančio žaisliuko.

Lukas, 7 m.:
– Rašysiu už savaitės. Laišką įmesiu į pašto dėžutę. Norų daug. Norėčiau “jugijo” kortų, kompiuterinių žaidimų, dar vieno personalinio kompiuterio. Dabartinis užsikrėtė virusu.
Tėčiui irgi reikia kompiuterinių žaidimų. Jis žaidžia 5 valandas per dieną, o aš tik 3. Mamai reikėtų dulkių siurblio.
Gražūs tie vaikų norai. Spalvoti. Linkiu, kad stebuklų naktį jie visi išsipildytų su kaupu. Aš irgi rašysiu laišką gerajam Seneliui, tik einu pasidrožti pieštuką…

VARNELĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video