Mažeikių ASK nugalėjo ralio kroso varžybose

Modestas Juodpusis savo klasėje lenktynes baigė penktas. Nuotrauka iš fotovaldas.lt

Praėjusių metų Lietuvos ralio kroso čempionato vicečempionai Mažeikių automobilių sporto klubas (ASK) šiemet taip pat nemažina apsukų.  Mažeikių ASK nugalėjo Lietuvos ralio kroso čempionato antrojo etapo komandinėje įskaitoje.
Praėjusį savaitgalį Šilutės rajono Vilkyčių autodrome 42 ekipažai iš 8 šalių varžėsi Šiaurės Europos zonos šalių (NEZ) ralio kroso IV etape ir Lietuvos ralio kroso čempionato II etape. Tarp pastarųjų – ir trys Mažeikių ASK ekipažai.
Indvidualioje įskaitoje savo divizionuose mūsų krašto lenktynininkai ant prizininkų pakylos neužkopė, tačiau visi laimėjo įskaitinių taškų, kurie lėmė mažeikiškių pergalę komandinėje įskaitoje.
Vainius Žulys „Super 1600“ divizione užėmė 9-ąją vietą, 4-ajame divizione Modestas Juodpusis buvo penktas, o Vitalijus Plastininas „Supercars“ divizione užėmė šeštąją vietą.
Mažeikių ASK rugsėjį dar laukia trečiasis, paskutinis Lietuvos čempionato etapas Lenkijoje, Slomczyn mieste.
Lenktynininkų taip pat dar laukia dvejos ralio sprinto varžybos: vienos Utenos rajone, o kitos – Mažeikių.
Paskutinį ralio sprinto etapą rugsėjo 28 dieną Viekšniuose organizuos Mažeikių ASK.