„Santarvės“ dovanos atiteko vienuolikai mažeikiškių

Gruodžio pradžioje paskelbtoje „Santarvės” apklausoje-loterijoje dalyvavo nemažas mūsų laikraščio skaitytojų būrys. Gauta beveik 400 anketų, kurios sudaro 5,7 procento tiražo.
Redakcija dėkoja skaitytojams, tiksliai ir išsamiai atsakiusiems į anketos klausimus, pateikusiems vertinimų, pasiūlymų, pastabų. Sunku padėkoti kiekvienam asmeniškai, tačiau nors mažai daliai mūsų laikraštį ne vienus metus skaitančių žmonių norėjome įteikti kalėdines dovanas – mūsų skelbtos apklausos-loterijos prizus.
Vakar Kalėdų senio, išėjusio į V. Burbos ir Laisvės gatves, maiše nebuvo įprastų dovanų. Jis nešėsi skaitytojų laiškus ir mažeikiškių prašė ištraukti loterijos laimėtojų anketas. Kad viskas būtų sąžininga, Kalėdų seneliui laiminguosius loterijos „bilietus“ – anketas padėjo ištraukti gatvėje sutikti praeiviai.
Renaviškė pedagogė Rasa Jurgaitienė sakė nespėjusi sudalyvauti „Santarvės“ loterijoje, tačiau džiaugėsi galėjusi prisidėti išaiškinant nugalėtojus.
„Laikraštį skaitau jau daugelį metų, nuolat seku įvykius. Kaip pedagogei, man aktualiausi straipsniai apie mokyklų reformą, jų gyvenimą. Visada įdomu paskaityti žmonių nuomones, vertingos trumposios informacinės žinutės“, – sakė moteris.
Kalėdų senelio snieguolės saldainiais pavaišino ir mažeikiškį Eduardą Algirdą Glambinską. Vyras džiaugėsi, kad laikraštis vertina savo skaitytojus: „Pats laikraštį skaitau nuo atsiradimo pradžios, anksčiau jis dar kitaip vadinosi. Džiugu, kad tarp skaitytojų ir redakcijos yra ryšys. Manau, prieš pat Kalėdas gauti dovaną kiekvienam būtų malonus siurprizas“.
E. A. Glambinskas sakė, kad labiausiai „Santarvėje“ domina straipsniai apie rajono politikus. „Gerai, kad pastaruoju metu buvo „pajudinti“ ir rajono politikai. Norėtųsi daugiau straipsnių apie jų darbą, žinoti, kur padedami mūsų pinigai. Rajoninis laikraštis turi atspindėti visus gyvenimo aspektus, ne tik gerus“, – kalbėjo mažeikiškis.
Padėjusi išsiaiškinti loterijos nugalėtojus Viekšnių seniūnijos gyventoja Aurelija Vaivadienė sakė esanti nuolatinė laikraščio skaitytoja. „Gyvenant kaime, aktualiausios temos – susijusios su žemės ūkiu. Laikraštį labai pagyvina ir priedai, kuriuose kiekvienas gali atrasti kažką artimo sau. Labai patinka priedas vaikams „Varnelė“. Tai rodo, kad laikraštis rūpinasi kiekvienu skaitytoju“, – kalbėjo moteris.
Jono STRAZDAUSKO nuotr. Padėjęs išsiaiškinti loterijos nugalėtojus E. A. Glambinskas džiaugėsi, kad redakcija neužmiršta ir savo skaitytojų.

Kalėdinės apklausos-loterijos laimėtojai
100 Lt čekius buitinei technikai įsigyti „Avitelos“ parduotuvėje laimėjo:

1. Aldona MAZILIAUSKIENĖ, Pievėnų k., Mažeikių r.
2. Nijolė LUKOŠIENĖ, Plinkšės, Mažeikių r.
3. Petronėlė JUCIENĖ, Žiogaičių k., Mažeikių r.
4. Roma RUMIANCEVA, Pavenčių g. 17-9, Mažeikiai

50 Lt čekius parfumerijai ir kosmetikai įsigyti parduotuvėje „Jums“ laimėjo:
1.Eugenijus ANIKEJENKO, Tulpių g. 41a, Mažeikiai
2. Vytautas MAROZAS, Žemaitijos g. 65-7, Mažeikiai
3. Veronika IVANOVA, M. Daukšos g. 36-20, Mažeikiai

50 Lt čekius šventiniam stalui nusipirkti skanėstų prekybos centre „Grūstė“ laimėjo:
1. Bronislava ANTANAVIČIENĖ, Ventos g. 73-27, Mažeikiai
2. Audronė PAURAZIENĖ, Ventos g. 67-12, Mažeikiai
3. Danguolė BUTIENĖ, Vakarų g. 13, Mažeikiai
4. Alfonsas VALANTINAS, Birutės g. 45, Mažeikiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto