„Vijurkas“ tapo šalies čempionu

Šeštadienį Mažeikiuose vyko Lietuvos stalo teniso komandinių pirmenybių finalas, po kurio paaiškėjo, kad šalies čempione tapo mūsų miesto „Vijurko“ komanda. PRADŽIA VERTĖ SUNERIMTI
Finalo dvikova, kurioje susitiko „Vijurko“ ir Kauno „Ricoh“ stalo tenisininkai, šeštadienį vyko Mažeikiuose.
Per reguliarųjį čempionatą, kuriame dalyvavo dešimt komandų, ekipos tarpusavyje susitiko du kartus. Abu mačus laimėjo mažeikiškiai.
Tačiau, pasak ekipos vadovo Raimondo Jackevičiaus, finalas yra finalas, jo kaina – čempionų medaliai.
„Pati mačo pradžia mus nuteikė nemaloniai – Marius Bučys atsiliko nuo A. Valucko rezultatu 0:2. Laimei, Marius susikaupė ir išplėšė pergalę rezultatu 3:2. Antroje dvikovoje Faustas Rozga nusileido Viktorui Stankevičiui. Jaudintis tikrai buvo dėl ko“, – dalijosi įspūdžiais R. Jackevičius.
Persilaužimas įvyko ketvirtoje kovoje, kai M. Bučys rezultatu 3:1 įveikė V. Stankevičių (prieš tai Valdas Martinkus nugalėjo E. Zajankauską – V. S.).
Pasak vadovo, tada mažeikiškiai patikėjo, kad tapo šalies čempionais. Dar po vieną pergalę iškovojo F. Rozga ir V. Martinkus, o „Vijurkas“ finalą laimėjo rezultatu 5:1.

KOMANDOJE – VIEN MAŽEIKIŠKIAI
Mažeikiškiai stalo tenisininkai šalies čempionais tapo ketvirtą kartą – iki šiol jau buvo 1999, 2000 ir 2004 metais.
Visus kartus čempionu tapo Faustas Rozga, antrą kartą nugalėtojo titulą iškovojo Marius Bučys.
Pirmąsyk čempionais tapo Valdas Martinkus ir Tonetas Domeika.
„Šis laimėjimas ypač malonus tuo, kad jį pasiekė vien Mažeikių stalo teniso auklėtiniai. Ankstesnėse pirmenybėse mūsų miesto klubo garbę gindavo bent vienas atstovas iš kito miesto, tačiau ilgametis darbas ir geros stalo teniso tradicijos mūsų mieste leido pasiekti tikrai svarų laimėjimą“, – sakė R. Jackevičius.
Mažeikiškiai per visą čempionatą demonstravo gerą žaidimą: jie pralaimėjo tik pirmąjį susitikimą Vilkaviškio „Rytui“, toliau pasipylė septyniolikos pergalių serija.
Pasak vadovo, komandą nuo 1993 metų remia bendrovė „Lukoil Baltija“, žaidėjai dėkingi jos vadovui Ivanui Paleičikui.
Ekipai taip pat padėjo rajono Savivaldybė.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.:
Šalies čempionai su nugalėtojų taure: (iš kairės) F. Rozga, V. Martinkus, T. Domeika, ekipos vadovas R. Jackevičius ir M. Bučys.