„Vyrų rojuje“ nužudytas žmogus

Trečiadienį Mažeikiuose buvo įvykdytas ypač brutalus nusikaltimas: alaus bare Žemaitijos gatvėje buvo nužudytas žmogus.

DOKUMENTŲ NERASTA
„Vadinamame „Vyrų rojuje“ (UAB „Mažeikių lokys“ priklausančiame alaus bare Žemaitijos gatvėje) yra įvykę visokių muštynių, vagysčių, tačiau tokio žiauraus nusikaltimo, kaip nužudymas, dar nėra buvę“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas Saulius Rumša. Pagal gautą signalą atskubėjęs į barą apsaugos policijos ekipažas apie šešioliktą valandą bare rado apie 60 metų negyvą vyriškį, galva – vienos žaizdos. Jo asmenybė iškart nenustatyta, nes nebuvo rasta nei dokumentų, nei pinigų.
Pirminiais duomenimis, baro lankytojams jis teigė, kad yra nevietinis, atvažiavęs automobiliu.
Nors bare tuo metu buvo daug žmonių, tačiau įtariamieji dėl šio nusikaltimo, vos pajutę, kad iškviesta policija, pabėgo iš baro.
Vėliau jie buvo sulaikyti. 41-erių S.P. ir devyniolikmetis L.J., įtariami dėl šios žmogžudystės, uždaryti į areštinę.

SULAIKYTI GREITAI
Anot pareigūnų, tiriančių šį nusikaltimą, velionis girtavo bare ir neatsargiai išsitarė, kad turi pinigų. Tai ir buvo viena iš priežasčių, dėl ko kilo muštynės. Pirminiais duomenimis, abu įtariamieji, gerai žinomi policijai asmenys, mušė vyriškį ne tik rankomis, bet ir kojomis, didžioji dalis smūgių teko į galvą.
Trečiadienį kriminalistai vėl iš eilės krėtė visas miesto įtartinas vietas ir landynes (panaši operacija vyko, kai buvo ieškoma iš areštinės pabėgusių dviejų areštantų), tik po septynių valandų įtempto darbo įtariamieji buvo sulaikyti. Net ir po tiek laiko vyresniajam buvo nustatytas vidutinis girtumas (2,2 promilės alkoholio), devyniolikmečiui – lengvas (0,6 promilės).
„Nors šis baras yra sudaręs sutartį su apsaugos policija, kuri operatyviai reaguoja į užpuolimus, tačiau šįsyk buvo aiškiai pavėluota. Jei senamiestyje veikiantis „Mažeikių lokio“ alaus baras didesnių problemų nekelia, tai dėl Žemaitijos gatvėje įsikūrusio baro teks rimtai pakalbėti su jų vadovais dėl tvarkos palaikymo“, – sakė S. Rumša.
Dėl šio nužudymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto