„Nafta“ žengia pergalių keliu

Gerą žaidimą pastaruoju metu demonstruoja Mažeikių “Naftos” salės futbolininkai: jie iškovojo pergalę Lietuvos salės futbolo taurės ketvirtfinalio varžybose ir du kartus varžovus privertė pasiduoti šalies salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse. PATEKO Į STIPRIAUSIŲJŲ KETVERTUKĄ
Salės futbolo taurės varžybose mažeikiškiai ketvirtfinalyje susitiko su Šiaulių „Fanų“ komanda, kuri rungtyniauja miesto pirmenybėse, o šiame turnyre sugebėjo įveikti aukščiausioje lygoje žaidžiantį Vilniaus „Aktą“. Tačiau Mažeikiuose šiauliškiai palaidojo viltį patekti į kitą turnyro etapą.
Jau pirmajame kėlinyje mažeikiškiai išsiveržė į priekį 5:0, o po pertraukos ir vėl vieną po kito siuntė įvarčius į varžovų vartus.
Galutinis rezultatas – 14:1 „Naftos“ naudai. Keturis įvarčius mūsų ekipai pelnė Kęstutis Mardosas, tris – Romas Maciulevičius, po du – Antanas Tautvydas, Andrius Žukovas ir Antanas Bulošas, vienas – Raimondo Gečo sąskaitoje.
Pasak komandos vadovo Aleksandro Butkaus, ekipa pateko tarp keturių stipriausiųjų šalies ekipų, kurios kovos dėl šalies taurės. „Nei kur šis finalinis turnyras vyks, nei kurios kitos trys ekipos pateko į finalą, dar nežinome“, – sakė jis.

VILNIUJE – ŠAUNI PERGALĖ
Praėjusį savaitgalį buvo žaidžiami Lietuvos aukščiausiosios lygos salės futbolo čempionato 17 turo susitikimai.
Mažeikiškiai sostinėje susitiko su pernykščių pirmenybių sidabro medalių laimėtojais, vietos „Bekento“ futbolininkais.
Pirmajame kėlinyje, anot A. Butkaus, vyko atkakli kova, progų turėjo tiek viena, tiek kita komandos. Tačiau mažeikiškių vartus sėkmingai gynė Saulius Pocevičius, kuris per visas rungtynes atrėmė ne vieną pavojingą varžovų smūgį. O 13 rungtynių minutę taiklus K. Mardoso smūgis išvedė mažeikiškius į priekį.
Po pertraukos „Nafta“ „padidino apsukas“ ir Vidmanto Vertelio bei Aurelijaus Vekeroto įvarčiai leido atitrūkti nuo varžovų. Tašką šiose rungtynėse padėjo Egidijus Žukauskas, paskutinę rungtynių minutę pelnęs ketvirtąjį mūsų komandos įvartį.
To pat turo rungtynėse pergalę šventė Kauno „Inkaras“, 8:3 nugalėjęs Kauno „Reprobaltą“, Kauno „Nautara“ 5:2 įveikė Vilniaus „Aktą“ ir Šiaulių „Alnida“ 4:0 sutriuškino Panevėžio „Aukštaitiją“.
Svarbius taškus iš pagrindinių mūsų ekipos varžovų kovoje dėl trečiosios vietos atėmė Alytaus „Alytus“, sužaidęs lygiosiomis (rezultatas 3:3) su „Kėdainiais“ .

LAUKIAMA LYDERIŲ DVIKOVOS
Su alytiškiais trečiadienį Mažeikiuose žaidė mūsų komanda. Jau antrąją rungtynių minutę A. Vekerotas, pasinaudojęs varžovų gynėjų klaida, išvedė mažeikiškius į priekį.
„Alytaus“ futbolininkai labai stengėsi išlyginti rezultatą ir užspaudė mūsiškius mūsų aikštės pusėje, tačiau praleido tris greitas aikštės šeimininkų kontratakas ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo net 0:4.
Po pertraukos svečiai greitai pelnė vieną įvartį, tačiau mažeikiškiai vienas po kito taikliai smūgiavo ir iškovojo pergalę rezultatu 9:2. Keturis įvarčius mūsų ekipai pelnė K. Nepas, du – K. Mardosas, po vieną – A. Žukovas, A. Vekerotas bei vėl paskutinę rungtynių minutę pasižymėjęs E. Žukauskas.
Po šios pergalės „Nafta“, surinkusi 28 taškus ir trimis lenkianti ją besivejančius kėdainiškius, įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.
„Paskutinį kartą mes čempionate pralaimėjome praėjusių metų lapkričio 20 dieną daugkartiniam šalies čempionui „Inkarui“. Šeštadienį aštuonioliktą valandą ši ekipa svečiuosis Sporto komplekso salėje. Mūsų vyrai demonstruoja greitą, gerą žaidimą, todėl tikimės, kad atėję palaikyti savo komandos sirgaliai išvys vertų vienas kito varžovų dvikovą, kurioje svarbus bus ir mažeikiškių palaikymas“, – kvietė A. Butkus.