„Naftos“ futbolininkai triuškino varžovus

Įspūdinga pergale šeštadienį Lietuvos salės futbolo čempionatą pradėjo Mažeikių „Naftos“ ekipa: ji net 7:2 privertė pasiduoti Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus. VISUS ĮVARČIUS PELNĖ ANTANAI
„Šiandien Mažeikiuose drąsiai galime skelbti Antanines“, – po rungtynių juokavo gausiai į Sporto komplekso salę susirinkę futbolo sirgaliai. Tai dviejų mūsų ekipoje rungtyniaujančių Antanų nuopelnas: Tautvydo ir Bulošo. Jie tądien vieni siuntė kamuolius į varžovų vartų tinklą: keturis kartus tai padarė A. Bulošas, tris – A. Tautvydas.
Pirmą kėlinį geriau pradėjo mažeikiškiai, kurie iki pertraukos išsiveržė į priekį 2:0. Antrajame kėlinyje žinomo šalies futbolininko Rimanto Žvingilo vadovaujami klaipėdiečiai kilo į lemiamą šturmą, tačiau du A. Tautvydo ir vienas A. Bulošo įvartis juos, atrodė, atvėsino: mažeikiškiai pirmavo rezultatu 5:0.
Tačiau „Atlantas“ nenurimo: per dvi minutes pelnė du įvarčius ir sugrąžino rungtynių intrigą. Sunerimęs mūsų ekipos treneris Kęstutis Kazlauskas paprašė minutės pertraukėlės, ir viskas grįžo į savo vietas: A. Bulošas pelnė šeštąjį įvartį, o rungtynių pabaigoje jis dar padidino rezultatą.
Po pirmojo pirmenybių turo mažeikiškiai tapo jų lyderiais: Panevėžio „Aukštaitija“ sužaidė lygiosiomis 6:6 su Vilniaus „Aktu“ bei 4:5 pralaimėjo Vilniaus „Bekentui“. Pastaroji komanda 3:4 turėjo pripažinti Šiaulių „Alnidos“ pranašumą.

RUNGTYNĖS PATIKO VISIEMS
Po rungtynių komandos treneris teigė, kad mažeikiškiai išnaudojo tik dešimtąją savo galimybių dalį. „Progų susikuriame daug, tačiau tik mažą dalį jų realizuojame. Turime problemą: pirmaujame užtikrintai, atsipalaiduojame ir praleidžiame greitus įvarčius, todėl visą darbą tenka pradėti iš pradžių. Laimei, šįkart mums pavyko“.
Treneris akcentavo, kad „Atlantas“, kurio visi žaidėjai žaidžia šalies aukščiausioje futbolo lygoje – gera ekipa žaliojoje vejoje, tačiau salėje „Nafta“ ją kur kas pranoksta.
Keturis įvarčius pelnęs A. Bulošas ir pats stebėjosi, kad pirmajame kėlinyje turėjo tiek realių progų, o pelnė tik vieną įvartį: „Tikriausiai labai gerai žaidė jų vartininkas L. Valius. Tačiau antrajame kėlinyje pavyko jį pergudrauti“.
Traumą patyręs A. Tautvydas praleistus įvarčius pakomentavo taip: „Dar prieš rungtynes treneris sakė neperdavinėti kamuolio vienas kitam savo baudos aikštelėje, o spirti jį laukan. Tuo tarpu abu įvarčiai krito būtent po tokios klaidos. Buvo likę žaisti dar daug laiko, todėl galėjome turėti nemažai nemalonumų“.
Visas rungtynes stebėjęs AB „Mažeikių nafta“ komunikacijos skyriaus viršininkas Giedrius Karsokas liko patenkintas komandos žaidimu: „Vyrai žaidė su ugnele, nenuleido rankų ir iškovojo gražią pergalę. Turiu pripažinti, kad futbolas salėje savo greičiu, dinamika bei pavojingais momentais man patiko labiau negu stadione… “
Kitas rungtynes „Nafta“ šį savaitgalį žais išvykoje su Vilniaus „Bekentu“, o Mažeikiuose ekipą matysime lapkričio penktąją dvikovoje su Šiaulių „Alnidos“ futbolininkais.