„Naftos“ žaidimas teikia vilčių

Įsibėgėja Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybės: savaitgalį buvo sužaisti jau trečiojo turo mačai. Paaiškėjo, kad Mažeikių „Naftos“ salės futbolininkai užima antrąją vietą tarp vienuolikos ekipų.
DEBIUTANTAI
NEPRILYGO SENBUVIAMS
Antrojo turo dvikovą mažeikiškiai žaidė Vilniuje su tik šiemet į aukščiausiąją lygą kelialapį iškovojusiais vietos „Akto“ futbolininkais. Pasak komandos vadovo Aleksandro Butkaus, turnyro debiutantai negalėjo pasipriešinti lygos senbuviams mažeikiškiams: jau po pirmo kėlinio mūsų ekipa pirmavo 3:0.
Ir antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė: mažeikiškiai lengvai rezgė atakas, visą laiką buvo pranašesni ir rezultatu 5:1 iškovojo antrąją pergalę čempionate. Nesulaikomas mūsų komandoje buvo Antanas Tautvydas, tądien pelnęs keturis įvarčius. Vienas įvartis – Aurelijaus Vekerioto sąskaitoje.
Trečiojo turo rungtynes mūsų komanda žaidė Panevėžyje su „Aukštaitijos-Hrono“ ekipa. Jau šeštąją minutę svečiai pirmavo 2:0, tačiau vietos futbolininkai greitai išlygino rezultatą, po to ir persvėrė 4:3. Po pertraukos panevėžiečiai savo pranašumą padidino iki dviejų įvarčių. Mažeikiškiai nenuleido rankų: A. Tautvydas skirtumą sumažino, o Andrius Žukovas, iki rungtynių pabaigos likus septynioms minutėms, rezultatą išlygino. Nepaisant abiejų komandų futbolininkų pastangų, rungtynės pasibaigė lygiosiomis 5:5. Mūsų komandai po du įvarčius pelnė A. Tautvydas ir A. Vekeriotas.

SUSITIKS
PIRMENYBIŲ LYDERIAI
„Nors iškovotos lygiosios, tačiau rezultatas netenkina“, – po rungtynių teigė A. Butkus. Jo manymu, mažeikiškiai turėjo nemažai progų iškovoti pergalę. Kiek silpnokai žaidė pagrindinis vartininkas. Jį antrajame kėlinyje pakeitęs Saulius Pocevičius nutraukė ne vieną pavojingą ataką.
Po trečiojo turo mažeikiškiai, iškovoję dvi pergales ir vienas rungtynes sužaidę lygiosiomis, užima antrąją turnyrinės lentelės vietą. Juos lenkia tik Kauno „Nautaros“ futbolininkai, kurie rezultatu 6:3 įveikė kitą savo miesto ekipą – „Reprobaltą“ ir yra iškovoję visas pergales. Abi šios ekipos susitiks jau šį šeštadienį 16 valandą Mažeikių sporto komplekso salėje. Be pralaimėjimų kol kas žengia ir praėjusio čempionato nugalėtojai – Kauno „Inkaro“ futbolininkai, sužaidę tik vienas rungtynes.
Pasak komandos vadovo, mažeikiškiai demonstruoja gerą žaidimą. Antanas Tautvydas pirmauja lygos rezultatyviausių žaidėjų sąraše. Jis jau yra pelnęs septynis įvarčius.
Tikimasi, kad žiūrovų palaikymas padės iškovoti ne vieną pergalę šiose pirmenybėse.