„Santarvės“ čempionate užfiksuota pirmoji sensacija

Praėjusį savaitgalį prasidėjusiame „Santarvės“ krepšinio čempionate, kuriame varžosi pajėgiausi rajono krepšininkai, sirgaliai nenuobodžiavo: aikštelėje vyko atkakli kova, keleto rungtynių baigtis paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. LYDERIO NETEKTIS LĖMĖ PRALAIMĖJIMĄ
Pirmosiose turnyro rungtynėse didelės intrigos nebuvo: „Elektrinė“ be vargo įveikė „Ventus“ krepšininkus 100:70. Kitoje dvikovoje „Gaisrinės“ ekipai, kuri beveik visas rungtynes atsiliko nuo pernykščių antros vietos laimėtojų „Rekolo“ krepšininkų, paskutinėmis sekundėmis nepataikytas tritaškis metimas lėmė pralaimėjimą 80:83. Pernykštė čempionė – „Grūstės“ komanda tiesiog sutriuškino „Naftos“ sportininkus 134:51.
Pirmąją dieną didelį sirgalių susidomėjimą sukėlė kova tarp jaunos ir ambicingos „Kvistijos“ ekipos, kurios vienas iš pagrindinių „variklių“ buvo buvęs Mažeikių „Naftos“ ekipos žaidėjas Remigijus Viskontas, bei „Lukoil“komandos, kurios lyderis – Aivaras Jokubaitis.
Visą pirmą rungtynių pusę iniciatyvą savo rankose turėjo „Kvistijos“ krepšininkai, kurie po dviejų kėlinukų pirmavo 50:36.
Antroje rungtynių pusėje jų varžovai pakeitė gynybos sistemą ir rezultatas pradėjo tirpti, o ketvirtojo kėlinuko pradžioje, po ryžtingo A. Jokubaičio žaidimo, „Lukoil“ net išsiveržė į priekį penkiais taškais.
Likus iki rungtynių pabaigos dviem minutėms, kai rezultatas buvo lygus – 71:71, penktą pražangą gavo A. Jokubaitis ir rungtynių baigtis jokių klausimų nebekėlė: Renato Viskonto tritaškis metimas beveik iš aikštės vidurio užfiksavo Kvistijos“ pergalę rezultatu 86:73.
Nugalėtojams Remigijus Viskontas pelnė 23 taškus, jo brolis Renatas – 18, pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė A. Jokubaitis, įmetęs 21 tašką.

PIRMOJI SENSACIJA
Antrąją turnyro dieną lengvą pergalę pirmoje tos dienos dvikovoje pasiekė „Kvistija“, kuri sutriuškino „Naftą“ 110:63. Nugalėtojų ekipai N. Diekontas pelnė net 36 taškus. Kitose rungtynėse „Lukoil“ krepšininkai, vedami A. Jokubaičio, kuris pelnė 34 taškus, privertė pasiduoti „Ventus“ ekipą 95:74.
Trečioje sekmadienio dvikovoje, pasak krepšinio specialistų, užfiksuota pirmoji sensacija: kovinga „Rekolo“ ekipa 99:89 privertė pasiduoti „Grūstės“ komandą.
Nugalėtojams Giedrius Trakauskas pelnė 35 taškus, o čempionų ekipos neišgelbėjo ir 29 Marijaus Norkaus bei 20 Giedriaus Petrulevičiaus taškų.
Paskutinėse turo rungtynėse „Gaisrinė“ 73:69 nugalėjo „Elektrinės“ krepšininkus.
Trečias ir ketvirtas čempionato turas vyks šį savaitgalį. Įdomi turėtų būti paskutinė šeštadienio dvikova, kurioje žais „Kvistija“ su „Rekolu“. Abi šios ekipos dar nėra patyrusios pralaimėjimo kartėlio ir demonstruoja gražų krepšinį.