„Santarvės“ turnyras: įspėjimai, traumos ir įvarčiai į savus vartus

Pirmadienį į „Gabijos“ gimnazijos stadioną vėl rinkosi futbolo aistruoliai. Sužaistos dar trejos „Santarvės taurės“ antrojo rato varžybos. Pergalėmis tą vakarą džiaugėsi „Elektrinės“, „SM Grėblių“ ir „Gaisrinės“ žaidėjai.STIPRESNĖ „ELEKTRINĖ“
Pirmosiose tos dienos rungtynėse, kurioms teisėjavo Nerijus Gudaitis, aikštėje susitiko „Elektrinės“ ir „Roventos“ futbolininkų devintukai. Pirmasis kėlinys, kaip ir reikėjo tikėtis, sėkmingesnis buvo „Elektrinės“ vyrams. Tris taiklius įvarčius į priešininkų vartus pasiuntė Kęstutis Nepas, vieną – Mindaugas Kniukšta. Pirmasis kėlinys baigėsi „Elektrinės” pergale – 4:0.

PASISEKĖ IR „ROVENTAI“
Per antrąjį kėlinį užvirė kiek aršesnė kova. Taiklus buvo komandos kapitonas Ramunas Daubaris, dar du įvarčius komandai pelnė K. Nepas. Geltoną įspėjamąją kortelę teisėjas parodė „Elektrinės“ komandos futbolininkui Rimantui Stasiui. Šiam žaidėjui tai jau antrasis įspėjimas, tad jis turės praleisti vienas rungtynes su „Gaisrinės“ komanda.
Be įvarčio tos dienos rungtynėse neliko ir „Roventos“ komanda: vienuolikos metrų baudinį taikliai realizavo Andrius Jeremčiukas. Tad rungtynės baigėsi rezultatu 7:1. „Elektrinė“ į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

NE VISOS SUDĖTIES
Antrąsias dienos rungtynes aikštėje žaidė „SM Grėblių“ ir „Pušyno“ komandos. Tirkšliškiai susitikimą pradėjo ne visos sudėties, tai, matyt, ir nulėmė rungtynių rezultatą. Be to, rungtyniaudami du komandos žaidėjai patyrė kojos traumas.
Per pirmąjį kėlinį jaunųjų Sporto mokyklos futbolininkų įvarčių sąskaitą padidino Laurynas Šimkus ir Nerijus Darginevičius. Savotiškai „Grėbliams“ pasitarnavo „Pušyno“ žaidėjas Evaldas Adomavičius, įvartį įsimušęs į savus vartus.

ĮVARČIAI IR ĮSPĖJIMAS
„Pušyno“ komandoje tądien įvairiapusiškai pasižymėjo Stanislovas Lukšas: per pirmąjį kėlinį savo komandai jis pelnė vieną įvartį, o vėliau teisėjo Aldaro Pupliausko buvo įspėtas geltona kortele.
Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 2:2.
Per antrąjį kėlinį dar vieną įvartį savo komandai pelnė tas pats S. Lukšas. Sėkmė rungtynėse lydėjo „SM Grėblių“ komandą, kuri susitikimą baigė rezultatu 3:2.

PASKUTINĖS RUNGTYNĖS – DIDŽIAUSIA ĮTAMPA
Paskutinėse tos dienos rungtynėse susitiko „Gaisrinės“ ir „Poilsiautojų“ komandos. Trečiasis dienos susitikimas ir vėl buvo pats „karščiausias“ per visas rungtynes aikštėje tvyrojo įtampa: kas – ką?
Aikštės teisėjas N. Gudaitis negailėjo įspėjimų. Per pirmąjį kėlinį geltona kortelė parodyta „Gaisrinės“ futbolininkui Arvydui Vainučiui.
Įvartį į priešininkų vartus taikliai pasiuntė vikrusis „Poilsiautojų“ ekipos žaidėjas Egidijus Tenys. Pirmąjį kėlinį 1:0 laimėjo „Poilsiautojų“ komanda.

„GAISRINĖ“ NEPASIDAVĖ
Antrasis kėlinys – savotiškas „Gaisrinės“ revanšas. Per šias varžybas iškelta dar viena geltona kortelė: ji už šiurkštų žaidimą parodyta Vytautui Vaitkui iš „Gaisrinės“ komandos.
Per antrąjį varžybų kėlinį nesulaikomas buvo Antanas Bulošas, savo komandą išvedęs į priekį ir jau iki pat varžybų pabaigos nebeužleidęs lyderio pozicijų. Trečiosios dienos varžybos baigėsi „Gaisrinės“ pergale – 2:1.
Šiandien vakare „Gabijos“ gimnazijos stadione 20 valandą atidėtas rungtynes žais „Katafalko“ ir „Gaisrinės“ vyrai.