„Santarvės taurės“ jaunimas įveikia vyresniuosius

Pirmadienio pavakarę futbolo gerbėjai vėl rinkosi į „Gabijos“ gimnazijos stadioną. Čia į priešpaskutines kovas pirmajame rate stojo „Santarvės taurės 2005“ futbolininkai. Pirmieji į aikštę išbėgo „Elektrinės” ir „Katafalko“ žaidėjai. Pirmasis kėlinys baigėsi „Katafalko“ pergale 2:1. Abu įvarčius komandai pelnė Linas Sungaila, „Elektrinės“ komandai – Ramūnas Daubaris.
Antrajame kėlinyje vyko gana pasyvi kova, vienu įvarčiu „Katafalko“ sąskaitą papildė Mindaugas Bagdonas, tad rungtynės baigėsi rezultatu 3:1.
Antroji kova žiūrovų akims ir emocijoms buvo daug įdomesnė. Aikštėje susitiko SM „Grėbliai“ su „Gaisrinės“ komanda. Sėkmė šį kartą lydėjo jaunuosius sporto mokyklos futbolininkus: „Grėbliai“ laimėjo prieš gaisrininkus triuškinamu rezultatu 8:1.
Vienintelį įvartį savo komandai pelnė Marius Strielkauskas. Tarp „Grėblių“ pasižymėjo tris įvarčius savo komandai uždirbęs Marius Jasas, du įvarčius į priešininkų vartus pasiuntė Tomas Vaičiulis. Po vieną įvartį į komandos sąskaitą įrašė Renaldas Girgždys, Laurynas Šimkus ir Deivydas Piliukaitis.
Atkaklesnė kova šįkart vyko ir tarp tirkšliškių „Pušyno“ bei „Roventos“ komandų. Artėjant prie pirmojo rato pabaigos roventiškiai pradėjo atsigauti. Nors laimėti ir nepavyko, bet į savo vartus jie šį kartą praleido tik keturis įvarčius. „Pušynui“ du įvarčius pelnė Vytautas Miltinis, po vieną – Rimvydas Uščinas ir Vaidas Kučinskas.
Pasak varžybų vyriausiojo teisėjo Aldaro Pupliausko, šiose varžybose daug geriau žaidė gynyba, todėl tai iš karto davė teigiamą rezultatą.