„Santarvės taurės“ turnyras vyksta bet kokiu oru

Trečiadienį tęsėsi „Santarvės taurės“ futbolo turnyro antrojo rato susitikimai. Aikštėje savo jėgas išbandė „Roventa“ ir „Katafalkas“, „Pušynas“ ir „Poilsiautojai“ bei SM „Grėbliai“ su „Elektrine“.SLIDI AIKŠTĖ, SLIDUS KAMUOLYS…
Pirmosios tos dienos varžybos buvo tikras žaidėjų išbandymas: beveik per visą rungtynių laiką lijo lietus, tad slystantis kamuolys ir slidi aikštė futbolininkams sudarė nemažai sunkumų.
Pirmieji kovingai nusiteikę į aikštę išbėgo jaunieji „Katafalko” ir turnyrinėje lentelėje vis dar neturintys nė vieno taško „Roventos” futbolininkai. Pirmojo kėlinio komandų susirėmimas buvo tikrai atkaklus. Apie tai liudija ir jo baigtis: lygiosios – 1:1. Komandoms įvarčius pelnė Arvydas Prialgauskas ir Giedrius Vilkas. Teisėjas Nerijus Gudaitis įspėjimu – geltona kortele – nubaudė „Katafalko“ žaidėją Julių Mockų.

NUGALĖJO JAUNIMAS
Antrajame kėlinyje „Roventa“ savo aistruolius nuvylė, nes nepelnė nė vieno įvarčio. Rezultatyviai žaidė „Katafalko“ komandos futbolininkas Linas Sungaila, į priešininkų vartus taikliai pasiuntęs du įvarčius. Antrąjį įvartį įmušė Giedrius Vilkas, po vieną taiklų smūgį į vartus pasiuntė Žilvinas Jarutis ir Redas Ronkauskas.
Pirmasis tos dienos susitikimas baigėsi „Katafalko“ triumfu – 6:1.

STIPRESNI TIRKŠLIŠKIAI
Antrosioms rungtynėms, per kurias susitiko „Pušynas“ ir „Poilsiautojai“, teisėjavo varžybų vyriausiasis teisėjas Aldaras Pupliauskas.
Per pirmąjį kėlinį su „Poilsiautojais“ aiškiai buvo pranašesni tirkšliškiai. Du įvarčius „Pušynui“ pelnė Stanislovas Lukšas, vieną – Audrius Rovbutas. „Poilsiautojų“ komandoje vienu taikliu smūgiu į priešininkų vartus pasižymėjo Andrius Jonušas.
Antrasis kėlinys sukėlė kiek daugiau aistrų, bet žiūrovai išvydo tik vieną įvartį: taiklus vėl buvo Stanislovas Lukšas. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:1 Tirkšlių „Pušyno“ naudai.

TRIUMFAVO „ELEKTRINĖ“
Jau tampa tradicija, kad paskutinės dienos rungtynės būna įdomiausios. Abi to susitikimo komandos – SM „Grėbliai” ir „Elektrinė“ – žaidė puikiai.
Pirmąjį kėlinį į priekį išsiveržė jaunieji Sporto mokyklos futbolininkai. 24-ąją minutę „Elektrinės“ vartus taikliai atakavo Nerijus Dargevičius.
Antrasis kėlinys sėkmingas buvo „Elektrinės“ ekipai, nors prie jų vartų ne kartą vyko atkakli ir dramatiška kova, kuri galėjo baigtis įvarčiais. Vienuoliktąją antrojo kėlinio minutę įvartį pelnė Mindaugas Kašėta, 23-ąją – Alvydas Tenys.
Po įtemptos kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė „Elektrinė“.
Vakar „Gabijos“ gimnazijos stadione sužaistos dar dvejos „Santarvės taurės“ futbolo turnyro antrojo rato varžybos.