pexels.com nuotr

Sodininkai, dengdami šiltnamį, turėtų naudoti aukščiausios kokybės plastikinę plėvelę, kad ji visiškai padengtų šiltnamį ir būtų naudojama ilgą laiką. Šiltnamio dangos standartas yra 6 milimetrų polietileno plastikas, tačiau kokią plėvelę geriausia naudoti kartais gali būti sunku išsirinkti.

Statybose naudojamos plastikinės plėvelės neturėtų būti naudojamos šiltnamiuose. Taip yra todėl, kad šiltnamių plastikinė plėvelė yra patvaresnė ir, svarbiausia, ji yra pagaminta su UV stabilizatoriais, kurie leidžia medžiagai atlaikyti aplinkos ir oro poveikį. Įprasta plastikinė plėvelė yra prastesnė ir, ilgą laiką veikiama saulės, yra linkusi suirti.

Be kokybės, taip pat pastebėsite kainų skirtumą. Šiltnamių plastikinė plėvelė yra brangesnė už įprastą plastikinę plėvelę. Tačiau ją galima naudoti kelis sezonus ir laikui bėgant sutaupysite daugiau, nes nereikės taip dažnai jos keisti. Atsižvelgdami į savo šiltnamio derliaus poreikius, turėtumėte pasirinkti šiltnamio plastikinę plėvelę, kuri padėtų augalams augti. Augimui įtakos gali turėti tokie veiksniai kaip skaidrus / spalvotas dangalas ir milimetro storis.

Priklausomai nuo pageidavimų ar derliaus reikmių, augintojai gali rinktis skaidrią arba juodą/baltą šiltnamio plastikinę plėvelę. Jei jūsų auginimo zonai reikia daugiau saulės šviesos, naudinga naudoti skaidrų plastiką, nes jis išsklaido šviesą ir sumažina saulės spindulių žalos augalams riziką. Jei reikia kontroliuoti temperatūrą arba šviesą, galite apsvarstyti galimybę naudoti baltą šiltnamio plėvelę arba šviesą atimančią dangą, kad sumažintumėte karštį ir atspindėtumėte UV spindulius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto