17-metės persekiojimu įtariamas policijos pareigūnas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą dėl persekiojimo į policiją kreipėsi nepilnametė.
Šio įvykio aplinkybes tiria Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai, nes, kaip paaiškėjo, jis susijęs su mažeikiškiu policininku.

Apie pusę dešimtos vakaro mažeikiškiai policijos pareigūnai gavo 17-metės pranešimą, kad ji yra persekiojama. Nepilnametė teigė, kad P. Vileišio ir Laisvės gatvėse ją persekioja vyriškis.
Atvykęs policijos ekipažas įvykio vietoje sulaikė kolegą 37-erių metų Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėją D. R. Įtariama, kad ne tarnybos metu sulaikytas, neuniformuotas pareigūnas buvo neblaivus, jo kraujas paimtas ištirti.
Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys „Santarvei“ sakė: „Dėl pareigūno veiksmų pradėtas tarnybinis patikrinimas, jis šiuo metu nušalintas nuo tarnybos. Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes, po visko ir bus priimtas procesinis sprendimas. Į tokius pareigūno veiksmus žiūriu tik neigiamai – policijos, kaip ir kitų tarnybų pareigūnams, keliami aukšti reikalavimai, jų reputacija turi būti nepriekaištinga“.
Veiklos skyriaus tyrėjo darbo stažas vidaus reikalų tarnyboje – 18 metų.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “17-metės persekiojimu įtariamas policijos pareigūnas”

 1. xxx parašė:

  Jei is paskos sliauziantis pijokelis butu ne policininkas viso sio is pirsto lauzto triuksmo ne nebutu. Cia mano asmeninis reikalas ka as dirbu ne darbo metu noriu gerriu noriu ne.

 2. mamai parašė:

  o neblaivus pareigunai turi teise lysti prie zmoniu ir juos gazdinti? uzjauciu jusu vaikus,ko gero jie jau nuo pietu namuose uzdaryti…

 3. Gal parašė:

  Gal žinot kas tas D.R ?

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  kaip cia paviesino? juk mazeikiu policijoj visi sedi uzsIslaptine ,kad tik koks zmogelis netycia neuzeitU .:)))patys save saugo uz stikliniu duru,net juokingai nebeatrodo.

 5. Nukentėjusioji parašė:

  Ta nepilnametė 9 valandą ėjo namo iš savanorystės ligoninėje :) jeigu jums yra normalu, kad policininkas agresyvus vaikšto gatvėmis ir ieško aukų , plius gaudo, kviečia ateiti ir grąsina tai mūsų požiūris į nirmalumą nesutampa :) nusispjaukute per petį ir žiūrėkite, kad Jūsų vaikai visada devintą valandą lovose gulėtų būdami netoli 18 metų :)

 6. Mama parašė:

  O viešpatie, ką tokiu laiku lauke veikia nepilnametė mergina, kodėl jos tėvai neprižiūri vaikų, o po to apkaltina policininkus. Jos tėvus reikia bausti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*