20-metis mažeikiškis – tarp nuteistųjų už dopingo platinimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį Šiaulių apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dėl neteisėto disponavimo dopingu. Šioje byloje figūruoja ir 20-metis Mažeikių rajono gyventojas.

Preparatus laikė Viekšniuose

Baudžiamoji byla, kuriai tyrimą atliko Šiaulių apygardos ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, Šiaulių apygardos teisme buvo pradėta nagrinėti šių metų rugpjūčio 20 d. Buvęs vieno Šiaulių sporto klubo vadovas ir treneris, 42-ejų metų N. Č, 20-metis Mažeikių rajono gyventojas R. S. ir Kauno mieste esančio sporto klubo trenerio asistentas 40-metis R. G. buvo kaltinami neteisėtu disponavimu dopingo medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Šiaulietis taip pat buvo kaltinamas ir labai dideliu kiekiu psichotropinių medžiagų neteisėtu disponavimu.
Pareigūnai nustatė, kad 2018 m. šiaulietis N. Č. Vilniuje įsigijo apie 7 tūkst. įvairių ampulių, tablečių, buteliukų preparatų, prilyginamų dopingui, ir daugiau kaip 300 vienetų tablečių, kurių sudėtyje yra labai didelis psichotropinės medžiagos kiekis. Parsigabenęs pirkinį į Šiaulius N. Č. paslėpė jį savo sporto klube ir ten laikė.
Kaip informavo Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas, 2019 m. vyras keliolika kartų pardavė anabolinių androgeninių steroidų preparatus R. S., su kuriuo susipažino internetu. Mažeikiškis kelis tūkstančius vienetų preparatų laikė Viekšniuose gyvenančios giminaitės sandėliuke.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “20-metis mažeikiškis – tarp nuteistųjų už dopingo platinimą”

  1. Andr parašė:

    Juk sakei per zinias Saltonas R.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*