50 eurų banknotas buvo netikras

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos įspėjimai, kad gyventojai atidžiau tikrintų gaunamus banknotus, yra ne be pagrindo – šiais metais gerokai padaugėjo nusikalstamų veikų, susijusių su netikrų pinigų gaminimu, laikymu ir realizavimu.

Spalio 23 d. Mažeikiuose iš Laisvės gatvėje esančio bankomato buvo išimtas įtarimų sukėlęs 50 eurų banknotas. Spalio 30 d. pareigūnai gavo specialistų išvadą, kad minėtas banknotas yra netikras, pradėtas ikiteisminis tyrimas.
„Eurų banknotus būtina gerai apžiūrėti. Dažniausiai šie pinigai pas žmones patenka tokiose vietose, kur mažiausiai tikėtina, kad pinigai bus tikrinami: turgeliuose, kioskeliuose, renginių, kuriuose vyksta prekyba, metu. Vos įtarus, kad gauti pinigai yra netikri, būtina apie tai informuoti policiją, o ne stengtis juos realizuoti, nes galima sulaukti nemalonumų“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Tai, kad netikri pinigai cirkuliuoja, liudija faktai – per šiuos metus Mažeikių rajone užregistruota 14 nusikalstamų veikų, susijusių su netikrais pinigais, pernai per tą patį laikotarpį tokių veikų buvo tik keturios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto