6 puikių dovanų idėjos antrai pusei įkurtuvių proga

Persikraustymas į naujus namus visoms poroms yra reikšmingas įvykis. Tai laikas, kada galima ir dažnai reikia pradėti viską kurti nuo pradžių, tiek buitį, tiek naujus prisiminimus ir savotiškai įleisti šaknis į šiuos namus. Dažnai poros rengia įkurtuvių vakarėlius ir į juos kviečia svečius. Pakviesti žmonės gali atnešti ir greičiausiai atneša dovanų, tačiau jos, deja, retai būna naudingos ir praktiškos, nors ir simbolizuoja gerus svečių ketinimus.

Geriausios ir praktiškiausios dovanos paprastai yra tos, kurias išrenka jūsų antroji pusė. Na, o štai įkurtuvės yra puiki proga įteikti gražią dovaną savo mylimam žmogui. Jei norite nustebinti savo antrą pusę su dovana, kurią jos brangins ir vertins, štai 6 puikios idėjos.

Gražus paklodžių ir patalynės komplektas

Tai visada bus puiki įkurtuvių dovana, nes ji ir praktiška, ir naujiems namams iš karto suteiks jaukumo bei asmeniškumo. Jūsų antroji pusė tokią dovaną įvertins. Su ja kiekviena pora galės atnaujinti savo miegamąjį naujais, aukštos kokybės patalais.

Apsvarstykite galimybę įsigyti lininės patalynės komplektą. Linas yra elegantiška, klasiška ir daugeliu atveju – prabangi medžiaga. Naujuose namuose su linine patalyne abu galėsite mėgautis geru miegu, o kiekvieną kartą, kai ilsėsitės įsisupę į jaukius patalus, jūsų antra pusė maloniai pagalvos apie jus. Linas puikiai tinka vasarą, nes yra lengvas ir praleidžiantis orą, todėl galima miegoti ir ilsėtis vėsioje aplinkoje.

Gražus chalatas ir šlepetės

Tai yra dar vienas puikus prabangios, bet praktiškos įkurtuvių dovanos variantas. Jei jūsų antroji pusė dar neturi gražaus chalato ir šlepečių arba senieji – gerokai susidėvėję, ji arba jis tikrai įvertins šią dovaną. Juos galės naudoti atsipalaidavimui po sunkios dienos arba išmirkę karštoje, ilgoje vonioje.

Vonios chalatai visiems, kaip ir šlepetės puikiai tinka ilsėtis namuose tingų, lėtą bei ramų savaitgalį. Jeigu turi į ką įsisupti, jūsų antroji pusė galės atsipalaiduoti ir jaustis patogiai, kol laiką leidžiate vienas kito kompanijoje arba vieni. Na, o jeigu pavyks išrinkti patogų chalatą ir gražias šlepetes, su jais įmanoma ne tik jaustis jaukiai, bet ir nėra judesius suvaržančio diskomforto.

Minkštas, kokybiškas pledas

Dar vienas puikus pasirinkimas, kaip atnaujinti savo naujų namų miegamąjį (arba bet kurį kitą namų kambarį) – galite padovanoti minkštą, jaukų pledą. Jis tikrai gali tapti antrosios pusės nauju mėgstamiausiu poilsio partneriu. Po pledu galima įsisupti šaltą dieną ar nusnūsti, kai apleidžia jėgos.

Jeigu pledas yra geras ir kokybiškai pagamintas, jis išsiskiria universalumu. Po pledais žmonėms mėgsta glaustis ant sofos ir žiūrėti filmus, skaityti lovoje ar tiesiog būti namuose, kai reikia papildomos šilumos vėsesnę dieną. Be to, pledai yra palyginti nebrangūs, todėl galite neišleisti per daug ir įsigyti iš unikalios medžiagos, pavyzdžiui, kašmyro ar vilnos pagamintą prekę.

Patogi pižama

Persikraustymas į naujus namus dažnai kelia stresą, todėl padovanokite savo antrajai pusei naują, patogią pižamą. Tokia dovana bus puikus indėlis į savo antrosios pusės poilsį ir gerbūvį. Jie galės apsivilkti naują pižamą ir po dienos tiesiog atsipalaiduoti naujuose namuose. Patogios pižamos daugeliui žmonių atrodo savaime suprantamas dalykas, tačiau iš tikrųjų tai labai maloni prabanga, kurią turi ne kiekvienas.

Jūsų antroji pusė įvertins tokią dovaną ir ja džiaugtis galės beveik kasdien. Pižama, į kurią gali įsisupti po ilgos dienos, naudinga bet kokiam žmogui. Be to, visada malonu turėti patogių drabužių, ypač kai įsikuriate naujuose namuose, kurie byloja apie naują gyvenimo etapą.

Geras butelis nealkoholinio vyno arba šampano

Ar gali būti geresnis būdas atšvęsti įkurtuves nei skanus gėrimas, jaukus vakaras ir malonūs pokalbiai vienas su kitu? Jeigu jums atsakymas yra „ne“, tuomet ir jūsų antroji pusė tikrai įvertins šią rūpestingą ir šventišką dovaną. Jūs galite šauti kamštį ir taip atšvęsti galiausiai įveiktą persikraustymo etapą!

Puikus puodų ir keptuvių rinkinys

Jei jūsų antroji pusė mėgsta gaminti, puiki dovana – gausus puodų ir keptuvių rinkinys. Su šiais naujais indais jūsų mylimieji galės patogiai realizuoti visus savo mėgstamus receptus.

Puodai ir keptuvės taip pat yra puiki dovana žmogui, kuris dar tik pradeda mokytis gaminti maistą. Taip jie galės išbandyti įvairius receptus ir gaminimo technikas. Be to, jie džiaugsis tuo, kad jiems nebereikės naudoti senų, sudėvėtų puodų ir keptuvių, kuriuos paliko praėjusieji šeimininkai (jeigu būstas nuomojamas su indais), arba persigabenti tų pačių naudotų ir nusidėvėjusių puodų iš senojo būsto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto