Abejones dėl kiemų tvarkymo politikas išsakė prokuratūrai

Virginijaus SUNGAILOS nuotr.

Liepos pabaigoje Mažeikių rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybą pasiekė raštas iš Šiaulių apygardos prokuratūros. Prokuratūra tarnybai persiuntė Tarybos nario Virginijaus Sungailos prašymą su jame išsakytais įtarimais dėl galimo neskaidraus Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto ir gyventojų prisidėjimo lėšų naudojimo, atliekant daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų dangų remontą.

Tarybos narys V. Sungaila į Šiaulių apygardos prokuratūrą kreipėsi dėl Mažeikiuose esančių daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų tvarkymo projekto, finansuojamo gyventojų ir Savivaldybės lėšomis.
Toks kiemų remontas atliekamas, vadovaujantis Savivaldybės tarybos sprendimu „Dėl daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų dangų remonto, dalyvaujant fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims tvarkos aprašo patvirtinimo“, priimtu 2018 m. gegužę.
Prašyme prokuratūrai Tarybos narys teigė, kad turima (iš gyventojų gauta) remonto darbų atlikimo sąmata privertė jį suabejoti atliktų rangos darbų įkainiais. Jo skaičiavimais, remonto kaina galėjo būti beveik trečdaliu mažesnė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Abejones dėl kiemų tvarkymo politikas išsakė prokuratūrai”

 1. Mers parašė:

  O ta jus tada ir uz renovacijas iskart i prokuratura douket. Nes kap gal tep bute, kad pu renovacijas nebie ku i teisma padoute uz nekokybiska atlektus darbus ( nes dazniause bun jau bankrutavuses firmas). Ir kainas darbu neadekvates rinkas kainuom. O tas evalds is elotus, rektom stepriau patikrinte anu. Bet kap sak ce uzborts rats mazeikius, vese prikese nagus.

 2. Marytė parašė:

  Mes klojomės patys pirmieji ..bet ayrestoruoti prieš pora metų tai sav.dengė 80% o 20%, iš gyventojų ..ar tai teisybė …nes tuo keliuku naudojasi ir šalia namas ,,be to turėtu dėti prie namo tik namo gyventojai gali mašinas iš buto po viena mašina statyti..o ne dabar autobusiukai …ar dar kas stato….

 3. Virginijus parašė:

  Jei galite parašykite man į mano FB asmenine žinute dėl išsakytų problemų.
  Ačiū

 4. B. parašė:

  Po tokio prašymo, mes jau 2 metai esam trigubai padidinę įmokas į kaupimo fondą, bet reikalai nejuda iš vietos.

 5. Pažiūrėjau parašė:

  2018 m. patvirtinto Daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų dangų remonto, dalyvaujant fiziniams ir (ar) juridiniams asmenims tvarkos aprašo 4.1 papunktyje nustatyta, kad gyventojai privalo prisidėti ne mažiau kaip 20 procentų. Kas patikrins, ar nėra sutvarkyti kiemai be gyventojų prisidėjimo. Sufleruoju, pvz., pravažiuojami kiemai. Ar vadovaujasi minėtu aprašu?

 6. Renata parašė:

  Mes tai buto kvadratūra asfaltavome , neturėdami su valstybine žeme sutarties, nei Mažeikių savivaldybės .
  Trijų kambarių bute gyvenantis pensininkas ar vieniša mama, moka už prabangius automobilius gydytojų, vandenų darbuotojų ir prastesnius kaimynu automobilius ir po keletą turinčius ir statančius automobilius.
  Pradėjus domėtis, tik tiek paaiškėjo, kad tai savivaldybės projektas.. 😳🙄Projekto veikėjas įslaptintas ir saugomas, kol žmonėms skolos auga.
  O kaimynai taip kaimyniškai nuskursti kaimynams padeda, našta pasidalinę už savo prabangą.
  Va kai šovė sodų skg Mažeikiai projekto genialumu, dalis išsižioja ir apšale liko.😁
  A gal prokuratūra galėtu atstatyti teisingumą?Mes tai buto kvadratūra asfaltavome , neturėdami su valstybine žeme sutarties, nei Mažeikių savivaldybės .
  Trijų kambarių bute gyvenantis pensininkas ar vieniša mama, moka už prabangius automobilius gydytojų, vandenų darbuotojų ir prastesnius kaimynu automobilius ir po keletą turinčius ir statančius automobilius.
  Pradėjus domėtis, tik tiek paaiškėjo, kad tai savivaldybės projektas.. 😳🙄Projekto veikėjas įslaptintas ir saugomas, kol žmonėms skolos auga.
  O kaimynai taip kaimyniškai nuskursti kaimynams padeda, našta pasidalinę už savo prabangą.
  Va kai šovė sodų skg Mažeikiai projekto genialumu, dalis išsižioja ir apšale liko.😁
  A gal prokuratūra galėtu atstatyti teisingumą?

 7. diana parašė:

  Sodų 12 kiemą norėtusi ,kad savivaldybė nors duobes užlopytų , esame tas kiemas kur svečių turime daug ,bet pagalbininkų nėra , būtent į mūsų kiemą važiuoja tie kur mokinasi Vyturio pradinė mokykla , darželis šalia visi braunasi ir iš kiemo pusės ir iš balkonų pusės , pažiūrėkite kas darosi mokslo metais kiek svečių turime kieme , o problema tik mūsų gyventojų ? suprantama naujos dangos neišdėsite , na bet duobes gal galima užlopyti ???? ačiū

 8. G parašė:

  Ventos 63 kiemo kelias visas jau 3 metus duobetas neimanoma ivaziuoti su masina, tik vaziuokles lauzymas, duobes vis gyleja ir gyleja, o visiems nusispjauti jokie rastai niekas nepadeda o kiemo bukle tiesiog pripazinta bloga

  1. Mazeikietis parašė:

   Uab „Grustė“ turėtų nemažą dalį pinigų dasidėti šio kelio remontui.išdauzyta sunkiasvorių .greit taps nepravažiuojama…

 9. B. parašė:

  Ponai, pasivaikščiokit po kiemus, galu gale, pasivažinėkit ir Jūs pamatysit labai įdomių dalykų. Pvz. paaiškinkit, kaip įvažiuoti automobiliu į Ventos gatvės 83,85 87 namų kiemus, kai įvažiavimas ties 81 ir 83 namu užstatytas automobiliais. Net greitosios pagalbos automobilis priverstas važiuoti šaligatviu. Keisčiausia, kad lygiai taip pat atvažiuoja ir išvažiuoja policijos ekipažas. Negi patrulis aklas ir nemato akivaizdaus KET pažeidimo? Dar užpernai buvo nuspręsta dalį šaligatvio demontuoti ir praplatinti įvažiavimą. Deja, iki šiol darbai nepradėti ir, greičiausiai, šiemet pradėti nebus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto