Abiturientai egzaminų rezultatus sužinos iki trečiadienio

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠC) paskelbė pirmuosius brandos egzaminų rezultatus.
Dviejų mažeikiškių abiturientų lietuvių kalbos ir literatūros valstybiniai brandos egzaminai buvo įvertinti šimtukais. Vokiečių kalbos valstybinį brandos egzaminą pasirinko vienintelis kandidatas iš Mažeikių rajono ir sėkmingai jį išlaikė.
Visi egzaminų rezultatai bus paskelbti iki rugpjūčio 5 dienos.

Du pirmieji šimtukai

Karantinas pavėlino brandos egzaminus, todėl ir egzaminų rezultatus šiemet skelbti pradėta maždaug mėnesiu vėliau nei ankstesniais metais.
Ketvirtadienį buvo paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros egzamino rezultatai.
Iš 298 egzaminą laikiusių Mažeikių rajono gimnazistų 2 surinko po 100 balų. Aukščiausią šio dalyko egzamino įvertinimą pelnė Gabijos gimnazijos abiturientas Rokas Jagminas, kurio lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja yra Genovaitė Valantienė, ir Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientė Patricija Butaitė, kurią lietuvių kalbos bei literatūros mokė Laima Skabickienė.
„Patricija – ypatingo darbštumo ir kruopštumo mergaitė! Džiaugiuosi, kad teko tokia laimė su ja bendrauti“, – gimnazijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ gerų žodžių savo mokinei negailėjo L. Skabickienė.

Atestatas – tik išlaikius du egzaminus

Vis dėlto daliai – 28 mūsų rajono abiturientams – šio egzamino išlaikyti nepasisekė. Pakartotinis mokyklinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas vyksta šiandien.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*