Akcija „Darom 2012“ Mažeikiuose startuoja anksčiau

Iš viso rajone numatyta talkininkauti 92 vietose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pagrindinė akcijos „Darom 2012“ diena – šeštadienis, bet kai kas jau pradėjo tvarkytis iš anksto. Didžioji dalis talkininkų tvarkyti teritorijų išeina penktadienį, šeštadieniui liks mažiau netvarkytų vietų.

Didžioji dalis – penktadienį

Mažeikių miesto seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius informavo, kad talkoms visiškai pasiruošta, numatyta, kas kokią teritoriją tvarkys, kaip bus išvežamos atliekos, pasirūpinta kelių spalvų maišais joms rūšiuoti.
Talkos metu bus sutvarkytos pakelės ir pamiškės, upių, ežerų pakrantės, poilsiavietės, gyvenviečių, kaimų teritorijos, žmonių būrimosi vietos Mažeikiuose. Talkininkai nuo šiukšlių išlaisvins Rimolių, Renavo, Daubarių, Gyvolių, Ritinės ir Griežės piliakalnius.
Iš viso rajone numatyta talkininkauti 92 vietose: 15 mieste ir 77 rajone.
Ketvirtadienį Mažeikių durpyną jau sutvarkė „Sodros“ Mažeikių skyriaus darbuotojai, penktadienį jiems skirtose teritorijose darbuosis mokyklų, gimnazijų moksleiviai.

Atliekos bus rūšiuojamos

Savivaldybės administracijos ryšių su visuomene skyriaus išplatintame pareiškime teigiama, kad šiemet didelis dėmesys skiriamas renkamų atliekų rūšiavimui.
Antrinės žaliavos (stiklas, plastikas, plastikiniai buteliai, gėrimų skardinės, kartonas) turi būti renkamos į žalios arba mėlynos spalvos šiukšlių maišus, o likusios atliekos – į juodus. Biologiškai skaidžių, pavojingų atliekų prašoma nerinkti.
Akcijos dieną didžiųjų atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo aikštelė (Algirdo g. 40C) dirbs iki 17 val.
Stambiagabaritės atliekos ir padangos (iki 118 cm skersmens) bus priimamos nemokamai.
Darbo dienomis ši aikštelė dirba nuo 9 val. iki 18 val., šeštadienį nuo 9 val. iki 14 val., sekmadieniais ir pirmadieniais nedirba.
Šeštadienį apie numatomas atvežti stambiagabarites atliekas reikėtų informuoti aikštelės prižiūrėtoją Kęstutį Kryžių, tel. 8 658 04 009.
Šeštadienį surinktos atliekos iš tvarkytinų taškų bus išvežamos į UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ (Kęstučio g. 15). Nesuspėjus laiku atliekų išvežti, jos bus vežamos kitą savaitę.
Kilus neaiškumų dėl talkų organizavimo mieste, galima skambinti Mažeikių miesto seniūno pavaduotojui A. Valančiui, tel. 8 656 21 558, kaimo vietovėse reikėtų kreiptis į seniūnus.

Santarvė.lt kviečia talkininkus pasidalinti informacija apie vykstančius ar jau atliktus darbus. Laukiame jūsų nuotraukų ir paaiškinimų, kas ir kokias rajono viešąsias erdves sutvarkė, smagiai padirbėjo. O gal buvo ir nesklandumų? Informuokite adresu:  info@santarve.lt arba tiesiog portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

AKCIJA „DAROM“. Penktadienį Tirkšlių vidurinės mokyklos bendruomenė kartu su seniūnijos darbuotojais tvarkė Tirkšlių pušyną. Akcijos dalyviai santarvė.lt praneša: „Vadavome gražiausio Lietuvos miestelio aplinką nuo šiukšlių, kad gyventume gražiau, švariau ir sveikiau!“

Tirkšlių vidurinės mokyklos bendruomenė kartu su seniūnijos darbuotojais tvarkė Tirkšlių pušyną. Nuotrauka iš asmeninio albumo

8 Atsakymai į “Akcija „Darom 2012“ Mažeikiuose startuoja anksčiau”

 1. to Zemaitijos 24 parašė:

  Jus cia kompu prirasot visokiu pastebejimu ir galvojat, kad viskas issispres. Ne tuo adresu kreipiates. Cia jusu sapaliones niekam neidomios.

 2. Žemaitijosd 24 parašė:

  Ir dar pradangino plyteles nuo takelio. Patieskite savo. Laqbai pykstame dėl tokios netvarkos.

 3. Klausimas parašė:

  A raudonųjų fiurerius Giedroicas bus? Jei taip, tai ir aš prisijungsiu prie leniniečių.

 4. Zemaitijos 24 parašė:

  Kas bagais darbus ,zole ant molio kazin ar augs,kur supylet per rekonstrukcija ,skubejot pabaigt,i pelkes supyle molio ,nei islygint nerei,,juodzemi matyt savivaldybes klapciukams nuveze i fazendas:)

 5. ZEMAITIJOS 24 parašė:

  Tegul p.Knystautas su p,Armonu ryt ateina i leninine talka prie Zemaitijos 24 ,kur po Zemaitijos gatves rekonstrukcijos paliko bordaka,isvazinetos zalios vejos sunkiasvoriu ,sugadinta asfalto danga automobiliu stovejimo aiksteleje,nes vede i fontana kanalizacija ,irankius parupinsim ponams :))

 6. Savivaldybė apsidžiaugs parašė:

  Savivaldybė apsidžiaugs atliktais darbais – kažkuri įmonė buv sutaupiusi lėšų, nes žmonės darbus už ją atliko, o tai, žr., ir Savivaldybėje gal kokį papildomą funkcionieriaus etatą galima bus įsteigti. Galų gale – savo tokiom iniciatyvoms skriaudžiate žmones, kurie gal būt būtų įdarbinti rinkti šiukšles. O dabar juos palikot be uždarbio.
  Iš valdžios reikalauti reikia, kad būtų iškuopti visi pakraščiai ir išrinktos šiukšlės, o ne patiems jas rinkti. Kada pagaliau jūs tai suprasite?

 7. Untė parašė:

  Patys žmonės kaip kiaulės šiukšlina o paskui organizuoja talkas toms šiukšlėms rinkti…DEBILIZMO viršūnė….aš pavenčių ir kitur nešiukšlinu ir svetimo brudo rinkt nesiruošiu….kam ta pakazūcha reikalinga???? o tie kurie visur mėta kas papuola mažai tikiu , kad išeis i talką…jie tik šaiposi iš jūsų akcijų…kas per žmonės mes esam???anksčiau būdavo Lenininė talka…dabar pakeitė pavadinimą…o liko tas pats….visus metus reikia rūpintis tvarka ir nereikės tokių nesąmonių kaip ši akcija….netoli pažengėm….buvom kaip kiaulės ir likom tokie patys…šiukšlintojai ir tinginiai…

 8. idomu parašė:

  Šeštadienį apie numatomas atvežti stambiagabarites atliekas reikėtų informuoti aikštelės prižiūrėtoją Kęstutį Kryžių, tel. 8 658 04 009.
  O tas Kęstutis Kryžius kartais ne pono Kryžiaus kuris savivaldybej sūnus?Jei taip tai kaip jis ten isidarbino?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto