Akcija „Darom ruduo“ mažeikiškių dėmesio nesulaukė

Pagrindinė lapų vežimo diena – penktadienis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šią savaitę Mažeikiuose organizuota akcija „Darom ruduo“, kurios tikslas – organizuotai surinkti iš miesto žaliąsias atliekas: lapus, smulkias šakas ir kitas žalienas.
Mažeikiškiai šįkart nebuvo aktyvūs.

Tik trys skambučiai

Mažeikių miesto seniūno pavaduotojas Alfredas Valančius sakė, kad pagrindiniai darbai šią savaitę buvo lapų grėbimas ir išvežimas. Deja, mažeikiškiai į šią akciją įsijungė ne itin noriai: lapus išvežti paprašė Sodų pagrindinė mokykla bei vienas kitas gyventojas.
„Iš gyventojų dėl prašymo išvežti lapus sulaukiau tik trijų skambučių. Gal kiti savo sugrėbtus lapus deda į bendras krūvas, kurias suneša mūsų paskirti darbuotojai“, – svarstė seniūno pavaduotojas.
Nors orai tokiems darbams šią savaitę nebuvo itin palankūs, iš miesto jau išvežta nemažai lapų.
„Labai daug iš kur lapai jau išvežti, kai žmonių turime, vežame nuolat. Lapus pradėjome vežti nuo spalio pradžios, vešime dar ir kitą savaitę. Kai kur lapai dar nenukritę: medžiai juos meta skirtingu metu“, – teigė pašnekovas.

Sudarytos brigados

Pagrindinė lapų vežimo diena – penktadienis. Su Dargių sąvartynu sutarta, kad lapus tą dieną ten priims nemokamai.
„Kiek spėsim penktadienį, tiek išvešim: nuo pat ryto lapus kraus viešuosius darbus atliekantys darbininkai – suformuosim brigadas po keturis žmones. Kad tik būtų geras oras“, – kalbėjo A. Valančius.
Transportą lapams vežti skyrė bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“, „Mažeikių vandenys“, „Mažeikių butų ūkis“ bei „Mažeikių komunalinis ūkis“.
Koks kiekis lapų iš miesto penktadienį išvežtas, informuosime vėliau.

One Reply to “Akcija „Darom ruduo“ mažeikiškių dėmesio nesulaukė”

  1. Darius parašė:

    Dziugu kai miesto valdiskos imones kooperuojasi bendram tikslui.Dar ir zmones idarbinami,taip islaikant pusiausvyra tarp dirbanciuju ir pasalpos gaveju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto