Akcija „Garažiukas“ baigėsi, nustatyta pažeidimų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Aplinkosauginės akcijos „Garažiukas“, kuri truko du mėnesius, metu Mažeikiuose aptikta daug pažeidimų, kuriuos teks taisyti tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims.
Ši akcija yra tradicinė, ji vykdoma dukart per metus – rudenį ir pavasarį. Kaip pažymėjo pareigūnai, nesvarbu, kad ji baigėsi, kontrolė vykdoma kasdien. Be to, bus tikrinama, ar pareigūnų nustatyti pažeidimai ištaisyti.

Iki birželio 1-osios aplinkosaugininkai tikrino, ar eksploatuoti netinkamas transporto priemones surenkantys, apdorojantys asmenys turi Taršos leidimą, kuriame nurodytos ENTP surinkimo ir apdorojimo sąlygos, atliekų laikymo ir išrinkimo vietos, stebėjo padėtį autoservisuose, tikrino, ar, prieš priimant ardyti nebetinkamą naudoti automobilį, patikrinama VĮ „Regitra“ skelbiama informacija, pvz., ar automobilis nėra įkeistas, areštuotas ir panašiai.
„Patikrinome dešimt fizinių asmenų ir ūkio subjektų, nustatyta vienuolika pažeidimų, vienam fiziniam asmeniui surašėme administracinį nurodymą, skirta šešiasdešimties eurų bauda. Aštuoni pažeidimai susiję su atliekų susidarymo ar tvarkymo apskaitos netvarkymu, po vieną – dėl atliekų rūšiavimo reikalavimų nevykdymo ir atliekų susidarymo ataskaitų nepateikimo“, – apie akcijos rezultatus informavo Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Nilius Kupliauskas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*