Akcijos metu pamaitinti žiemojantys gyvūnai

Asmeninio albumo nuotr.

Visą sausio mėnesį Sedos darželyje vyko akcija „Baltasis badas“. Ši akcija subūrė ne tik darželio bendruomenę, tėvelius, bet ir miško darbuotojus.
Į darželį buvo pakviestas svečias – Sedos girininkas Bronislovas Noreika. Girininkas vaikams vaizdžiai papasakojo apie miške gyvenančius žvėrelius, parodė žvėrelių pėdsakus, kiaunės iškamšą, bebro dantų griaučius. Vaikams jis padovanojo atminimo dovanėles – žvėrelių pėdsakų nuotraukas – ir paliko vaišių.
Buvo suorganizuota edukacinė išvyka į Sedos girią. Išvykos tikslas – pamaitinti alkstančius žvėrelius ir paukštelius. Visą savaitę tėveliai ir vaikai nešė daržoves, kurios vėliau buvo išvežtos į mišką. Vaidas Balsys ir Rima Bartkutė padėjo auklėtojoms suorganizuoti šią išvyką: jie parodė kelią į žvėrelių šėryklas, kur vaikai su tėveliais nunešė surinktas gėrybes miško gyventojams. Pagrindinis kelionės tikslas buvo sudaryti sąlygas vaikams stebėti gamtą, pamatyti ir suvokti  paukštelių ir žvėrelių gyvenimą šaltą žiemą. Vaikai su džiaugsmu bėrė iš maišelių atsineštas gėrybes ir džiaugėsi galėdami pamaitinti miške šąlančius gyvūnėlius.
Grįžtant iš miško, Vaidas Balsys ir Rima Bartkutė padovanojo vaikams džiugią pramogą: miško pakelėje esančioje pavėsinėje suruošė vaišių stalą. Vaikus džiugino ir netoliese užkurtas įspūdingas laužas. Grįžome namo puikiai nusiteikę. Dėkojame ikimokyklinio ugdymo auklėtojoms Gražinai Aušinskienei už Ievai Butkutei už puikų renginių organizavimą.

Rasa MILIEŠKIENĖ
Direktorės pavaduotoja ugdymui

Asmeninio albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto