10 000 laikraščio numerių – tai rajono istorija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šį balandį „Santarvės“ laikraštis minės leidinio 68-uosius gyvavimo metus. O šiandien kartu su jumis, gerbiami skaitytojai, pažymime išskirtinę datą – išleistas 10 000-asis laikraščio numeris.
Šia proga  primename mūsų  laikraščio istoriją ir dėkojame visiems skaitytojams:
AČIŪ, kad esate su mumis.

Skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

7 Atsakymai į “10 000 laikraščio numerių – tai rajono istorija”

 1. to Viek6ni6kis parašė:

  Deja, paties žiniai, Lietuvos istorija prasidėjo ne prieš 23 metus. Ką sugebėjom, sugriovėm (nors naujo nelabai ką pastatėm), tai gal bent praeitį, kokia ji bebuvo, prisiminkim.

 2. Skaitytojas parašė:

  Kalba eina ne apie straipsnius, o apie tai, kad “Santarvė” yra visai kitas leidinys – ne “Komunistinis rytojus”

 3. to Skaitytojas parašė:

  Pavartyk kad ir to paties “Komunistinio rytaojaus” numerius ir rasi ne vieną pavardę tokių, kurie dabar labai nusipelnę nepriklausomybei ir keikia sovietinę valdžią.

 4. Viek6ni6kis parašė:

  Tai džiaugsmas komuniagom,po 23-iejų metų, Lietuvos nepriklausomybės atstatymo.Teisus ruselis Putinas,kad buvusių KGBistų nėra : arba jie mirę arba tebėra.Komunistai taip pat…

 5. Skaitytojas parašė:

  “Komunistinį rytojų” ir “Pergalės vėliavą” leido ne UAB “Santarvė”. Akivaizdus istorijos faktų klastojimas. Kita vertus, stebina “Santarvės” noras komunistinius “nuopelnus” ir šlovę prisiimti sau. Tai vyksta Kovo 11 išvakarėse. “Santarvės” istorija prasidėjo nuo jos įsteigimo datos. O “Komunistinio rytojaus” istorija yra visiškai kito juridinio vieneto reikalai.

 6. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Visas jėgas Butkevičiaus partijai! Tegyvuoja šlovingoji ir nemirtingoji, kuri poryt lups Lietuvos patriotus sostinės gatvėse!

 7. Komentatorius parašė:

  Skaitom pradžią:
  ” O šiandien kartu su jumis, gerbiami skaitytojai, pažymime išskirtinę datą – išleistas 10 000-asis laikraščio numeris. Kitaip tariant, nuo pat įsikūrimo pradžios įvairūs redakcijos kolektyvai, darbuotojai parengė ir išleido dešimt tūkstančių Mažeikių rajono laikraščio numerių”.

  Paskaičiau laikraštyje esančią pradžią ir pasijaučiau kvailio vietoje. Taip mandrai bandyta pateikti tą 10 000, kad beliko prirašyti, jog 10 000 sudaro vienetas ir keturi nuliai, o tai reiškia, kad būtent tiek laikraščių buvo išleista.
  O šiaip galėjot ir kokį koncertą suorganizuot, Rimiškį pakviest, dar kokį čigoną bobučių doną atitempti. Senutės būtų pajudėjusios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video