Alkoholio kiekis neviršijo leistinos ribos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Tris pirmąsias šios savaitės dienas vyko viena iš policijos skelbtų prevencinių priemonių – buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas. Trečiadienio rytą į dviejų valandų reidą išvažiavę rajono policijos komisariato pareigūnai Kurmaičiuose aptiko du vairuotojus, kuriems vis tik pavyko išvengti sankcijų, ir jaunuolį, neturintį teisės vairuoti.

Kurmaičiuose sustabdytiems dviem vairuotojams iki girtumo ribos, kai už pažeidimą gresia administracinė atsakomybė, trūko labai nedaug.

Vienas iš policijos sustabdytų vairuotojų į alkoholio tikrintuvą įpūtė 0,56 promilės, tačiau po 20 minučių pakartotiniu pūtimu jam buvo nustatytas 0,39 promilės girtumas. Kitam vairuotojui alkoholio tikrintuvas parodė 0,38 promilės, jam taip pat pavyko išvengti griežtos administracinės bausmės. Nustačius vairuotojo kraujyje daugiau kaip 0,4 promilės alkoholio, pažeidėjui gresia 800–1100 eurų bauda, o vairuotojo pažymėjimo jis gali netekti nuo metų iki pusantrų.

Toje pačioje sodų bendrijoje aptiktas automobilį vairavęs jaunuolis, kuris neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Jam gresia 300–450 eurų bauda.

Per pirmąsias dvi prevencinės priemonės dienas neblaivių vairuotojų mūsų rajone nenustatyta. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto