Ant paštomato – piešinys apie gatvės gimnastiką

Mažeikiškiai daugiausia balsų atidavė frazei „gatvės gimnastika“, o rugsėjį ant vieno paštomato nugulusį piešinį jo autorius nutarė pavadinti taip: „Švelnioji sporto pusė“. Nuotr. iš Lietuvos pašto archyvo

Dar pavasarį, gegužės mėnesį, Lietuvos paštas inicijavo projektą „Miesto simbolis“. Šalies gyventojai buvo pakviesti išreikšti nuomonę, kas labiausiai simbolizuoja miestus, kuriuose jie gyveno, bei atiduoti balsus už įdomiausius simbolius. Dabar šie simboliniai piešiniai nugulė ant „LP Express“ paštomatų.

});

Mažeikiai žmonėms labiausiai asocijavosi su gatvės gimnastika, todėl dabar vieną bendrovės paštomatą, esantį Laisvės g. 56, puošia piešinys su gatvės gimnastu. 

Siūlė įvairių idėjų

Kaip tikina „Miesto simbolio“ sumanytojai, kiekvienas Lietuvos miestas yra pilnas įvairių simbolių, tad išrinkti vienintelį iš jų – nelengva ir atsakinga užduotis. Todėl gegužę, kai Lietuvos gyventojai buvo pakviesti nuspręsti ir išrinkti, kas geriausiai atskleidžia jų miesto dvasią, variantų buvo pačių įvairiausių....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto