Antrasis „Santarvės“ čempionato ratas prasidėjo atkakliomis dvikovomis

Šeštadienį „Santarvės“ krepšinio čempionate prasidėjo antrasis reguliarusis pirmenybių ratas. Atkaklių kovų būta ir šeštadienį, ir sekmadienį. Ypač išsiskyrė „Rekolo“ ir „Grūstės“ susitikimas. „LUKOIL“ PRIBLOŠKĖ TRITAŠKIAIS
Šeštadienį „Elektrinės“ krepšininkai 78:74 privertė pasiduoti turnyrinės lentelės kaimynę „Ventus“ ekipą, o „Rekolas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė gaisrininkų pasipriešinimą – 110:78. Turnyro lyderė „Grūstės“ komanda be vargo rezultatu 113:76 sutriuškino „Naftos“ sportininkus.
Atkakliai tądien vyko kova tarp „Lukoil“ ir „Kvistijos“ ekipų, nors pastaroji žaidė be traumuoto rezultatyviausio savo žaidėjo Remigijaus Viskonto. Pirmasis kėlinys nugalėtojo neišaiškino – 20:20, o antrajame spurtavo „Lukoil“ krepšininkai, kurie jį laimėjo net 49:38.
Per kitus kėlinukus „Kvistija“ tik kiek sumažino skirtumą ir pralaimėjo šešiais taškais 86:92. Nugalėtojų ekipai, kuri per rungtynes pelnė net vienuolika tritaškių metimų, 34 taškus pelnė Aivaras Jokubaitis, 22 – Darius Turčinskas. Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Renatas Viskontas (25 taškai) ir Henrikas Rumša (23 taškai).

PRATĘSIMO NEPRIREIKĖ
Sekmadienį „Kvistija“ rezultatu 122:74 sutriuškino „Naftą“. „Lukoil“, žaidusi be Aivaro Jokubaičio, 83:67 privertė pasiduoti „Ventus“ komandą, o „Elektrinė“ 92:75 įveikė „Gaisrinę“.
Didžiausio sirgalių dėmesio sulaukė rungtynės tarp „Grūstės“ ir „Rekolo“ ekipų. Pirmajame rate tik pastaroji komanda 99:89 sugebėjo įveikti pernykščius čempionus.
Sirgalių ši dvikova nenuvylė: visos rungtynės vyko taškas į tašką, nė vienos ekipos persvara nebuvo didesnė negu šeši taškai. Pirmąjį kėlinuką „Rekolas“ laimėjo vienu tašku – 21:20, o antrasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis – 47:47.
Po pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė: po trečiojo kėlinuko „Grūstė“ pirmavo 58:57.
Ketvirtojo kėlinuko pabaiga vainikavo visas atkaklias rungtynes: likus septynioms sekundėms, „Grūstė“ išsiveržė į priekį 78:76, tačiau jų varžovai surengė greitą ataką ir paskutinę rungtynių sekundę „Grūstės“ krepšininkai prasižengė. Giedrus Mikelskis, jau pasibaigus rungtynių laikui, stojo prie baudų metimų linijos, tačiau abu jo mesti metimai tikslo nepasiekė ir pratęsimo neprireikė.
Nugalėtojus į pergalę vedė Marijus Norkus (26 pelnyti taškai) ir Laimis Ališauskas (18 taškų), pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo jų lyderis Giedrius Trakauskas (23 taškai) bei po 13 taškų pelnę Simonas Petkevičius ir Giedrius Mikelskis.

PERGALĖS IR PRALAIMĖJIMAI
Čempionate pirmauja „Grūstė“, iškovojusi aštuonias pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą. Antroje vietoje žengia „Kvistija“, trečioje – „Rekolo“ krepšininkai. Šios dvi ekipos iškovojo po šešias pergales ir patyrė po tris pralaimėjimus. Jų dvikova vyks šį šeštadienį.
Toliau rikiuojasi „Gaisrinės“, „Lukoil“ ir „Elektrinės“ komandos, kurių sąskaitose po penkias pergales ir po keturis pralaimėjimus.