Antroji pergalė iškovota svečiuose

Antrąją pergalę antrose rungtynėse Lietuvos salės futbolo čempionate iškovojo vieni iš šių pirmenybių favoritų – Mažeikių „Naftos“ salės futbolininkai. TRYS MINUTĖS – TRYS ĮVARČIAI
Antrajame ture mažeikiškiai svečiavosi Vilniuje, kur žaidė su vietos „Bekento“ futbolininkais. Pirmasis kėlinys mūsų komandai prasidėjo nekaip: jau tryliktą minutę vilniečiai išsiveržė į priekį. Tik po šio „šalto dušo“ mūsų žaidėjai susizgribo ir ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Po įvartį „Naftai“ pelnė Antanas Bulošas ir Aurelijus Vekerotas.
Po pertraukos pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus: jau šeštą minutę salės šeimininkai išlygino rezultatą bei vis grėsmingiau atakavo „Naftos“ vartus: du pavojingus vilniečių smūgius atrėmė patikimai žaidęs mažeikiškių vartininkas E. Liubauskas. Lemtingos buvo trys antrojo kėlinio minutės, per kurias Kęstutis Nepas, Antanas Tautvydas ir Antanas Bulošas vieną po kito pelnė įvarčius į „Bekento“ vartus.
Paskutinėmis kėlinio minutėmis vilniečiai pakeitė vartininką penktuoju aikštės žaidėju ir tuo iškart pasinaudojo mažeikiškiai: paskutinę rungtynių minutę pasižymėjo A. Bulošas ir V. Daniličevas. „Nafta“ šių metų pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę rezultatu 7:2.

KOMANDOS VADOVAS IŠSKYRĖ VARTININKĄ
Pasak komandos vadovo Aleksandro Butkaus, rungtynių eiga rodo, kad gero žaidimo mažeikiškiams pademonstruoti nepavyko. „Gal tam turėjo įtakos ilga kelionė, žaidėjai aikštelėje atrodė apatiški, trūko veržlumo. Mus išgelbėjo geras vartininko žaidimas ir per tris minutes pelnyti trys įvarčiai. Tikimės, kad pagerinsime savo žaidimą ir toliau kovosime dėl pirmųjų vietų“, – sakė ekipos vadovas.
Kitose turo rungtynėse šalies čempionai Kauno „Nautaros“ futbolininkai 6:1 įveikė Vilniaus „Aktą“, Kauno „Rodiklis“ rezultatu 4:1 nugalėjo Panevėžio „Aukštaitiją“, o Šiaulių „Alnida“ 2:1 privertė pasiduoti Klaipėdos „Atlantą“.
Po dviejų turų mažeikiškiai pagal geresnį įmuštų ir praleistų įvarčių santykį pirmauja čempionate, lenkdami tiek pat pergalių iškovojusius „Nautaros“ ir „Alnidos“ futbolininkus. Su pastarąja komanda „Nafta“ žais šiandien Sporto komplekso salėje.