Apdovanoti geriausi sportininkai

Geriausių 2022 m. sportininkų dešimtukas su jį pagerbusiais Savivaldybės vadovais, Seimo nariais.
Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės vadovai pagerbė ir apdovanojo geriausius praėjusių metų rajono sportininkus bei jų trenerius. Mažeikių kultūros centre antradienį surengtoje šventėje jiems įteikti mero padėkos raštai, piniginės premijos bei atminimo dovanos.

});

Geriausiaisiais praėjusiais metais pripažinta 10 sportininkų: Žygimantas Berzinis (rankų lenkimas), Gabrielius Gasan, Benjaminas Milis, Kęstutis Milkintis (štangos spaudimas), Gabrielė Marozaitė (sportinis karatė), Antanas Micius (jėgos trikovė, štangos spaudimas), Eimantas Šonas (svarsčių kilnojimas), Milda Zubavičienė (lengvoji atletika), stalo teniso klubas „Vijurkas“ bei smiginio komanda „Darts“.

Apdovanojimai taip pat įteikti ir sportininkų treneriams  Arnoldui ir Benjaminui Miliams, Artūrui Gerikai, Andriui Šakinskui, Raimondui Jackevičiui.

Už indėlį į sporto šakos puoselėjimą ir plėtrą, o taip pat už atskirus pasiekimus apdovanojimai įteikti Edvinui Arefjevui (jėgos trikovė), Mantui Baranauskui (jėgos trikovė,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto