Apeliacija mažeikiškiui nepadėjo – jis kalės Lietuvoje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Švedijos karalystėje seksualinį nusikaltimą įvykdęs ir ten nuteistas Mažeikių rajono gyventojas nepanoro jam skirtos bausmės atlikti Lietuvos įkalinimo įstaigoje. Jis apskundė Mažeikių teismo rūmų nutartį, tačiau liko nieko nepešęs.

Dar praėjusių metų spalio viduryje Švedijos karalystės Svėjos apeliacinio teismo nuosprendžiu 37-erių metų M. Š. buvo pripažintas kaltu už vaiko išžaginimą ir už tai jam paskirta penkerių metų laisvės atėmimo bausmė. Vadovaujantis Švedijos Karalystės užsieniečių įstatymo atitinkamomis nuostatomis, nuteistajam paskirta deportacija – jam 15 metų draudžiama atvykti į Švedijos Karalystę.
Šių metų liepą Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmuose buvo gautas Teisingumo ministerijos Tarptautinės teisės grupės persiųstas Švedijos Karalystės kalėjimų ir probacijos tarnybos prašymas dėl Švedijos teismo nuosprendžio pripažinimo ir jam paskirtos likusios laisvės atėmimo bausmės vykdymo Lietuvos Respublikoje.
Mažeikių rūmams šis prašymas buvo persiųstas dėl to, kad nuteistasis yra Tirkšlių seniūnijos gyventojas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Apeliacija mažeikiškiui nepadėjo – jis kalės Lietuvoje”

  1. Zonos kabelis parašė:

    Jis žino kas už toki nusikaltimą laukia Lietuvos kalejime, dėl to norėjo pasilikti Švedijoje ,jis prievartavo vaiką,ji prievartaus kalėjime,akis už aki

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*