Apie ką verta pagalvoti renkantis rankšluostį

Šilta vonia su kvepiančiomis putomis šaltą žiemos vakarą, vėsinantis dušas po saulės vonių, rytinis švaros ritualas, pasiplaukiojimas baseine… Visi šie malonumai neįmanomi be vandens, o kur yra vandens procedūros, ten būtinas ir rankšluostis. Pastarajam, deja, kartais suteikiama per mažai garbės. Taip, pasiplaukiojimas ar pagulėjimas vonioje užima daugiau laiko ir suteikia daugiau malonumo, nei nusišluostymas. Jį dažnai atliekame automatiškai, net nesusimąstydami, kad tai irgi yra svarbi kasdienės priežiūros dalis.

Skirtingos paskirties rankšluosčiams – skirtingi atrankos kriterijai

Labai svarbu yra rankšluosčio paskirtis. Galbūt namuose norisi turėti didesnį, storesnį rankšluostį, o štai prie jūros pasiimti pastelinės spalvos lininį rakšluostuką? Tokie rankšluosčiai puikiai sugeria drėgmę ir greitai išdžiūsta, be to, yra lengvi. Ekologiški, vaikiški rankšluosčiai iš medvilnės – svarbus pirkinys alergiškiems ar jautrios odos savininkams. Šiandien ypač daugėja alergiškų vaikų, ne svetima alergija ir tarp suaugusiųjų, todėl ekologiškas, jokių žalingų ir kenksmingų sveikatai bei odai medžiagų neturintis rankšluostis, tikras išsigelbėjimas! Juk rankšluostį naudojame kasdien po kelis kartus, jis tiesiogiai liečiasi su mūsų kūnu, todėl tam nesuteikti reikšmės, tiesiog negalima.

Atkreipkite dėmesį į sudėtį

Beveik visuomet natūralios sudėties audinys bus pranašesnis už sintetinį. Niekada nenuvilianti medvilnė, švelnumu išsiskiriantis bambuko pluoštas ar sparčiai populiarėjantis linas – puikūs pasirinkimai ieškantiems kokybiško ir ilgaamžio rankšluosčio. Vis tik, verta prisiminti, kad rankšluostis, turi patikti ir tikti jo savininkui. Vienam gali labai patikti itin storas, minkštas bambukinis rankšluostis, nepaisant to, jog šlapias jis svers gerokai daugiau nei plonesnis. Kitas, tuo tarpu, labai vertina liną ir jo gaminius, todėl jokie kiti pasiūlymai jam bus neįdomūs.

Geri rankšluosčiai – prabangos ir kokybės ženklas

Ar pastebėjote, jog geras, prabangus viešbutis daug kam asocijuojasi būtent su kokybiškais, minkštais rankšluosčiais? Žinoma, juos ypatingai kruopščiai skalbia ir naudoja specialias minkštinimo priemones, tačiau patikėkite, jeigu jie būtų prastos kokybės, jokios skalbimo priemonės nepadėtų. Priešingai – dažnas skalbimas juos tiesiog „nuvargintų“, jie prarastų savo pirminę išvaizdą, tekstūrą ir spalvą.

Rankšluosčiai tampa vonios interjero dalimi

Visi norime, kad mūsų vonios kambarys atrodytų tvarkingas, skoningas ir stilingas. Įprastą, klasikinio stiliaus ir spalvų vonios kambarį šeimos narių rankšluosčiai gali tiek „papuošti“, tiek sukurti netvarkos įspūdį. Pakanka pagalvoti apie šviesių spalvų vonios kambarį, kuriame kabo keletas skirtingų dydžių bei tarpusavyje nederančių spalvų rankšluosčių. Savo ruožtu, visai kitokį, švaros ir tvarkos įspūdį sukuria 4 tvarkingai sukabinti, panašių spalvų kokybiški ir patvarūs rankšluosčiai.
Kaip jau išsiaiškinome, rankšluosčiai gali ir padėti, ir pakenkti interjerui. Svarbu apgalvoti, kokios spalvos ir kokio rašto rankšluosčiai tinka būtent jūsų vonios kambaryje. Nepamirškite, jog jie taip pat gali būti gaminami su jūsų inicialais, vardais, svarbia data ar citata. Taip ši vonios detalė taps artimesnė, o jeigu pasiimsite į pliažą ar baseiną – nepasimes.
Nostra parduotuvėje rasite platų rankšluosčių pasirinkimą. Čia išsirinksite nepriekaištingos kokybės rankšluostį, kuris puikiai atrodys ir tarnaus ne vienus metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto