Apie laimėjimus dainininkės pirmiausiai praneša namiškiams

Asmeninio albumo nuotr.

Namiškiai – vieni iš pirmųjų, sulaukę gerų žinių iš Turkijos Kemerio mieste vykusio tarptautinio muzikos festivalio „Shining star“ („Šviečianti žvaigždė“): mažeikiškės merginos šiame festivalyje užėmė prizines vietas. Gintarė Korsakaitė čia laimėjo antrąją vietą, Agnė Michalenkovaitė – trečiąją, o jų duetui paskirta pirmoji vieta.
Merginos iš Turkijos parsivežė ir specialų prizą už geriausią dainos atlikimą.
Dainininkės bei jų vadovas Antanas Dargis džiaugiasi, kad festivalyje nuolat jaučia merginų artimųjų ir draugų palaikymą.

Susitikimai retėja

Kelialapį į muzikos festivalį Turkijoje dainininkės užsidirbo praėjusiais metais dalyvaudamos XIV tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse „Kaunas talent 2014“ – čia Gintarė savo amžiaus grupėje laimėjo pirmąją vietą, o dainuodama duetu su Agne – antrąją.
Tada jas į festivalį Turkijoje ir pakvietė šios šalies kompozitorius, festivalio „Shining star“ prezidentas Tolga Gurdil.
Merginų dainavimo mokytojas, studijos „Sekmadienis“ vadovas A. Dargis pasakojo, kad festivalyje dalyvavo apie 40 atlikėjų, jų amžiaus grupėje pasirodė dainininkai iš Bulgarijos, Slovėnijos, Rumunijos, Rusijos ir Tailando.
Vadovas teigė esąs patenkintas merginų laimėjimais, kadangi susitikti, padirbėti su jomis dabar tenka labai retai – du ar net kartą per mėnesį. Merginos yra labai užsiėmusios: Vilniaus universiteto trečiakursė Gintarė studijuoja psichologiją, o Agnė Šiauliuose dirba vaikų darželio auklėtoja, be to, yra užsiėmusi magistrantūros studijomis.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Apie laimėjimus dainininkės pirmiausiai praneša namiškiams”

 1. Mažeikiškis parašė:

  Šaunuolės merginos. Tik pirmyn. Sėkmės link savo tikslų.

 2. :) parašė:

  dėl skonio nesiginčijama :)

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Gražuolės merginos kaip ir jų mamos :) ir dar tokios talentingos! Šaunuolės :)

 4. zxx parašė:

  o ta blondine visai imama

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Šaunuolės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto