Aplinkos sargams įkliuvo brakonieriai

Už žvejybą su draudžiamais įrankiais jiems kiekvienam gresia bauda nuo 200 iki 700 litų ir tinklų konfiskavimas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Paskutinį gegužės šeštadienį mažeikiškiai aplinkosaugininkai apsilankė Plinkšėse ir stebėjo ežero apylinkes. Pareigūnų dėmesį patraukė palapinė, iš kurios apie ketvirtą valandą ryto išsiropštė du jaunuoliai ir sėdo į valtį.

Pareigūnų laukimas nebuvo bevaisis: jie galėjo stebėti, kaip vaikinai (vienas iš Knabikų kaimo, kitas iš Bugenių gyvenvietės, valtį pasiskolinę iš giminaičio) vienas po kito iš vandens traukia tris statomus tinklus. Pareigūnai juos užklupo tuo metu, kai vaikinai jau grįžo į krantą ir ėjo prie palapinės.
Sulaikytieji gynėsi prie ežero atvykę papramogauti ir gerai praleisti laiką gamtoje, o su tinklais žvejoję vien dėl to, kad norėję paįvairinti laisvalaikį.
Už žvejybą su draudžiamais įrankiais jiems kiekvienam gresia bauda nuo 200 iki 700 litų ir tinklų konfiskavimas. Kadangi laimikio jie neturėjo, gamtai padarytos žalos atlyginti nereikės. Baudas numatyta skirti penktadienį.

2 Atsakymai į “Aplinkos sargams įkliuvo brakonieriai”

  1. tomas parašė:

    galetu plinksese dazniau apsilankyti gamtos sergetojai.tokie dalykai sitame ezere darosi kiekviena savaitgaly.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Pasiseke ,kad tusti tinklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto