Aplinkosaugininkai tikrino transporto priemonių taršumą

Viename iš Mažeikių įmonių filialų transporto priemonės patikrintos dūmingumo atžvilgiu, nustatyta, kad jos tvarkingos. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Iki rugsėjo 17 d. visoje šalyje aplinkos apsaugos pareigūnai tikrins transporto priemonių taršumą. Tokio patikrinimo, surengto Mažeikių rajone, metu pažeidimų nebuvo nustatyta.

});

Viršijimo atvejų nenustatyta

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai rugsėjį atliks anglies monoksido (CO) kiekio matavimus automobilių su benzininiais varikliais išmetamosiose dujose, o taip pat – automobilių su dyzeliniais varikliais išmetamųjų dujų dūmingumo matavimus (jie bus vykdomi ūkio subjektuose).

„Ketvirtadienį Mažeikių rajono įmonės transporto filiale patikrinome dvylika transporto priemonių. Po tyrimo buvo konstatuota, kad, atlikus mašinų su dyzeliniais varikliais kontrolinius išmetamųjų dujų dūmingumo matavimus, ribinių verčių viršijimo nenustatyta. Keturios šios įmonės mašinos buvo 14 metų senumo, kelios – 10 metų, kitos – septynerių, tačiau visų dūmingumas nustatytas leidžiamose normose. Transporto priemonės tikrai tvarkingos“,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto