Aplinkosaugininkų reidai – vienas po kito, pažeidėjų mažiau

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Tęsdami akciją „Poilsiauk atsakingai“, aplinkosaugininkai liepos mėnesį vieną po kito rengė reidus prie Mažeikių rajono vandens telkinių, stebėjo uogautojų ir grybautojų pamėgtas saugomas teritorijas Kamanų pelkėse ir Ventos regioniniame parke.

});

Pažeidimų netrūksta

Nuo balandžio iki vasaros pabaigos visoje šalyje vyksta akcija „Poilsiauk atsakingai“. Jos tikslas – aplinkosauginių pažeidimų vandens telkiniuose, jų pakrantėse, miškuose ir saugomose teritorijose prevencija, išsiaiškinimas ir šalinimas.

Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai surengė keturis reidus, kurių metu buvo nustatyti penki pažeidimai, visi jie susiję su transporto priemonių statymu ne pagal reikalavimus.

„Pakrančių apsaugos juostose draudžiama statyti motorines transporto priemones arčiau kaip 25 metrai iki vandens telkinio kranto. Tai turėtų įsisąmoninti visi, už tokį pažeidimą skiriamas įspėjimas arba 30–140 eurų bauda. Prasidėjus grybavimo ir uogavimo sezonui, nemažai žmonių patraukė į šiomis gėrybėmis garsėjančias Kamanų apylinkes. Čia...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto