Aptarė kitąmet prasidėsiančią statybą

Nuotr. iš AB „ORLEN Lietuva“ archyvo

Savivaldybėje susitiko AB „ORLEN Lietuva“, Jungtinės Karalystės bendrovės „Petrofac“ atstovai ir Savivaldybės vadovai. Buvo aptarta kitąmet prasidėsianti naftos perdirbimo produktų gamyklos naujo įrenginio statyba.
Lenkijos naftos koncerno „ORLEN“ valdoma AB „ORLEN Lietuva“ su Londone įsikūrusia energetikos paslaugų bendrove „Petrofac Ltd“ šių metų rudenį pasirašė 550 mln. eurų vertės rangos sutartį. Visa investicinio projekto vertė siekia 641 mln. eurų. Tai didžiausia istorijoje Lenkijos kapitalo investicija Lietuvoje. Kitąmet prasidėsiančius darbus numatoma baigti iki 2024 m. pabaigos.
Savivaldybėje apsilankę svečiai informavo, kad statybos projektui įgyvendinti reikės 3–3,5 tūkstančio įvairių sričių specialistų. Paleidus naują įrenginį AB „ORLEN Lietuva“ bus sukurta apie 80 naujų darbo vietų.
Bendrovės „Petrofac“ atstovai: viceprezidentas Khaled Ghabboura, projektų vadovas Karim Zoghbibei, „ORLEN Lietuva“ generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Audrius Daugnora pristatė projektą, aptarė atvykstančių darbuotojų apgyvendinimo, maitinimo, darbo sąlygas, paaiškino, kokios naudos investicijų projektas duos visam rajonui, gyventojams, verslo ir paslaugų įmonėms. Kalbėta ir apie naujų darbo vietų, įvairių sričių specialistų poreikį, ekonominę ir kultūrinę plėtrą, vietos savivaldos ir AB „ORLEN Lietuva“ bendradarbiavimą.
Parengta pagal Savivaldybės administracijos inf.

13 Atsakymų į “Aptarė kitąmet prasidėsiančią statybą”

 1. Dieds parašė:

  Gerbiamieji.Orlen Lietuva gamykla daug kam yra pragyvenimo šaltinis ir ne tik joje dirbantiems,o jei žmonės būtų nepatenkinti tai tikrai joje nedirbtų po 20-40metų.Taip kad gerbkite vieni kitus ir demagogijos neužsiimkime.Visus su artėjančiomis Kalėdomis.

  1. Ha parašė:

   Teka paderbte tenas ir pasiklausyte kap is tekra snek api orlen patys virsininka.
   is vesu blogu darbu, orlen kol kas dar laikuos nebloga.

 2. Tautietis parašė:

  Vargšai dirbantieji Orlene algos mažos atsakomybe ir reikalavimai didziuliai.Jaunimas už vergu atlygi nedirbs .Kiek uždirba lenkijoje lenkai ?Tikrai ne lietuviskos algos čia ieskoma vergu ačiu Dievui jaunimas už pavalgima nebedirba.

 3. Anonimas parašė:

  Įmonėje yra visos galimybės mokytis ir kelti savo kvalifikaciją. Tiesa ta, kad tik atėjęs dirbti į gamyklą uždirba ne tiek, kiek jis norėtų uždirbti. Jei jis įsisavino ir sugeba valdyti tik vieną-du naftos perdirbimo blokus, tai už tiek ir gaus. Operatoriai, kurie aptarnauja visą įrenginį, savo atlyginimu nesiskundžia. Bet tam, kad sugebėti aptarnauti visą įrenginį nuo A iki Z, reikia daug mokytis. Dirbti ir mokytis. Pasaulyje nėra nieko, ko negalima pasiekti darbu. Kas nori dirbti ir uždirbti, tas ieško būdų. Kas nenori – priežasčių.

 4. Pirmininks parašė:

  Galio pasakyte, kad orlen laba sparcio zingsnio ein link uzsidaryma. Nes del kai kuriu dar sovietiniu zmoniu mastyma yr principu yr prarondame gere darbuotoje.
  Ontra: arlyginima neatitink rizikas! Kor pri lita bova 3 kartus didesnes algas, o daba mazesnes negu rinka mazeikiu.
  Trece: jegu ne naktenes ta pose iseitom iskart laukuon darbuotoju.
  Ketverta: per kelis metus turietom daug iseite i pencije, o i veita neparein nauje, or vesa darba uzkraun senyms darbuotojams, o tei neatsisaka nes irgi iki pencijas nedaug

  1. Anonimas parašė:

   Galio pasakyt,kad tu esi debils pirmininke:)))))

   1. Pirmininks parašė:

    Debils yr tau tarp kuoju gaidy,
    Skaudes temas palieciau, ir nebesusivalde ane😄

  2. Atsakyms parašė:

   Visyms algas tep keities, ne tik jums. Pri eura sumažieje triskart visyms. Pagaliau susilyginuot su kėta liaudim, o ta buvuot jau per daug pasikielė dėl tų sava algų

   1. Tas pats parašė:

    O jus gal pamerstat kuoks ten fabriks ir pri kokiu salygu derbama.
    Ir jegu jus jau pripazystat kad algas aulygintas, ta jaunimou tekra geriau derbte svariesni ir saugiesni darba negu nafta

    1. Tam pačiam puonou parašė:

     Salygas neprastas: i pameigt, i filmus pažiūr i nenusilaksta. Da i kalakota gaun. Kor tuok ruojus yr?

 5. norint AB „ORLEN Lietuva“ sukurti apie 80 naujų darbo vietų parašė:

  teks peržiūrėti atlyginimų politiką. O ji dabar dugne, nes neranda įvairių kategorijų darbuotojų už siūlomus atlyginimus.Todėl ši įmonė geidžiamiausių įmonių LT vos 30- tuke.

  1. Anonimas parašė:

   Sudas ne imone moka sudines algas 4 metus nekele algos tik debilai tedirbtu tokioi įmonei

   1. Anonimas parašė:

    bet tai dirbi ir toliau kenti :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto