Aptarė veiksmus dėl karinio poligono

Nuotr. iš Krašto apsaugos ministerijos

Seimo nariai susitiko su bendruomenių, patenkančių į rezervuotas Vakarų Lietuvos kariniam poligonui teritorijas, atstovais. Buvo aptarta dabartinė situacija ir nuspręsta, kokie turėtų būti tolesni veiksmai.

Susitikti su iniciatyvinės grupės „Gamta ir ramybė mums ir mūsų vaikams“ ir bendruomenių nariais, kurių teritorijose vis dar tebėra rezervuotos žemės poligonui, į Balsius atvyko mažeikiškių rinkta Seimo narė Laima Nagienė ir aplinkiniams rajonams atstovaujantys parlamentarai Rima Baškienė, Valius Ąžuolas bei Valentino Bukausko padėjėja.
L. Nagienė informavo, kad susitikimo metu ir Seimo nariai, ir bendruomenių atstovai teigė esantys vienareikšmiškai nusiteikę toliau siekti, kad iš Lietuvos bendrojo plano būtų išimtos rezervuotos poligonui teritorijos.
Akcentuota, kad dėl jų sprendimai Aplinkos ministerijoje buvo priimti nepaisant viešojo intereso, nesilaikant nustatytos viešinimo tvarkos, o Krašto apsaugos ministerijos sprendimų dėl poligono steigimo vietos šaltinis buvo klaidų ir netikslumų pilna galimybių studija.
„Sutarėme dėl šių tolesnių darbų: organizuoti spaudos konferenciją Seime, kurioje dalyvautų bendruomenių atstovai, Seimo nariai, ministrai, prezidentūros atstovai bei žiniasklaidos atstovai; organizuoti susitikimą su Lietuvos kariuomenės vadu ir imtis tolimesnių teisinių priemonių siekiant užtikrinti visuomenės interesą“, – apie tolesnius veiksmus informavo Seimo narė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Aptarė veiksmus dėl karinio poligono”

 1. anonimas parašė:

  ble idiotizmas ka zmonem daryti gyvenima kuria kaime seimas ragina eiti i kaima o pyst ispiria is gyvenvietes i miesta tipo ka sukuriai kurk bute tai iskarto reikejo sakyti kad neiti i kaima o dabar zmones investuoja savo laika ir prakaita santaupas ir vyniokit lauk negaliu…

 2. Nepasirase parašė:

  Tegu Vilniaus rajone poligona pasidaro.

 3. Baisi valdzia parašė:

  Konservatoriai jei galetu su visais zmonemis atiduotu krauju aplaistyta zemaiciu zeme amerikonams terioti.

  1. Pritariu parašė:

   Iki ko nusirito valdžia, kad mūsų kraštą nori paversti poligonais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto