Apylanka – dėl kelią užblokavusio vilkiko

Pirmadienio popietę vilkikas nuslydo kelyje nuo Tirkšlių Sedos link. Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Pirmadienį pasirodęs sniegas patikrino ir vairuotojų, ir pėsčiųjų įgūdžius bei pasiruošimą žiemos sezonui.
Antradienio rytą kai kuriems vairuotojams į Mažeikius teko važiuoti kitu maršrutu, nes įprastą kelią užblokavo vilkikas su priekaba.

Eismą nukreipė kitu keliu

Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius „Santarvei“ sakė, kad pirmadienį buvo gauta daugiau nei dešimt pranešimų apie tai, kad transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio. Panašių eismo įvykių buvo ir antradienio rytą, tačiau avarijų, kurių metu būtų sužeisti žmonės, neįvyko.
„Antradienio rytą kelią ties Viekšniais užblokavo vilkikas su priekaba. Laukiant, kol iš Klaipėdos atvyks vilkikas, galintis patraukti tokią sunkiasvorę transporto priemonę, eismas į Mažeikius buvo nukreipiamas per Užlieknę. Kitas vilkikas nuo kelio prie Tirkšlių nuslydo pirmadienį“, – pasakojo skyriaus viršininkas.

Pėstieji atsargesni

Mažeikių greitosios medicinos pagalbos ekipažams savaitės pradžia buvo eilinės darbo dienos, traumų nepagausėjo.
„Iš viso nuo pirmadienio iki antradienio popietės užregistruoti penki iškvietimai, susiję su traumomis, tačiau slidūs šaligatviai ar pėsčiųjų perėjos tam įtakos neturėjo – traumos patirtos namuose“, – sakė Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro vyriausioji slaugos administratorė Sonata Keliotienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video