Ar domėsitės žiemos olimpinėmis žaidynėmis?

Šiandien Pietų Korėjoje prasideda olimpinės žiemos sporto žaidynės, kurios tęsis iki vasario 25-osios. Olimpiadoje, kuri vyksta kas ketverius metus, bus varžomasi penkiolikoje sporto šakų, kovojama dėl 102 medalių komplektų.
Olimpinėse žaidynėse dalyvaus beveik trys tūkstančiai sportininkų iš 92 šalių, Lietuvai atstovaus devyni žiemos sporto šakų atstovai.
Mažeikiškių klausėme, ar juos domina žiemos olimpinių sporto žaidynių batalijos, ar stebės, kaip seksis mūsų šalies atstovams.

Genovaita Jomantienė. Sigito Strazdausko nuotr.

Genovaita Jomantienė, kultūros darbuotoja:
– Būtinai žiūrėsiu ir seksiu olimpiados įvykius – juk tokie pasaulio sporto renginiai vyksta tik kas ketverius metus. Neapsiriboju vien olimpiada, seku sporto batalijas, mūsų sportininkų pasirodymus ir kitų reikšmingų žaidynių metu.
Patinka olimpiadų atidarymo ir uždarymo ceremonijos, tačiau labiau mėgstu stebėti pačias varžybas, ypač – slidinėjimo. Nors ir nerealu, tačiau linkiu lietuviams tik pergalių.

Antanas Dargis. Sigito Strazdausko nuotr.

Antanas Dargis, muzikos studijos vadovas:
– Nors turiu daug darbo ir ne visada spėju pažiūrėti visas rungtis, tačiau, jeigu tik bus patogus transliacijų laikas, jeigu valandų skirtumas nebus didžiulis, tada gal ir pavyks bent kelias iš jų pamatyti.
Žiema mus dabar jau labai retai aplanko, kažkada turėjau slides, bet orus sunku nutaikyti. Nutolo nuo manęs žiemos sportas… Tad ir vasaros olimpines žaidynes seku labiau, ypač komandines sporto šakas – krepšinį, futbolą. Vien grožėtis rungtynėmis nemoku, man svarbu ir sportininkų, už kuriuos sergu, pasiekiami rezultatai.

Erika. Sigito Strazdausko nuotr.

Erika, augina vaiką:
– Žinote, sportu visiškai nesidomiu, tad nei vasaros, nei žiemos olimpiados renginių nežiūriu ir nežiūrėsiu. Uždarymo ir atidarymo vaizdai dar kartais sudomina, o šiaip domiuosi kitokio turinio laidomis ir programomis.

Alfredas. Sigito Strazdausko nuotr.

Alfredas, pensininkas:
– Labiau stebiu vasaros olimpiados eigą, tačiau ir žiemos olimpinės žaidynės kelia susidomėjimą. Per televizorių žiūriu ledo ritulį ir slidinėjimo varžybas.
Gaila, kad pas mus žiemos sporto atstovai aukštų rezultatų nerodo, žinau tik biatlonininką Tomą Kaukėną, o kiti pasirodo silpnai. Tačiau dalyvauti reikia, juk svarbiausia – ne medaliai, bet šalies garsinimas šiose pagrindinėse pasaulio žaidynėse. Manau, taip pat yra svarbu įgyti patirties.

Laura Arnotaitė. Sigito Strazdausko nuotr.

Laura Arnotaitė, augina vaiką:
– Visų olimpiadų atidarymo ir uždarymo ceremonijos yra įspūdingi reginiai, vien dėl vaizdų jas stebiu. O žaidynės labiau domina vasaros, ne žiemos. Nėra mėgstamų žiemos sporto šakų, tačiau stebiu tas, kuriose tuo metu rungtyniauja lietuviai.
Be to, man svarbu ne tik varžybų grožis bei emocijos, bet ir sportininkų pasiekti rezultatai ir laimėjimai, tad norisi mūsų šalies atstovams palinkėti sėkmės.

Arnas Sabaliauskas. Sigito Strazdausko nuotr.

Arnas Sabaliauskas, moksleivis:
– Olimpiados transliacijas žiūrėsiu. Man labiau patinka slidinėjimas, tad didesnį dėmesį skirsiu šios sporto šakos varžyboms. Žinau, kad daugelis olimpiados laukia dėl ledo ritulio turnyro, tačiau šis žaidimas man ne prie širdies, tad aktyvus sirgalius nebūsiu.
Galiu prisipažinti, kad vasaros olimpiados vis tiek mane traukia labiau – tada transliacijų žiūriu gerokai daugiau, o ir sporto šakų pasirinkimas yra daug didesnis. Žiūriu ne tik krepšinį – yra dar daug įdomių lengvosios atletikos rungčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto