Ar domitės „Eurovizijos“ dainų konkursu?

Šią savaitę vyksta „Eurovizijos“ dainų konkursas. Stebėti tiesiogines pusfinalių transliacijas iš Kopenhagos televizijos žiūrovai turėjo galimybę antradienį ir ketvirtadienį.
Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė su daina „Attention“ pasirodė antrajame konkurso pusfinalyje. Žiūrovai nusprendė, kad dėl geriausiųjų vardo su Europos šalių atlikėjais šeštadienį vyksiančiame finale ji nesirungs.
Mažeikiškių teiravomės, ar jie stebi „Eurovizijos“ dainų konkurso transliacijas, ar turi savo favoritus.

Karolina Domarkaitė. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Karolina Domarkaitė, gimnazistė:
– „Eurovizijos“ dainų konkurso nežiūriu ir nesidomiu juo jau seniai. Nors ir mėgstu klausytis muzikos, tačiau tai, kas vyksta tame konkurse, man nepatinka. Tie šou ir pasirodymai – ne man.

Ona Saračinskienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

 Ona Saračinskienė, senjorė:
– Neturiu laiko žiūrėti tų „Eurovizijos“ transliacijų: čia savi darbai, čia anūkus prižiūriu. Anksčiau žiūrėdavau, domėdavausi šiuo konkursu, tačiau pastaruoju metu nuo visų tų dalykų esu atsiribojusi. Tiesiog neturiu laiko, o ir prioritetą teikiu kitiems dalykams.

Saulius Azlauskas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

 Saulius Azlauskas, laikinai nedirba:
– Stebėjau antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį, norėjau pažiūrėti, kaip pasirodys lietuviai, tačiau   nusivyliau jais.
Nė kiek nenustebau, kad jie nepateko į finalą – buvo ir daug geriau pasirodžiusių atlikėjų. Išsirinkau savo favoritą, jis į finalą pateko, tai šeštadienį žiūrėdamas tiesioginių transliacijų kovas jį ir palaikysiu.

Daiva Žukauskaitė. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

 Daiva Žukauskaitė, pardavėja:
– Kai tik turiu laiko, visada žiūriu „Eurovizijos“ transliacijas. Stebėjau ir lietuvių pasirodymą, tai galiu pasakyti, kad jiems kažko pritrūko. Atlikėja stengėsi iš paskutiniųjų, bet buvo nekoks įvaizdis. Ruošiantis tokiam konkursui valstybė galėtų skirti didesnį finansavimą, nes tokiuose renginiuose daug ką daro pinigai.
Šiemet atlikėjų, kurie labai sužavėtų, nebuvo. Visų jėgas vertinčiau lygiai. Įdomu, kas laimės. Tiesioginę transliaciją žiūrėsiu ir šeštadienį.

Valentas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

 Valentas, statybininkas:
– Nors ir mėgstu muziką, šio konkurso naujienomis šiemet dar nespėjau pasidomėti. Kad pasirodytų geri atlikėjai, gal ir žiūrėtume nuolat.
Šiemet tikriausiai stebėsime finalo transliaciją, kai pasirodys geriausi atlikėjai.

Algimantas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

 Algimantas, statybininkas:
– Šią savaitę „Eurovizijos“ pusfinalių neteko žiūrėti, tačiau iš ankstesnių metų galiu tik tiek pasakyti, kad mums reikia kažką keisti. Išsirenkame ne tokias dainas, kurios tuo metu dominuoja, o paskui užvertę galvas gailimės, kad pralaimėjome. Šiemet savo favoritų neturiu ir apskritai dėl tokių dalykų neinu iš proto.

4 Atsakymai į “Ar domitės „Eurovizijos“ dainų konkursu?”

 1. Angelina parašė:

  Conchita Wurst – tai muzikos barzdotoji Dievaitė. Mano senoliui jau 86 metukai, bet jis ir labai džiaugėsi šios Primadonos puikiu dainavimu ir pelnyta pergale konkurse.

 2. Martynas parašė:

  Gal naftininkai į savo Vasaros šventę pasikvies barzdotąją „Eurovizijos“ nugalėtoją Conchitą Wurst ?

 3. Darius parašė:

  Labai patiko 2014 metų nugalėtoja. Puiki atlikėja, šauni daina. Balsavau 5 kartus už Conchitą Wurst (tikrasis vardas Tomas Neuwirthas). Negėda būtų su tokia ir permiegoti.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Visada domiuosi,bet visada nusiviliu kandidatais i Eurovizija! Ne isimtis ir sis kartas.Absurdiska daina ir atlikeja!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto