Ar stebėsite Europos krepšinio čempionatą ir palaikysite lietuvius?

Ketvirtadienį startavo Europos krepšinio čempionatas „Eurobasket 2017“.  Yra manančiųjų, kad krepšinis yra antroji lietuvių religija, todėl nemažai žmonių stebi visas varžybas, net ir vykstančias labai vėlai.
Mažeikiškių klausėme, ar jie save laiko tikrais krepšinio fanais – ar stebės Europos čempionato transliacijas.

Sergej ABRAMOV. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sergej ABRAMOV, studentas:
– Manau, kad mažeikiškiai tikrai palaikys šalies rinktinę Europos čempionate. Juk ne veltui sakoma, kad krepšinis lietuviams yra kaip antra religija. Per tokias varžybas išryškėja ir mūsų vieningumas.
Pačiam stebėti krepšinio varžybas nebus laiko, kadangi studijuoju. Mokslai atima labai daug laiko.

Petras STUMBRA. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 Petras STUMBRA, senjoras:
– Europos čempionatą tikrai žiūrėsiu, nors ir nesu šimtaprocentinis sirgalius. Dažniausiai žiūriu tik Lietuvos rinktinės rungtynes ir tuomet, kai turiu galimybę.
Su draugais paspėliojame, kas laimės, padiskutuojame, kas žaidžia gerai, kas negerai. Dėl šių metų ilgai galvojome, ginčijomės, kaip bus: gausim medalius ar ne. Apsistojome ties nuomone, kad bent trečią vietą lietuviai tikrai laimės.

Arūnas ALONDERIS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 Arūnas ALONDERIS, verslininkas:
– Krepšinio varžybas žiūriu, bet iš tiesų labiau mėgstu futbolą. Kai būna svarbios lietuviams krepšinio varžybos, visada sergu už saviškius.
Labai tikiuosi, kad šiais metais mūsiškiai paklius į trejetuką ir gaus medalius. Kol kas tai tik spėliojimai, o kaip bus, pamatysime po varžybų.
Kamuolys juk apvalus ir visko gali būti. Tačiau bet kokiu atveju palaikysime Lietuvos komandą.
Varžybas dažniausiai žiūriu namuose su šeima.

Sigutė JOGMINIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 Sigutė JOGMINIENĖ, įmonės direktorė:
– Kiekvienų varžybų tikrai nežiūriu. Labiau seku informaciją internete, kaip lietuviams sekasi. Bet kai jau čempionatas artėja prie pabaigos, finalas… Jei lietuviai į jį patenka, visada žiūriu, net ir naktimis. Dažniausiai būna taip – vyras užmiega, o aš žiūriu iki paryčių, net jei ir reikia rytą eiti į darbą.
Prisimenu, kai lietuviai krepšininkai gaudavo aukštus apdovanojimus, išeidavome į miesto gatves ir visi bendrai džiaugdavomės.
Be abejonės, tikimės, kad ir šiais metas turėsim progą išeiti ir pasidžiaugti. Reikia tuo tikėti – kad ir krepšininkai pajustų mūsų palaikymą.

Irena PRANCKUVIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 Irena PRANCKUVIENĖ, lopšelio-darželio auklėtoja:
– Mėgstu žiūrėti krepšinį, tik gaila, kad tam trūksta laiko. O štai vyras daugiau varžybų žiūri. Pagal dabartinę situaciją ir žaidimą, kol kas atrodo, kad vargu, ar lietuviai lips ant apdovanojimų pakylos… Bet bus, kaip bus. Su vyru dėl varžybų baigties nediskutuojame ir nesilažiname, kas laimės. Tiesiog, esant galimybei, žiūrime jas namuose.

Rasa VITKAUSKIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

 Rasa VITKAUSKIENĖ, pardavimų vadovė:
–  Žiūrim krepšinio varžybas, kai žaidžia Lietuvos rinktinė. Sergame ir palaikome vyrus su visa šeima, nes ir mano sūnus žaidžia krepšinį. Tai mums labai svarbu ir aktualu. Žiūrim ir naktimis. Šie metai taip pat nebus išimtis.
Sunku pasakyti, ar lietuviai šiais metais laimės medalius, turbūt viskas priklausys nuo komandos susitelkimo, susikoncentravimo. Jeigu sugebės žaisti komandinį žaidimą, jei vienas kitam padės,  bus vieningi kaip kumštis, tai galime tikėtis ir medalių. Juk visokių stebuklų būna…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto